0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından

Benim uyku problemim var  geçen randevu aldim éşim gerek yok sen bilerek öyle yapiyorsun dedi .bekarkende geç uyurdum geç kalkardim kizlar uyumak istiyorum internet ten uyku yapan ilaçlara baktim tereddütte kaldim evlendikten sonra 5.yılımda bazi olaylar yasadim eşimle ilgili güven konusunda bu sefer hiç uyuyamaz oldum 3ü dördü buluyor bazen hic iyi degilim cocuklarima üzülüyorum onlara yazik büyüdü okula gidiuor ben bi anneyim sonuçta kendimi çok yetersiz hissediyorum onlara karşi sizce ne yapmaliyim psikolog mu yoksa noroloji mi beynimin sağ tarafında çok baski oluyor uyanamiyorum bir türlü  agri yok ama baskı oluyor sizce kizlar :( 

8 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Psikolojik olabilir bence önce psikologa git 
(196 puan) tarafından
Bencede dedigim gibi güven konusunda ağır seyler yasadim atlatamıyorum
-Reklam-
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Kaçta yatarsan yat sabahın yedisinde kalk bir daha yatma akşam erkenden uyrsun
(7,793 puan) tarafından
Mecbur canım eşin doğru diyo demek o gün kendini zorla kalkmak zorunda olduğunu düşün snn sorunun uyku düzeni istesen düzene sokarsn yapabilirsn başarabilirsn bir iki gün erken kalk bak nsl düzeliyor
(196 puan) tarafından
Kalkmak istemiyorum ki sorun bu hicbirseyden memnun degilim iyi degilim anlicagin çok şey denedim ama kafamin içi dolu eşim ihanet etti bana cok ağır geldi toparlayamiyorum kendimi işte ait hissetmiyorum kendimi buraya
(7,793 puan) tarafından
Aaa o Zaman işler değişir psikolog yardımı al neden affettin affettin demekte doğru değil affedememişsin zaten
(196 puan) tarafından
Edemedim doğru söylüyorsun insanin dünyası başına yıkılıyor  en güvendiğin olunca cok zor gunler geçirdim hala kafamda kuruyorum yediremjyorum kendime nasil boyle oldu diye  2 sene oldu ama bir kere güven yıkıldı mi eskisi gibi olmuyor canim çabasini gördüm affetmem için ona göre affettim ama ıçim oyle değil işte :(
(7,793 puan) tarafından
Hiç kolay değil ki keşke affettim demeseydin kuZum naptı sna naaıl ihanet etti
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Bi nörologla görüşsen daha iyi olur
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Psikolog canım, benim her sene ocak ayında bi uykusuzluk serüvenim başlar. Sabahlara kadar uyuyamam ve ağlarım artık uyumak istiyorum diye. 3 gün üst üste uyumayıp işe gittiğimi biliyorum zombi gibi eşim artık acile falan götürüyodu uykumu getirecek bişeyler yapsınlar diye. En son psikologa gittim bana kaygı giderici ve uyku ilacı verdi. Öyle rahatladım. Düşünmeye fırsatın olmuyor kafanı koyar koymaz uyuyorsun. Nörolojiye gittiğimde tamamen stresten demişti
(196 puan) tarafından
Yani dinlendirici uyku ilaci falan almam lazim dimi
(2,014 puan) tarafından
Yani ben öyle rahatlamıştım size ne der doktor bilemiyorum, ben akşam olmasını hiç istemiyordum yine uyuyamıcam diye düşünmekten bu sefer hiç uyuyamıyodum
(196 puan) tarafından
Canim bana sureci anlatir misin ozel psikoğa mi gittin yoksa devlete  ait miydi
(2,014 puan) tarafından
Benim evime yakın özel psikiyatr merkezi vardı oraya randevu alıp gitmiştim 60 tl bi muayene ücreti aldılar, doktorun yanına girdim anlattım durumu böyle böyle geceleri uyuyamıyorum uykum var ama dalamıyorum sabahları çalıştığım için erken kalktığım halde akşam uykuya dalamıyorum diye. Oda sorular sordu işte herşeyi kafana takıyomusun falan fistan bunların hepsi stresten dedi bana kaygı giderici ilaçla uyku ilacı yazdı bunları kullan bakalım nasıl gelcek dedi. O kaygı giderci ilaç düşünmene fırsat vermiyor bişeye kafam takılıyor mesela 10 saniye sonra amaan banane diyosun boşvermişlik geliyor. Uyku ilacı zaten içiyosun yarım saat sonra gözlerin kendi kendine gidiyor kafanı yastığa koyar koymaz uyuyorsun
(196 puan) tarafından
Bi arastiriyim canim gizli gidicem
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Once bi norologlagorus kuzum olmadi bi piskologada gidersn 
(196 puan) tarafından
Norolojiye randevu almistim esim gerek yok dedi bende iptal ettim kizdim o zman şikayet etme ben hastayim dedim çözüm olmicaksan bana da kızma dedim
0 oy
(838 puan) tarafından
Canim sabah gec kalkiyormusun yada gun icinde uyuyorsanda olabilir fazla cay neskafe tuketme birde youbede uyku meditasyonu var cok etkili
(196 puan) tarafından
Denedim canim malesef ama sorun kafada düşüncelerden stresten ben çok karamsar bir insanim :(((
(838 puan) tarafından
Piskologa git canim kafa yorgunlugu cok zor beden yorgunlugu gibi degil allah yardimcin olsun dua et bilbol
(196 puan) tarafından
Namaz kılıyorum huzur bulmak için ama kendimi ait hissetmiyorum :(((((((
(838 puan) tarafından
Vesveseye gelme canim sen devam et kilmaya ins duzelir zamanla
(196 puan) tarafından
Sağol canim inşallah kılınca bi nebze olsun kalbim ferahliyor
0 oy
tarafından
Bana yillar once aile hekimi yazmisti ilac erki etmisyi. Bi dr git bence 
(196 puan) tarafından
Ya canim bizim aile hekimi dalga geçer umursamaz
tarafından
Yani demek istedigim basit mg düşük ilackar var canim gozunde buyutme doktora danisip kullan. Uykusuzluk kotu birsey
(196 puan) tarafından
Tmm canim dediğin gibi ilk aile hekimine danışmak bakalim ne dicek
0 oy
(26 puan) tarafından

Merhaba önceliğin psikolog olsun bazen kafamızda biriktirdiğimiz sorunlar uyku problemine sebep oluyor uykusuzluk büyük sıkıntı bünyenin uykuya ihtiyacı var bende 3-4 gündür sabah 4 gibi uyanıyorum birazdan geri yatıcam çünkü uykumu alamadığım zaman baş ağrısından duramıyorum netteki ilaçlara güvenme doktor tavsiyesi dışında birşey kullanmamanı tavsiye ederim 

(196 puan) tarafından
Haklisin teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cennet_9891 (268 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 77 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (5,300 puan) tarafından soruldu

397,106 soru

11,877,209 cevap

35,993 kullanıcı