0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün covid testi yaptım diye post acmistim hatırlarsınız belki neyse eşim diyo ki eger pozitif çıkarsa gelen saglikcilara deki esim sehir dışında bana izolasyon vermesinler ben isime gideyim ki is onlarin gece calsiiyoalr ay ben şok oldum ciddimisin sen dedm zaten cigerlerim iltihap tutmus durumum ağır üstüne covidde olursam ben bu çocukla nasıl evde yaparim mecbur sen cocuga bakican bende bi odada dinlencm bana fiyo ki gece işe giderim gündüz ilgilenirim bende dedm ki testim pozitif çıkarsa madem sen evde kalmak istemiyosun elbiselerini al sende annenlere git izolasyon bitene kadar yok nalaka diyo ben yine gündüz bakatim falan dedm ki sen eve geldiginde telefondn uyumaktan fırsat buluyomusun normal günde 2 kelime etmiyosun mutfaktan geliyosun su getir diyosun simdi covid olsam cok yaparsn dedim 

Yemin ederim varya bu erkeklere hic bisey yapmican sinirden patlamak üzereyim

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ondan sonra hastalık neden bitmiyor . Bitmez tabi 

Hem sana günah hemde başkasının vebaline girecek tövbe ya :ermm:

tarafından
Sorma valla artık ne dicegimi şaşırdım
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ne kadar düşüncesiz milletin günahına girecek Allah vicdan versin
tarafından
Ya sinir oldum yeminle
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayy çok ayıp etmiş ya
tarafından
Vallahi cok sinir oldum
0 oy
tarafından
İste bu kafadaki insanlar yuzunden bitmiyor bu illet ise giderken kac kisiyi harap edecek acaba kendine bulasmayacagından fazlaca emin 
tarafından
Demek ki diyo ki ben 10 gün evde dayanamam varmi boyle bisey ya
tarafından
Rabbım akıl versin canim
tarafından
Aminnn cnm
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Düşüncesizlik etmiş kendisi olsaydi bebek gibi ilgi beklerdi
tarafından
Ya sorma bi keresinde hastalandı dedm kesin covid yani nasl pesinde fır dönüyorum anlatamam zorla hastaneye götürdüm basinda bekledim negatif çıktı
0 oy
tarafından

Bu yüzden 70 milyona bulaşti bilinçsz düşüncsz

tarafından
Sorma ya sinir oldum yeminle
0 oy
(272 puan) tarafından
Kusura bakma ama seni tanısaydım kocanı ihbar ederdim senin kocan gibi pislik insanlar  yüzünden milyonlar ölüyor ona bişey olmaz masum insanların canı gidiyor hiç Allah peygamber bilmez mi ben 14 aydır evden çıkmıyorum keyfimden mi iş güç hiç biter mi yazık yazık o bebeği de ona emanet etme ara anneni alsın bebeği 
tarafından
Yok zaten bakamz yani ben biliyorum yemn ederm annem aramış bugün beni sonucu sormak icin şükür negatif dedm annem diyo ki dun gece seni dusuektn uyuyadm ya pozitf olursa nasl yapcn ya ben gelirdm yanina yada seni alirdm yanima bi odada izole ederdn iendini en azindn bende ogluna bakardm dedi gozlerim doldu iyi ki annelerimiz var
(272 puan) tarafından
Anneciğinin ellerinden öperim kimse ananın hakkını ödeyemez rabbim şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Çok kötü bir düşünce vicdansizlik resmen 
tarafından
Fazlasıyla hemde
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eşinin iş adresini iliştir yorumumun altına ☺☺
tarafından
Allah seni ☺️
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Düşünceli olması lazim

tarafından
Gelde anlat
0 oy
(341 puan) tarafından
Tovbe yarabbim ya sende inat ugruna bulastircan varya boylelerine
tarafından
Neyse ki pisman oldu özür diledi cnm
(341 puan) tarafından
Anladım canım sıkıntı yok o zaman
0 oy
tarafından
Şikayet ederim seni de
tarafından
Negatif çıktım şükür eve geldi konusmadm özür diledi haklısın falan dedi
0 oy
tarafından
Çok basite aliyo heralde eşin bu durumu oda taşıyıcı olabilir milletin hakkına neden giriyo valla ben korona olduğumda baya ağır geçirdim çocuğu kayinvaldeme verdim eşimde hep yanımdaydı hiç ayrılmadı ben bı odadaydim o başka odadaydi yemeğimi hazırladı kaldırdım evi kayinvaldem geldi topladı ama oğlum bana küstü benden kaçtı ilk hafta çok ağladı anne kapıyı aç diye çok ağladı ciğerlerim parçalandı öyle görünce ama mecbursun yapacak bisy yoktu Allah razı olsun eşimde de kayinvaldemdende yemekleri yaptı gönderdi falan 20 gün yattım sonra eşim evde sıkıldım tatile gidelim dedi arabayla Nevşehir'de gittik bı ev tuttuk orda kaldır 4 gün kendimi çok özel hissetmiştim o an anladım sağlık elden gitmesin ama düşsem bisy olsa eşim herzaman destekcim Allah onu başımdan eksik etmesin 
tarafından
Amin cnm şükür bende negatif çıktım ya
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya hersey Bı kenara ya bebege bulasmamıssa bebegı senden uzak tutacak kendi bakacak ki bulasmasın. İş dursun ya senden cocugundan daha mı onemlı. Negatif cıkarsın ınsallah ona ihtiyacın kalmaz
tarafından
Şükür cnm negaatif çıktım ya
(1,037 puan) tarafından
Ay cok sukur sevindim vallahi sen kendine cok dikkat et kuzu bu adamın eline dusme.
tarafından
Valla cnm eve geldi tabi konusmadm fakan özür diledi haklısın dedi hala yüz vermiyorum bakalim
0 oy
(119,460 puan) tarafından
vebal alcak ama  
tarafından
İste neyse ki testim negatif çıktı biraz kızdım ozur diledi

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,028 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu