0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzlar simdi gayet güzel bi muhabbetin icindeyken oglumuz olursa isim konusunu konusuyoduk hamle degilim bu arada neyse istemedigim bi isim söyledi bende gulerek olmaz koymam dedim sonra e kimligi ben cikarcm görürsün dedi bende gulerek dedim ki gider dava açarım sana bana dava açarsan kucaginfaki cocuktan da olursun dedi neyse ben hala gülerek tepki veriyorum dedm ki beni hafife aliyosan he yaptim birden bi parladı ve bana senin agirina koyarim guvendigine koyarım dedi ben şok oldum var mı itirazın dedi kucagindakinin tek degil seninde sahibinim dedi ama ben hala şok durdum yüzüne baktim bisey diyemedim hayır ne dedm onuda anlamış degilim

24 Cevaplar

+2 oy
(2,244 puan) tarafından
Hıh işte bizde böyle küçücük şeyden abartır küfür eder bu noktaya geliriz senin hiç bi suçun yok bunda canım onun abartısız trip at köppek gibi özür dilesin sahibinim ne demek sen kendine sahip değil misin de başkasının sahibi olasın 
tarafından
Yo zaten konusmayi düşünmüyorum asla benim guvendigim kim ailem oluyo yani küfürü aileme geliyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bende şaşkınlıkla okudum
tarafından
Yanlış bsiey mi dedim sence cnm valla durdum sadece
tarafından
Onun tepkisi aşırı olmuş. Sende biraz uzatmışsin gibi geldi bana. Dava açarım denen zoruna gitmiş olmalı.
tarafından
Olabilir ama yani bu tepkiyi vermesi sencede saçma olmadı mı bide ciddi ciddi soylesem tamam zoruna gitti derim gulerek soyledim
0 oy
(964 puan) tarafından
Sabibinimmi dedi diyemedinmi ben kope.k miyim diye kizz ben olsam oyle adami bi iterim bi doverim aboo
tarafından
Kız şoka uğradım yeminle durdum yüzüne baktım bisey diyemedim ilk defa biyle bintepki aldım
(964 puan) tarafından
Insanin icindekiler nasil rtya cikiyo yaa kavga edince bende saskinlikla okudum kuzum zate
tarafından
Hic sorma ben ilk defa böyle tepkisini gördüm
0 oy
(965 puan) tarafından
sterbiyesiz adam ya koyarmis bir marifetleri o zaten . koya koya bu hallere getirdiniz zaten... 

sende canım onunla bidaha hayal filan kurma valla saçmalamış hele bebek olsunda öyle tartisin
tarafından
Tobeler olsun
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bi isimden konu nereye gelmiş şaşkınlıkla okudum
tarafından
Bide beni düşün kız hala şoktayım
(3,282 puan) tarafından
Eşin gereksiz abartmış daha hamile bile değilmişsin canım  biraz tavrını koy herşeyi söyliyemesin sana
tarafından
Yo zaten konuşmayı düşünmüyorum
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Babasının ismini mi koymak istedi :) 
tarafından
Hayır kız eski bi isim söyledi bende yok dedim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bunların huyları sonradan çıkıyor emin oldum
tarafından
Kesinlikle cnm
(9,247 puan) tarafından
Nasıl sakladiklarinj öğrenmek.lazim
tarafından
İşte böyle olunca çıkıyor
0 oy
(1,161 puan) tarafından
bu adamdan cocuk yapma. sorq  bir  gun cocugumu aldi bana  vermiyor diye   bura yazarsin kocan bir koca olmayi oyrensin sora
(1,161 puan) tarafından
dusunmede  zaten esin adam olamamis  zaten basit bir seyde  boyle  konusuyrsa   ciiddi bir seyde  ne ler  olur.  yani bunlari dusun. bir cocuga  babalil yapa  bilecek biride deyol
tarafından
Allahim sonumuzu hayra çıkarsın cnm
(1,161 puan) tarafından
amin canim. cocuk oldukdan sora  bir az  bosanmak daha  da zor  oluyor. yani cocuga  yazik oluyor. bunlari   dusunerek cocuk yapilmali iyi bir  ailemiyiz. iyi bir anne  baba olurmuyuz. madidiyat onemli ama  en cok evdeki huzur. onemli cocugumuza  nd  kadar  huzur  veririz.
tarafından
Ya aslında iyi bi babadır hakkını yemim yani huzurumuzda idare eder iste ama bu tavrı beni şoka uğrattı
(1,161 puan) tarafından
yani ne  bileyim inan burda  o kadar  sey gordunki
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Sen biraz uzatmssn cnm dava felan
tarafından
Ama cnm gülerek soyledim inan hadi diyelim tm zoruna gitti sence bu tepki fazla degil mi
(4,101 puan) tarafından
Yani fazla ama erkekler iste hemn küpryolr
tarafından
Kesinlikle bunu anladım artık bisey demem yani
(861 puan) tarafından
Kız gülerek söylemiş şakalaşma icabında bence kocası aşırı saçma tepki göstermiş. Hemen koşa koşa dava açacak sanki. Çok sinir bozucu
0 oy
tarafından
Gözüne seni mi göstermişler bacım  
tarafından
Anlamadım cnm inan
tarafından
Kız şiveli az yazdım burada böyle denir yani kimseye gücü yetemeyip sanami erkeklik yapıyor anlamında g.ri zekali
tarafından
Aynen öyle yemin ederim cnm
0 oy
(788 puan) tarafından
Bu adamla çocuk işini olabildiğince ertele derim
tarafından
Yok zaten düşünmüyorum kesinlijle cnm
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bu erkeklerin arada böyle sığırlık yapası geliyo he de geç
tarafından
Cnm buna he deyip gececek degilim cok seyine he deyip gectim ama simdi hicbisey yokmuş gibi davranirsam yine aynısını yapar verdigi tepki gereksiz saçmaydı
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Sanırım eşinin piskoloji sorunları var :ermm:

tarafından
Sanırım cnm
0 oy
(48,759 puan) tarafından
umarım yanlış anlamada hamile kalmazsin isim muhabbetin de harlayan adam gercek olunca vurur da
tarafından
Yani hiç düşünmüyorum kesinlikle
0 oy
(119,526 puan) tarafından

seninde sahibinim ne yaa ;)

tarafından
Hic sorma sevda dicegimi şaşırdım inan
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ağırlığını koy canm sahibinim ne demek 
tarafından
Konuşmayı düşünmüyorum kesinlikle cnm
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Sok olarak okudum
tarafından
Bende şok icerisinde kaldim ne dicegimi bilemedm bile
0 oy
tarafından
Bende şaşırdm şuan inanki 
tarafından
Bende şok icerisinde yüzüne bakakaldim
0 oy
tarafından
Bjyle bı adama çocuk vermek ne kadar doğru bilemedim asla erkekler bizim sahibimiz değil yataklarını süsleyen birer obje de değiliz biz onların hayat arkadaşlarıyiz önünde bı fazlalık var diye kendini bı b,k dan sanmasın erkeklik Allah vergisi adamliksa sonradan oluşan birşey 
tarafından
Kesinlikle cnm
0 oy
tarafından
Bu adamdan çocuk mocuk yapılmaz ben sana diyim ...
tarafından
Şuan düşünmüyorum zaten

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 522 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 283 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu