0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Valla artık bu konu yordu beni malum gecım derdi durumumuz yok zar zor manüel anca aldım o da sagmaz oldu çok denedim bozuldu esımde boş yere para verdik diyor krnfım için almadım ki bebeğim için aldım elektrikli alacağım para yok bebek de emmek istemiyor zar zor tutturuyorum iyi anne sütü almıyor mama alıyor kilosu düşük boyu kısa artık bu cevrede yordu yok ki alayım akıl veren çok da al bu da bizden olsun diyen yok hayat neden bu kadar pahalı gunahına mı girdim ki çocuğun bu yokluğa ne yapayım kolun kırıldı eşim çalışamadı doğum oldu kimse yoktu çalışamadı iyi kotu başladı ise ama borç harç bebeğin ihtiyacı yinede şükür ne deyım

3 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
Allah sabır versin canim manuel aldiysan hangi marka vardir bir teknigi canim stres yapma
(20 puan) tarafından
Wee beby güzelce temızledım kuraladım yok bı damla akmıyor elımle denedim o da dışarı gidiyor büyük bardak tabak içine akmıyor şırınga denedim o da çekmedi
(782 puan) tarafından
Youtube da videolari var canim bak bi faydasi olur belki
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Insanlara bakma ya herkes çocuğunu dört dörtlük büyütüyor boş Ver bilmisleri benjm kizim da beni hiç emmedi sandım verdim mamayla büyüdü ilk zamanlar zayfiri ama mama takviyesi ek gıda derken çok şükür büyüdü 15 aylık Suan da takılma boşver ağzı olan konusuyor 
(20 puan) tarafından
Ya o değil memleketten arıyorlar iyi emmıyor mu o çocuk büyümez hasta olur makine al sağ ver senin edin zayıf memesi küçük gıtın evlendın git ugras dur şimdi falan fılan
(1,426 puan) tarafından
Oo bana neler neler dediler yaptılar yazsam roman olur hiç birine kulak asmadım muhattap bile olmadım çok şükür 15 aylık cıvıl cıvıl gelişimi filan çok güzel
(20 puan) tarafından
Maşallah allah bagıslasın manüel mıydı sızın makine
(1,426 puan) tarafından
Hayır canım elektirikli e bebekten almıştım indirime girdi zaman
(20 puan) tarafından
HIM anladım
0 oy
(294 puan) tarafından
Canım mochi al 100 lira bisey zaten 
(20 puan) tarafından
Bu ay alamam
(294 puan) tarafından
Canım yaa elinle fala n sağamıyo musun
(20 puan) tarafından
Evet vidyo da ızledım ama hep dışarı çıkıyor geniş kabın içinden memeyı takıp ediyor sut boşa akıyo meme de küçük
(294 puan) tarafından
Anladm Allah kolaylık versin canm yaaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nisacan (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
16 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 128 göst.
17 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kekik4 (2,016 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...