0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar uzun biraz dün neler yaşadım anlatamam yaa iğrençti kızlar nasıl titredim anlatamam.. Pislikler 

Bizim yan komşu var merkezde oturuyor biz ilçededeyiz arada geliyor yani geldiğini bağırış çağırıştan anlıyoruz. Normalde gelince arkadaşları ile gelirler sanki evimizin içindeler küfürleri vs ama nasıl küfürler anlatamam bende duvara vurdum sussunlar diye eşim güvenliği aradı yok bunlar daha da beter sesleri geliyor kimsiniz la.n ama küfürler ediyo eşimde kadın olduğu için kapıya gitmek istemedi  Bu arada bu kadının kocasını mı ne vurmuşlar neyse ara ara bu tarz oldu biz bu eve geldiğimizden beri zaten 4 ay felan oldu. Neyse dün akşam eşimin bi iş arkadaşı var bi konu için oraya gitti sonra saat 12 ye yakın yandan yinr bağırış sesleri geliyor ben ilk başta kadını dövüyo biri sandım baktım sohbet ediyorlar anladım ki kadın yine gelmiş. Sonra eşim daha gelmeyince bende yukarı yatak odasına gidiyim dedim sonra sesler daha da artmaya başladı tv yi kapatınca. Yani nasıl söyliyim size resmen ilişkiyi bizim evde sanki yaşıyorlardı ben nasıl titredim sinirden eşimde yok ki Allahtan yoktu yoksa cidden kan cıkardı ama yani anlatamam o sesi eşimi hemen aradım dedim ki gel böyle böyle eşim hemen geliyorum dedi bende aşağı indim ama sesleri hiç durulmadı lanet olsun tv yi sonses açtım tamam bende evliyim ama haya edep hiç mi yok kadın evi niye kullandığı belli sesleri hala kulağımda insanın psikolojisini bozuyor bunun gibi kadınlar eşim yolda güvenliği arayıp bi ton saymış çünkü önceden de uyarı vermiştik sonradan kadın bizim duvara vurdu üst üste sananee diye sesi geldi bugün de eşim emlak yönetimle vs oturucak inşallah defolup giderler yoksa biz gidicez. 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Polis diye bisey var biliyomusunuz hani arasaniz 
(2,589 puan) tarafından
Eşimi bekledim gelmesini gelince de sesler gitmişti ses yapmalarını bekledik tekrar büyük ihtimalle uyumuslardı ama bugün kıyamet koparıcak eşim
-Reklam-
+1 oy
(15,997 puan) tarafından
Polise şikayet.efin bidaha kime sesleri kayıt alarak elinizde ispat olur 
(2,589 puan) tarafından
Aklıma geldi kayıt etmek ama o sesleri utandım valla nasıl kayıt edeyim yoksa eşime atıcaktım ses zaten bangır bangır
(15,997 puan) tarafından
Kaydet ki yalan konusinca kanıtın olur
(2,589 puan) tarafından
Bi dahakine mecbur öyle yaparm zaten taşınmayı düşünüyoruz
+1 oy
tarafından
Bu gibi durumlarda ses kaydı almanız eve her gelişinde farklı bir erkek varsa yanında ispatlamaniz için fotoğraf video alabilirsiniz ve tekrarlanması durumunda polisi arayıp şikayet etmeniz yeterli. Bir ikincisi bu kaçıncı post böyle bilemiyorum ama buraya yazmanız da doğru değil internet üzerinden araştırmanız yeterli. Tanimadigimiz birinin günahını aldırmış oluyorsunuz. 
(2,589 puan) tarafından
Kız ne günahı kadının ilişkiye gelme sesini duyayım üstüne şikayet ettik diye güvenliğe duvara vursun üstüne ben neyin günahını alıcam onlar yanıcak zaten ateşlerinde en yakın zamanda inş
tarafından
Peki biz neden öğreniyoruz ki tüm bunları? Ne gerek var yani
0 oy
(382 puan) tarafından
Yuh ya nerde yasiyosunz siz boyle ben okurkn sok oldumda sen yasamssn bide
(2,589 puan) tarafından
Sapanca da canım kadın ahlaksız küfürleri bitmiyordu şimdi buda eklendi yüz perdesi yırtılmış aklıma o sesler geldikçe tiksiniyorum
(382 puan) tarafından
Utanmaz kadn ya
0 oy
tarafından
Ne sor ahlaksız komşu çok zor 
(2,589 puan) tarafından
Canım ben şok oldum nasıl titredim sinirden kızım 11 aylık Allahtan daha büyük değil ahlaksız kadın yaa bunların sonu ne belli de bizden uzak cehennemr yakın olsn
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Polisi niye aramadınız
(2,589 puan) tarafından
Canım eşim dışardaydı bende tek olduğum için kocaları gelir felan diye düşündüm shshhs eşimi bekledim eşim gelene kadar sesleri kesildi zaten bugün oturucaklar
0 oy
tarafından
Maalesef bazıları o kadar çirkef oluyor ki. O sesleri siz duyun diye bilerek yapmıştır eminim. Şikayet etsende birşey çıkmaz. Öyleleri yapıskandir hiç muhatap olmadan siz çıkın bence
(2,589 puan) tarafından
Bu ay bitince cıkmadı düşünüyoruz canım o nasıl bir düşüncedir lanet olsun bu tarz karakterlere
0 oy
tarafından
Sen bı kere duymuşsun ben her hafta :DDD ben napam kiz
tarafından
Üstümdeki her zaman evde değil ne zaman gidip gelse bı abla eve geliyor vahşi sesler çıkarıyolar odadan odaya kaciyolar geçen hatta eşim gelen kişiyi ben gördüm baya yaşı var hala ne diye bagiriyo demişti ne diyim canım çocuğum var bulaşamam ama bazen yukarı vuruyorum az nefes alsınlar yazık diye
(7,792 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Az nefes alsınlar ahah ya normalde her ses cikiyo mu yukari kiz yoksa onlar mi cok ses yapiyolar
(2,589 puan) tarafından
Hahah o nefeste boğulsunlar ins töbeeee ya Allah hidayet versin
tarafından
Normalde pek gelmiyo ama o abla geldiğini belli ediyor :d
(7,792 puan) tarafından
Haha o zmn sorun duvarlarda degil garida
0 oy
(921 puan) tarafından
Ev alma komsu al demisler baska eve tasinin pislik gari
(2,589 puan) tarafından
Taşınmayı düşünüyoruz canım hayırlısı ile kurtuluruz
(921 puan) tarafından
Onun cikmasini bekleme sen cik boyle kadindan korkulur napacagi bellide olmaz yapışkan sülük
(2,589 puan) tarafından
Aklıma gelmedi değil en kısa zamanda inşallah
0 oy
tarafından
Esi yerine baska adamlarlami orda birlikte oluyor 
(2,589 puan) tarafından
Eşini öldürmüşler sürekli o buraya geliyor milleti de getirmiş demek
tarafından
Ayyy allah bildigi gibi yapsin
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ayy direk öle bişeyde polisi ara şikayet et gelsin kapisina ahırda yaşıyorlar sanki
(2,589 puan) tarafından
Fuhuş evi olmuş galiba başka açıklaması yok canım tiksindimmm Lanet olsun onlara
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bizim üst kat da ilişki sesi geliyo ama ben pek sallamıyorum aman kavga sesi gelmesin de diyorum sizin başka gürültü de varmış kötü 
(2,589 puan) tarafından
Canım bu ses resmen o. Ruspulk sesiydi sen tenlerinn birbirine değme sesini de duyuyor musun kadın cığlık cığlıgaydı lanet olsun valla psikolojim kaldırmaz evli de olsa insan kaldırmam valla
(1,501 puan) tarafından
Benimki evli de yani o kadar olmasa da kadının sesini duyuyorum
0 oy
tarafından
Sen topla eşyanı baska eve cık Ne ŞEYTANI GÖR NEDE SELAVAT GETİR 
(2,589 puan) tarafından
Bu ayın sonuna doğru gitmeyi düşünüyoruz canım buraya geleli 4 ay oldu hayrını görmedik taşınmak da kolay değil ev taşıma ücreti sadece 3 bin yemin ederim ALLAH larından bulsunlar
tarafından
Biz cok yaşadık bizde kiraciyiz her sene tasnmak zorunda kaldik hep şükür şimdi müstakil ev buldukta rahtiz
(2,589 puan) tarafından
Bizimki de müstakil canm bahçeli site ama gel gör ki bu tarz insanlar her yerde var
tarafından
Yok kız normal müstakil ev ve bahçesi ne Sitesi altlı üstlü Her şey bana ait normal bir ev
0 oy
(410 puan) tarafından
Ay canim bizde yasadik boyle bisey kadinin kocasi ceza evinde birini bicaklamadan girdik kadin dedigin gbi erkek kapidan bi erkek camdan kaciyordu sarhos sarhos bizim evin onune koyuyor bizimfe bahce kapisi disari aciliyo kadin teyibi acik unuttu gece muzik gurultusune kalktik artik nasil kafaysa babam soylemeye gitti bahceden cikamadi araba onumde diye butun mahalle ayaga kalkti gittileer kadinin kapisina kucuk cocuklari var erkek o acti polis girdi bida cikti o zaman ogrendik bunlarda bsey var cocuklarin agzi kufur bende bi kac kere kavga ettim imza toplayip attirmak icinn ugrastik hergun polis geliyordu babam hergun kavga ediyordu basi belaya girmesin diye hemen ariyordum cocuklari alkol tasiyordu eve orayi bile sikayet ettm veriyor diye sonra kocasi 1 hafta sonra cikacak dye ogrendik mahalleden tasindi herhalde kocasi ogrenmesin diye cok zor Allah yardim etsin
(410 puan) tarafından
Olabilir canim Allah kolaylik versin ben cok ugrastim kocasida zayif babama abi falan derdik sonra duydukki birini gozunden bicaklamis ondan icerdeydi 1 sene ugrastik biz bunlarla 2 erkek cocugu var mi kucuk cocuk esirgemeyi bile aradik geldiler cocuklari nasil konusturdular neler neler dedi cocuklar annemin aşki var falan butun gun sokaktaydi cocuklar
(2,589 puan) tarafından
Ayyy yazık yaa ne piss insanlar var Allah hidayet versin
(410 puan) tarafından
Valla tasindiklari zaman cocuklara seker cikolata falan dagitmistik o derece yasamayan anlamaz
(2,589 puan) tarafından
Darısı başımıza az önce eşim aradı emlak demişki 1 ay idare edin sözleşme dolsun söz bi daha sokmam onları da zerre inanmıyorum
(410 puan) tarafından
Insallahh gider
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Allah bildikleri gibi yapsın da ilişkide ne sesi Allah için bağırıyor mu 
(2,589 puan) tarafından
Kadın zaten çığlık atıyordu anlayın işte adamın sesi yoktu zaten bu olay olmasan önce patırtı kültürtü sesleri geldi o şekilde anlamdım eve kadının geldiğini
(6,680 puan) tarafından
Fuc ne demek kız ahaha
(2,589 puan) tarafından
Kız fuck sey et demek bagırara fuuuckk dedi töbeee yarabbim
(2,589 puan) tarafından
Yabancı dizilerde faakk yu diyorlar ya küfür ederken bende ordan biliyorum hsjsjshshs
(6,680 puan) tarafından
İlk defa duydum ehhehheh aman Allah bildikleri gibi yapsın imkanınız varsa taşının ordan
0 oy
tarafından
Valla canim oyle insanlarla basini belaya koyma bosver evini degistir. Oyle komsu zarar verir insana. Afedersim ****** bile laftan anliyor o anlamiyorsa artik gerisini sen dusun yani
(2,589 puan) tarafından
Fuhuş yapıyor galiba midem bulandı dün stresten 4 te uyuduk inan canım
tarafından
Anlıyorum cok igrenc bir durum Allah yardimcin olsun Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 263 göst.
0 oy
3 cevap 224 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,019 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,533 cevap

35,956 kullanıcı

...