0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar bebeğim beşik sallamasina alıştı sizce ne yapmalıyım beşiği saklamayı durdurunca hemen ağlıyor uykusun da bile çok uykusu da var urgan bağladım sallıyorum sürekli ne yapmaliyim

8 Cevaplar

0 oy
(5 puan) tarafından
....... ,,,,,,,,,,,
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla sallatan aparat varmis ta cok pahalıydı amazonda. Whjte noise aç beyaz gürültü yani o zaman derin uyuyorlar. Basta cok gurultulu geliyir ama bebekler için iyi.
0 oy
tarafından
Alışmış emzir emzir yatır sen zorlanirsin
(5 puan) tarafından
Aynen çok çok zorlanıyorum ne yapmalıyım
tarafından
Emzirip uyutmaya alistir kendi birakana kadar emsin. Elinle sivazla pispis yap
0 oy
tarafından

otomatik sallanan besik al canim :D 

0 oy
(307 puan) tarafından
Salla dur yöntemi ile uyku eğitimi verip kendi kendine uyumaya alıştırabilirsin. Kaç aylık bebeğin bilmiyorum ama uyku saatlerini düzenleyerek ayına göre kaç saat uyuyacak uyanık kaldığı zaman aralığı ne kadar olmalı sabah kaçta uyanmalı gece uykusuna kaçta yatmalı diye düzen oluşturarak yapabilirsin. 4.aydan itibaren uyku eğitimi verilebilir. 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Emzirirken bebegini bi yerlere atmamayi ogren ondan sonra sallanmasiyla ilgilenirsin post aciyosun geri kapatiyosun amacin ne acaba 
0 oy
(673 puan) tarafından
Kac aylik bebegin canım 
0 oy
tarafından
Kac aylık canım benım kızımda sabaha kadar sallardım sallama durunca uyanırdı cok kotuydum ama 5.aya kadar surdu sonrasında uyudugunda yanıma alır emzırırdım uyurdu yanımda sımdı 8 aya gırıyor besıkte uyuması ıcın sallıyorum uyudumu park yatagına koyıyorum eger kucukse bır sey olmaz yanı zamanla azalır sallamaların

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 311 göst.

380,397 soru

11,389,716 cevap

34,895 kullanıcı

...