0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanimlar bi sorum olacak hamileyim seker testi yaptiedim yüksek cikti doktor yine test istedi tam tani koyabilmek icin esimde bana diyor senin yüzünden oldu cok yedin seker cikti diyor sürekli azarliyor bir ohh demedigi kaldı.hic yanimda bana destek olmuyor moralim bozuluyor habire.gercrktende bben gebelikte canin ustedigi gibi herseyi rahatca yedgim icin mi benim sekerim yüksek cikti 

23 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yemekle  alakalı  değil  canım  bu sonuçta  iki  canlısın  hem bu normal  seker  değil ki gebelik şekeri 
-Reklam-
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Annem hamileyken 24 kilo almıştı ve her gün inanılmaz derecede tatlı yedi, çıksa onda çıkardı, tabi bizler elimizden geldiğince sağlıklı beslenelim ama  tamamen bunla alakalı da değil 
0 oy
(677 puan) tarafından
Ailenden seker hastalığı varsa dikkat etmen gerekiyordu bnm ailemde var mesela doktorum o yüzden gunde sadece yarim meyve yeme hakki verdi.hamile olsan yada olmasan dikkat etmen lazım çok yemek sana anca kilo olarak geri dönecek.ustelik gebelik şekeri tehlikeli bsy bebegide kendinide riske atma.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 439 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 163 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.
26 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,924 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 303 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (813 puan) tarafından soruldu

382,309 soru

11,446,292 cevap

35,020 kullanıcı

...