0 oy
1,370 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar işim 31 yaşında ben 20 yaşındayım şimdi eşimle dışarı çıktığımda el ele kol kola dolaştığım da esim  hemen bana dönüp diyor ki ya baksana herkes bize bakıyor sen benim yanımda küçük gözüküyorsun sen çok küçüksün bilmem ne bilmem ne   hiç onunla dışarı da hiç çıkmak istemiyorum dolaşmak istemiyorum

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin komplekse girmiş özgüveni yok sanırım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yuh ne saçma eşimle 12 yaş var aramızda koluna girmezsem kız gelsene buraya der . 

Bakan bakar ayrıca umrumda olmaz 

Bence sizde umursamayin bu durumu çünkü kimsenin haddi değil 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Şimdi mi gözü görmüş anlamıyorum... 
0 oy
tarafından
O eşinin aşağılık kompleksi canm kendiyle alakalı seni kendine değil kendini senin yanına yakıştıramıyo sanırım takılma ;)
0 oy
(670 puan) tarafından
Niye evlenmiş evlenince mi aklına gelmiş lafa bak çok sacma bence başka derdi var adamın evlenince konu olcak şey değil huymu bu sonradan çıkan bisey değil eğer kacark evlenmediysen nişan isteme düğüne gelene kadar çok laf duyuyosun yani o zaman rahatsız olmamış yeni mi oluyo o zaman dese evlnemezdin çünkü şimdi iş işten geçti diye bakiyo sanirin
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Benimkide bi yere goturmez bide kiskanclik esimde ayni bende gidesim gelmiyo bi yere
0 oy
tarafından
Bizim eşimle aramızda 18 yaş var :) benim eşimin demesi lazım aksine benim herifim elime koluma girer çok sever öylede asla düşünmedi çok saçma bu düşünce
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Evlenirken buyukmu gosteriyodun gözü nere bakıyordu o zaman
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Evlenirken gözü görmemiş mi şimdi mi görmüş
0 oy
(2,067 puan) tarafından

o zaman evlenmesydi :angry:

0 oy
(774 puan) tarafından
Evlenirken düşünecekmiş onu şimdi yapacak bişey yok senlik bir sorunda yok tabi bu durumdan sende rahatsız olmuyorsan
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ozaman  böyle  yapacaktı madem  neden  evlenmiş  seninle  canım 
0 oy
tarafından
Sende cevabı versene ne güzel işte sen yaşlanınca senin yanında genç olacam herkesin karısı yaşlı iken ben genç olacam daha ne istiyorsun desene
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esimle aramizda dokuz yas var daha boyle birsey dedigini duymadim canm. Esin abartmis
0 oy
tarafından
Sizinki de yaş farkimi kız gormuyormsn acun u İbrahim Tatlıses su 25 yaşındaki kızlarla evleniyor :D bende 23 yasndaym eşim 31 yasnda hiç öyle bir sorun yaşamadık ama ben olsam derdim alırken gözün yokmuydu diye 
0 oy
tarafından
Eşimle benim aramda 15 yaş var girerim koluna gezerim her yerde elini de tutarım kime ne isterse bütün dünya baksın kime neeeeeee 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ne yaptın bu durumu 
(1,929 puan) tarafından
Hiç kimseye cevap vermemişkii
0 oy
tarafından
Kıskaniyor seni onda öyle yapiyo açık açık diyemiyo ben yanında yasli duruyorum diye madem öyle niye evlenmiş küçük biriyle 
0 oy
(72 puan) tarafından
Ay 31 yasi 50 yas gibimi görüyor acaba 

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,185 göst.
0 oy
9 cevap 808 göst.
0 oy
15 cevap 455 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy