0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde tarafından
20 yaşındayım 15 aylık oğlum var ailem reddetti beni  2 yıldır görüşmüyoruz boşandığını duyarlarsa oruspu olmuşum gibi peşime takılıp bana sorun çıkaracaklar gittin oradada rahat durmadın vs. Eğer boşanırsam esimin ailesi yanımda olur çünkü oğullarının ne *** olduğunu biliyorlar küsünce falan onların evine kuş giderim bi nevi ailem oldular ama maddi durumları çok çok kötü iki bekar kaynım var biri 19 yaşında biri 34 eşim den yana çok sıkıntım var bana oruspu çocuğu ** oğlu ** ******** ******** essogluessek her kelimeyi der çalışır eve gelir yatar bazen çok iyi olur ama çoğu zaman bana çok sıkıntı çektiriyor daha önce  kızlara msj attığını gördüm görüştüğünü gördüm ben yokken eve kadin getirmiş olabilir iç çamaşırından belliydi daha hamileyken beni uyutup kadınlara msj atıyormuş daha birçok şey ha bide psikolojik hap bagimlisi bu durumda ne yapmam gerekir çabalamaktan biktim gençliğimden omurumden gidiyor çıkmazdayım boşansam calissam kaynanam çocuğa bakarmi bilmiyorum temizliğe gidiyor çıkmazdayım hala kendi kendime eğer boşanırsam bu parasını alkole verir alkol komasına girer başına kötü bisey gelir diyorum neden böyle düşünüyorum insanlığım i yitirmedim çünkü lütfen aklı başında insanlardan akıl almaya ihtiyacım var :((

9 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okudum okudum tek bisey geldi aklima, sen bu adamla nasil tanistin? Evlenmeden once boyle degil miydi?
tarafından
Kaçtım hata yaptım bilmiyordum
tarafından
Ahh canim ya ahh kacmak zaten en buyuk hata, Allah yardimcin olsun ne diyim
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Arkanda duracak birisi varsa bosan kurtul..cocuguna babaannesi bakar sende calisirsin
tarafından
Babaanne temizliğe gidiyor bakarmi bilmiyorum sanmam
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Şu durumda boşanmak senin için iyi bi seçenek gibi durmuyor kuzum :/ Allah yardımcın olsun. Boşanmadan önce iş bulup biraz para biriktiremez misin? Eşin izin vermez mi? Maaşını az söylersin kalanını kenara atarsın biraz birikim yapınca da kendin küçük bi eve çıkarsın. Çocuğun kaç yaşında?
tarafından
15 aylık cnm kaynanam bakmaz ki
0 oy
tarafından
Eşinin ailesi yanında olmaz bence kötü de olsa o onların oğlu 
tarafından
Evet onlar yanımda olur bundan eminim oğullarını gönderirler bana sahip çıkarlar emin olmazsam yazmazdim
tarafından
Ya öyle bile olsa zamanla işler değişir oğulları illa ki gelir tamamen kopman lazım ama tbi sen bilirsin el bu güven olmaz vlla
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Keşke kendi ailen yanında olabilseydi yaşın okadar küçük ki Allah'tan kaynananlar yanında ama ne olursa olsun kendi çocuğunu atıp sana omur boyu sahip çıkmaz bence bu tarz şeylerde akıl vermesi kolaydır ama en doğru kararı verecek olan sensin canım.. ise gir zaten o kesin çocuğuna bakacak biri bulursan boş durma asla paranı kazan sigortan işlesin belki kimseye muhtaç olmadan bakıcı tutar ev tutar 1+1de olsa eve çıkarsın yaşın herşeyi başarmaya müsait
tarafından
Daha 20 bile doldurmadım cnm ama kim bakacak çocuğa kim bilmiyorum
(4,962 puan) tarafından
Sen ilk aşama olarak ekmek paranı biriktir gücünü kuvvetini topla sonra karar ver.. öfkeyle oturan zararla kalkar sabret. Yasin ufak. Bebeğine ada kendini ilerde paranı toplarsın herşeyi basarirsin azim onemli
tarafından
Inşallah cnm ama para verdiği de yok ki
(4,962 puan) tarafından
Kaynanan ile konuş çalışmak istedigini bı plan yapın bebeğin ile ilgili çalışman onun geleceği için de önemli zaten ..
tarafından
Kadin inad etti daha öncede söyledim bakmadi
0 oy
tarafından
Ailesinin sen boşandıktan sonra sana sahip çıkıcaklarına eminmisşn çok çok iyi düşünmelisin Allah yardımcın olsun inşallah 
tarafından
Eminim adım gibi eminim ama onlarda kalamam ev tutsam kaynanam çocuğuma baksa çalışsam ne olur sanki diyorum
tarafından
Tek bırakırlar mı seni ailen rahat bırakır mı hemen kolay iş bulabilir misin Kayın validen bakarım çocupa diyip 3 gün bakıp 5. Gün bakmam derse daha çok mahdur olursun
tarafından
Onlar bakmak zorundalar şimdi bakmam derler ama boşanınca bi şekil yolunu bulurlar sanıyorum çünkü oğlum a çok çok düşkün kayinbabam asla torununun sefil olmasına razı gelmez aileme gelince tek bi tehditlerini geleceklerini falan duysam polise giderim o cehenneme geri donmem
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Aklım olsaydı ben bu durumda olmazdım çok erken evlenmişsin ailen ne kadar kötüde olsa senin ailen belki daha farklı olur herşey ne kadar kötü bir durumda olduğunu git anlat akıl danış benim sana tavsiyem bu
tarafından
Annem biliyor ama asla kabul etmezler asla doğulular sadece oldurek falan derler
(2,479 puan) tarafından
Yok artık o ne saçmalık
0 oy
(367 puan) tarafından
Kımsenın evladını sen terbıye etmek zorunda değilsin kocan  adam olamamış. Ve çalışşsan kayınvalıden çocuğuna bakar öı bilmiyorum ama tam anlamıyla senın yanında olamazşar çünkü onların evladı sen değilsin kocan. Sen çocugunla bir hayat düşüneceksin kımse arkamda diye düşünme. Eşindede her türlğ pislik var 
tarafından
Cnm benim şu an tek aklıma takılan çocuğuma kim bakacak eğer bakacak birini bulursam asla durmam kaynanam bakmaz ki

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 643 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 403 göst.