0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşime kızıyorum ama hep aynısını yapıyor çarşıda isim var şunu alacam diyorum gitmiyor kaynanm ne zamn çarşıda işi olsa götürüyor kaynanmi kafayı yicem ya

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allah akıl versin canım ne denir ki düşman başına vermesin 
tarafından
Amin cnm eşime bişe desem kavga ediyoruz
-Reklam-
+1 oy
(1,298 puan) tarafından
Ay en sinir oldugum tipler 
tarafından
Bnmde ve eşim de böyle biri
(1,298 puan) tarafından
Allah yardım etsin sana otursaydı anasıyla. Nıye evlendi süt oğlan
tarafından
Bnde dedim bu kadar annneci olduğunu bilseydim evlenmezdim dedim şimdi de diğer odaya geçtim oturdum gitmem yanına
(1,298 puan) tarafından
Yüz verme bıraz anlasın yaptıgı çocukluğu. Ben kaynanı haksız göremiyorum eşin fırsat verirse kaynanın canına mınnet cinslik
tarafından
Eşim fırsat veriyor cnm en kötüsü de sadece eşim deil Kendi ailem bile yüz veriyo kaynanmgil e
+1 oy
(401 puan) tarafından
Aynj esim benim eşimde ev esyalrini hepsini annesiyle birlikte seçtiler bi bebegim olacak sanki onun çocuğu gibi davranıyor bigun hic unutmam ic çamaşırı alacaktım gidip annesine gelinin benden ic çamaşırı istiyor dedi ya annesi de bana niye istedin diyeyede hesap sordu Allah yardımcımız olsun ne diyim bi temiz kaynanaya rastlamadik
tarafından
Aynen doğum yapacam iç çamaşırı alacağıma karısiyor onu bile söylüyor
(401 puan) tarafından
Benimde daha dogum için hazırlık filan da yapmadım kaynanam simdi yapmak istemiyormuş
tarafından
CNm doğum için herkez gönlünden geçeni yapar bnm kızdığım karışmasın bnm İlk çocuğum içime sinen bir şeyi alamayacak miyim bn eksiklerim var ona ne gerek var buna ne gerek var bıktım
+1 oy
(14,030 puan) tarafından
Ay kriz geçirme sebebi 
tarafından
Diğer odaya geçtim Gönlümü almaya geldi çık dışarı seni görmek istemiyorum dedim çıktı biraz diğer odalarda oyalandi sonra yanıma tekrar geldi yine yüz vermedim şimdi de annesine gitti
(14,030 puan) tarafından
Aman ayrılmasın dizinin dibinden
tarafından
Aynn daha demin aradı açmadım tel yüzüne de bakmıyorum konuşmuyorum da artık böyle
(14,030 puan) tarafından
Valla yap hak etmiş o ne saçmalık adım atsan söyler yakında
tarafından
Öyle zaten nereye gitsem arkamdan kaynanm i da çağırıyor anne sende gel diye
0 oy
(424 puan) tarafından
Anasıyla mı evlenip ev düzmüş ya
tarafından
Kafayı yicem ya az kaldı
0 oy
tarafından

Ana kuzusu.. ;)

tarafından
Hem de nasıl
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Ev bızım de canım anasına neyse
tarafından
Ya evlendiğim günden beri nereye gitsem arkamda eşim yüz veriyo hatta kendi ailem bile kaynanam gile yüz veriyo biktim
tarafından
Canim hata ona yuz verenler de herkes yerini haddini bilmek zorunda
tarafından
Gelde anlat cnm bişe desem bn suçlu oluyorum
tarafından
Bısver canım akıl olmaz o
tarafından
Biliyorum huylu huyundan avzgecmez
0 oy
(1,906 puan) tarafından
Kaynanan gitsin kendi evine karışsın eşine deki ben madem diş kapının dış mandalıyım evin işini de anan yapsın de
tarafından
Bende dedim zaten annenle beraber git al dedim bn gelmiyorum dddim bu kadar annneci olduğunu bilseydim evlenmezdim dedim şimdi de diğer odaya geçtm konuşmuyorum kendiyle
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Sinir bozucu yaa ne saçma çocukmu hala annesine soruyor herşeyi 
tarafından
İşte şuan konuşmuyorum geldi konuşmak istemedim şimdi kaynanm gile indi tel. Daha demin arada açmadım kaynanan gile gel dedi gitmedim konuşmuyorum da yüzüne de bakmıyorum
(2,264 puan) tarafından
Çok zor ya öyle insanla Allah sabır versin
tarafından
Amin cnm
0 oy
(169 puan) tarafından
Küçük çocuk gibi annne lafını dinlemekten kurtulamamış cnm maâlesef esin.. zor bı durum alah yardımcın olsun
tarafından
Amin cnm ne yapacam bnde bilmiyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla yolarım o kocayı cidden. Bir iki kere itiraz etti denk gelen konularda sallamadım lafımı esirgemedim asla yapmaz yapamaz. Ezdirme kendini bu konuda
tarafından
Yolmadim bağırdım çağırdım bu kadar annneci olduğunu bilseydim evlenmezdim senle dedim sonra geçtim diğer odaya geldi yanıma konuşmadım yüzüne de bakmadım öpmek istedi çık dışarı seni görmek istemiyorum dedim bikac kez geldi sonra annesi gile indi bni de çağırdı gelmiyorum dedim tel. Aradı açmadım
(13,202 puan) tarafından
Öğrenir umarım
tarafından
Pek sanmıyorum ama
0 oy
tarafından
Canim anasina postala bir hafta. Nedir bu analar ya
tarafından
Şuan konuşmuyorum yüzüne bile bakmıyorum kendi yanasinca da seni görmek istemiyorum diyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 427 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 359 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 684 göst.