0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Kızlar kızım iki aylık daha TV izlemek istiyor sürekli alınca ağlıyor

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
2 aylık ne anlar ki 
(1,494 puan) tarafından
Vala canım bı görsen şok olursun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İki aylık bebek nerden bilsin ki televizyonu açma kalkip da kendi acamaz zaten ne kadar geç ogrenirse televizyonu o kadar iyi 
(1,494 puan) tarafından
Ablamın çocukları gelmiş acıyor ben mutfağa felan gidiyorum geldiğimde izliyor alıyorum TV başından ağlıyor
tarafından
Çok pişman olursun izletme kesinlikle şuan koyu renkler dikaktini çeker kitap göster oyuncak oynat iş semde  bitiyo
(1,494 puan) tarafından
Mümkün oldukça tvyi açmamaya calisiyom inşallah böyle devam etmez ilk çocuk olduğu için bilemedim belki sizlerdede oluyor diye yazdım
+1 oy
tarafından
2 aylık mı. Çok küçük canım ya nasıl öğrendi hemen TV yi
(1,494 puan) tarafından
Ablamın çocukları burda canım bir haftadır öğrenmiş  o da  izlemesini istemiyorum biliyorum kimisi inanmaz belki ama görseniz sasirirsinuz
tarafından
Yok inanırım canım var gördüm de bir şekilde ilgisini dağıt
(1,494 puan) tarafından
Öyle yapiyom canım belki diğer çocuklarda böyledir yoksa benimki tekmi böyle öğrenmek için yazmıştım çok sağol
0 oy
tarafından
İki aylık daha nasıl bu kadar alışmışki ya mümkünse izletme canım dikkatini dagit 
(1,494 puan) tarafından
TV tam on tarafta bazen arkasını ceviriyom yavaştan kafasını döndürmeye başlıyor ağlıyor
tarafından
Kapat canım alismasin çok çok erken telefondan falan bebek şarkıları aç gormeyecegi yere koy unuttur
(1,494 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım çok şaşırdım ama
0 oy
tarafından
Iki aylik bebek nasıl alıştı TV ye ben onu merak ettim
(1,494 puan) tarafından
İnan bende onu bilmiyorum ablamn çocukları bizde bir haftadır TRT çocuğa atıyorlar bı kaç sefer geldim baktım izliyor öylesine bakıyor sandım sonra başından alınca ağlamaya basladi
tarafından
Oyuncak falan koysana canım yanına ilgisini dağıt yani yanında tv açmayın uzun bi süre unutsun
(1,494 puan) tarafından
Oyuncak koysam bilir mi canım amugurami felan aldım da daha yanına koymadım yanına koysam anlarmi
tarafından
Dene canım.  Tv dende birşey anlamıyor sonuçta.  Ilgisini çek başka birşeyle
(1,494 puan) tarafından
Bende anladığını sanıyordum:)cokk teşekür ederim canim(✿
0 oy
(26 puan) tarafından

2 aylık bir bebeğe tv izletmek hiç doğru değil şimdiden alışkanlık haline getirmeniz çok yanlış ileride bağımlılık haline gelir 

(1,494 puan) tarafından
Bende hiç istemiyorum onun için tvyi çok açmamaya çalışıyorum inanılmaz gibi ama gerçek malesef
(26 puan) tarafından
Sen kapat açma zamanla alışır
(1,494 puan) tarafından
Öyle yapıyorum  vede çok ilginç olduğu için yazmıştım
0 oy
tarafından
Alıştırmış demekki tv sesine tam göremez bile tv ne anlasın el kadar bebe kapat acma
(1,494 puan) tarafından
Ya bı görseniz şok olursunuz bende anlamadığını saniyirdum ama bı kaç sefer baktım sürekli bakıyor kapattim da . ablamın çocukları burda açıyorlar gene  çocukta mutfağa felan gittiğimde geliyom izliyor inanılır gibi değil
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Yok artık 2 aylık nasıl alıştı şimdiden. Daha yolun com başındasın yol yakınken unuttur. Eline kumandayı alıp açacak hali yok sen açmazsan bi süre sonra unutur
(1,494 puan) tarafından
İşte ben burda olduğum sürece açmıyorum ablamın çocukları burda acmadigimda ağlıyorlar geliyom buda izliyor
(3,552 puan) tarafından
Öyle bi şey yok valla kusura bakma kim olursa olsun bebeğini koru ekrandan daha çok çok küçük
(1,494 puan) tarafından
Anneleri burda değil hastanede en ufak biseyde kizsam bişey desem teyzemm kızmış diyorlar ama kendi cocugumuda düşünmek zorundayım
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Çünkü o ışık onu uyuşturuyor daha çok küçük sakın baktırma. Ters yatır daha dönemez nasıl olsa. Susuyo diye bunu bebeğine yapma gerekiyorsa kucağına al canım. 
(1,494 puan) tarafından
Uyuşturuyor mu AA valla bilmiyordum ya izlemesini istemiyorum canım zaten kesinlikle bırakmam daha çok sağol
(3,212 puan) tarafından
Gözleri daha tam görmüyor bebeğinin canım. Tv ışıkları o kadar güçlü ki sürekli akan şeyler ilgisini çekiyor ama aklı da yetmiyor kilitlenip kalıyor önüne oyuncak as ona baksın. Kimse için evladını tehlikeye atma.
(1,494 puan) tarafından
TM canım çok sağol Allah razı olsun
(3,212 puan) tarafından
Sağlıkla huzurla büyüsün minnoş
(1,494 puan) tarafından
Aminnn teşekürler canım (✿

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
2 Eylül 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 597 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 533 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
9 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Oykulku (1,106 puan) tarafından soruldu

399,750 soru

11,957,436 cevap

36,123 kullanıcı

...