0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Kadınlar gününde hediye alındı mı size veya ağız üstü kutlama faln. Benm eşim 8 martta beyni dondu durdu galiba ben de sinsice ona 24 saat müsade verdm bişey yaptı yaptı yapmadı kıyamet kopacaktı. Ama yapmadı jdjdkdn 

Gece saat 12 kıyamet koptu. Diyor ki ama aşkm doğum günü yıl dönümü sevgililer günü ben nasl hepsini aklımda tutayım. Ben de dedim ki millet internette gözüne gözüne soktu bugün 8 mart diye. Sonuç olarak diğer gün bütüüüüün gün kutladı.  Sürekli dilindeydi nfldllsls

11 Cevaplar

+3 oy
(7,709 puan) tarafından

Ay gına geldi valla. Ne kadar abartılıyor ya bu günlerde hediye almış almamış mevzusu. Sadece özel günlerde hediye bekleyişiniz :ermm: Başka normal bir günde hediye alsa size göre aldatıyor da olur. 

(1,151 puan) tarafından
Canm ne alakası var. Doğum günü sevgililer günü geç de kadınlar günü bu. Bilmiyom annem için de çok özel bi gün benm içinde yani
(7,709 puan) tarafından
Bence gereksiz bir takıntı. Eşin her gün güzel sözler söylüyorsa sana, kimi zaman sürprizler yaparak geliyorsa eve, seni sevdiğini her an dile getirebilecek yüreğe sahipse sana zaten her gün kadınlar günü. Yani bunu bir güne sığdırma düşüncesini gereksiz buluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
O internettekilere inanma canım ne kadar doğru olduğu meçhul ördek hikayesi 

Benim eşim kutladı kutlamasa kafaya takmam 
(1,151 puan) tarafından
Kz hediye istemedim ki ben ağız üstü yani. Sevgililer günü geç doğum günğ geç de kadınlar günü bu. Benm için çok önemli bi gün
0 oy
tarafından
Bisey almasi önemli değil ki kapıdan gülerek girdi mi tamam dır ben hediye istemem onun gülmesi bana hediye.... 
(1,151 puan) tarafından
Yani ben de dedm. Ağız üstü diyedin yeterdi
tarafından
Gece 12 oldu benim esim kutladı akşama bende pasta yaptım öyle kutladık kadınlar günü sevgililer günü pek umursamam
(1,151 puan) tarafından
A ben kadınlar gününü çok umursarım. Ama sevgililer gününü sevmem
0 oy
tarafından
Hiç demedim 1 mart doğum günüm 8 martta telefonda  kutladı 9 martta yıl dönümü hediye için para göndermiş sağolsun

Kendim söyledikten sonra ne anlamı var. Ellerinde telefon var herkes paylaşıyor unuttum yalanına inanmam kuru bir tebrik bile olmalı 
(1,151 puan) tarafından
Bence aklına gelmedi. Çünkü diğer gün sürekli söylüyordu kadınlar günün kutlu olsun falan diye
0 oy
(26 puan) tarafından

Hayır kadınlar günüm kutlanmadı eşimde kutlamadı ama benim için doğum günü, evlilik yıldönümü önemli o özel günlerdede hatırlaması yeterli en büyük hediye onun hayatımda oluşu kadınlar günümü kutlamadı diye eşime kızmam 

(1,151 puan) tarafından
Vallaha ben kızarm benmki odun bacım.
(26 puan) tarafından
Benim eşimin romantik tarafları vardır ama eşini olduğu gibi kabul etmelisin sen söyledikten sonra bir jest yapmasının hiç bir anlamı kalmıyor :)
0 oy
tarafından
Benimki asla böyle günleri unutmaz fakat ben istemem o günde zaten hiçbir şey alma dedim bir çiçeğe vs para vereceğine eve bir şeyler alınır günler bitmiyor ki maşallah her ay bir özel gün neredeyse evlilik yıldönğmğ ve doğum günü neye yetmiyor ki diğer günler kuru kuru kutlasa da yeter huzur olsun da her gün özel gün gibi zaten
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Sevgililer günü kadınlar günü cart curt gibi kutlu sayılan günleri kutlamak bir bana saçma geliyor herhalde eşim kadınlar günün kutlu olsun demedi bende hiç sorun etmedim evlilik yıldönümü ve doğum gününü unutmasın yeter bir şey almasına bile gerek yok bu özel günlerin dışında gelen hediyeler daha bir güzel oluyor bence
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben çok zorlamıyorum bu konularda ya. Neden bilmiyorum ama içimde bir odun var galiba :)) ama onun olsun hep bişey alasım bişey yapasım gelir konsept parti gibi değil de baş başa minik bi kutlama gibi :) 8 martta bir çiçek getirdi esprili bir şekilde kutladı tamam bitti bizim olayımız fazlasını beklemiyorum ki onu bile beklemiyordum :)) 
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Doğum günü ve evlilik yıl dönümü hariç hepsi boş bence 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hiç anlamlı bir gün olduğunu düşünmüyorum . Çünkü bu günde New York ta kadın işçileri grewe girdi yangın çıktı bı çok kadın hayatını kaybetti. Dönemde bir hükmü yok Cnm noelmis kadinalr günüymüş. O zaman erkekler günüde olmalı bence. He özel günler önemli olabilir ama hediye vs beklemem yani
(1,151 puan) tarafından
Ayyy bugün mü olmş bu. Çok üzüldüm gerçekten allh sabır versin ailelerine
(6,859 puan) tarafından
Yanılmıyorsam 40 bin işçi kadın da 130 yakın ölü var Cnm. Yıllar geçtikçe böyle kadınlar günü ilan edilmiş. İşçi emekçi kadınlara özel
0 oy
tarafından
Benim için önemli olan tarihler evlilik yıl dönümü sevgililik yıl dönümü ve doğum günleri ne 14 Şubat safsatasini kutlarım ne 8 Mart'ta bı şey beklerim. Para tuzağı tamamen kadınların gövde gösterisi başka bir şey değil. Kocam şunu almış kocam altın yaptı ay eve çiçekler geldi kocam da kocam :D gereksiz benim için. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 115 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap 161 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.