0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kızlar 14 tl cuzdanımdan verdım aldım cok pahalılar ya ınstagramda falan toplu var cok ucuz ama bır turlu alamadım oyle denk geldı aldım bunları ya baska alacak bır sey aklıma gelmedı cok ıcımde kaldı kac aydır alayım dıyordum nasıllar sızce:)

8 Cevaplar

0 oy
(584 puan) tarafından
Aslinda bunlardan bebek kiyafeti satan yerlede de bulabiliyosunuz rahatlikla 
tarafından
Canım malesef mardındeyım ınankı yok cok yere baktım sadece lc waikide var ama kalmamıslar kac aydır bakıyorum kac yere sordum hep ınce toka halinde varlardı burası kucuk bır yer hıc bır sey kalmıyor burda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güle.Güle taksin bebiş

Bende benzerlerini lcwden aldım çok tatlı duruolar
tarafından
Burda yok canım ya baktım kac defa belkı gelmıstır falan dıe ama gelınce de herkes alıyor burası kucuk yer ya hıc bıe sey kalmıyor ama ınstagramdan sıparıs edecem farklı renk ve modellerıyle yazın gezmeye gıdecez her gun bırını takarım:)
tarafından
Ben kendi sitesinden aldım kuzum aynen instada çok tatlı şeyler var buyusun biraz bende alicam inşallah

Sağlıkla huzurla tak minnosuna
tarafından
Evet ınstagramda da daha guzellerı var ve cok uygunlar 65 tl ye 10 15 tane gelıyordu onlardan da alacam ınsallah biraz dhaa gecsın yaza dogru toplu alacam;)
tarafından
Hangi site kuzu ismini verebilirmisin bendr bakayım
tarafından
Dur atayım canım
0 oy
tarafından
Ben Instagramdan sipariş verdim toplu olarak ama bunlarda güzel güle güle kullansın kizin
tarafından
Sıparıs de verecem kız baska bır sey aklıma gelmedı sıparıslede toplu alacam 65 tl ye gordum ama bu aralar pek oyle seylere vakıt bulamıyoruz maaş yatıyor o da bıtıyor Allahın ıznıyle son ıkı kredı onuda odedık mı artık borc bıtınce her seyı toplu alacam:)
tarafından
Kredi borcu bir türlü bitmiyo bittimi tekrar oluyo inşaallah sizin biter bidaha olmaz
tarafından
Vala bızım dugun borcu tektı o da 50 bın tl dı ama uzadıkca uzadı bıtıyor sımdı bır ıkı sene kredı olmayacak canım esım tayınıde uzatacak ev almak ıcın bırkım yapacaz tabı onada yı e az da olsa kredı cekılecek  ne yapalım ama 2 seneye kadar biraz rahatız evı  hemen almayacaz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok tatlı. Güzel günlerde kullansın prenses
tarafından
Tesekkur ederız canım sagol:))
0 oy
tarafından
Güle güle kullansın minnak
tarafından
Tesekkur ederız canım:))
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bana 25 TL kupon geldi ben şimdi sadece o kuponla alışveriş yapabilir miyim yoksa ekstradan para mı ekliccem
tarafından
Canım ucuz bır sey alsan mısal 10 tlık aldın dıyelım 15 tl de kargosu olur yanı ya ds direk 25 tl ye kargo bedava olan bır sey bulsan olur yoksa  kargo ucretı var bak bu bandalar 39 tl dı 25  kupondan verdım 14 tl cuzdanımda vardı
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok güzeller güle güle kullansın canım

tarafından
Sagol canım:))
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Nekadardi bu şekilde üçlü fiyatı canım 
tarafından
Pahalıydı baya canım ya 39 tl dı alacak bır sey yoktu bende bundan aldım 14 tl kendım verdım cuzdanımdan ınternetten bak lıla kurdele bodis bandana falan var sayfa 15 tane falan 65 tl ben daha almadım alacam

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 413 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 952 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,141 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 608 göst.
27 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 346 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,264 soru

11,470,465 cevap

35,074 kullanıcı

...