0 oy
1,362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar işim 31 yaşında ben 20 yaşındayım şimdi eşimle dışarı çıktığımda el ele kol kola dolaştığım da esim  hemen bana dönüp diyor ki ya baksana herkes bize bakıyor sen benim yanımda küçük gözüküyorsun sen çok küçüksün bilmem ne bilmem ne   hiç onunla dışarı da hiç çıkmak istemiyorum dolaşmak istemiyorum

40 Cevaplar

+6 oy
(424 puan) tarafından
Gencim güzelim diyorlardır ne şanslı adam minyon tatlı bi kız vardır yanında diye savur kendini yürü asla egonu ezdirme derim o çekinsin karım gencecik yaşlı kakıyorum diye sen yine çekiniyorsun 
(14,019 puan) tarafından
Aynen öyleeeee dengesiz bir eşi var kendisine yediremedigi için kadına suç buluyor sanki yalnış siparis vermiş 1 beden küçük gelmiş gibi konuşmuş alırken matematiği yokmuydu acaba
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne saçma bişi benmde eşimle aramda 11 yaş var ama eşim bana dönüp hiç böyle şeyler demiyo  bana göre eşin senle dışarı çıkmaya utanıyor bnm düşüncm yinede admn günahını alimim ama öyle düşünyrm ben
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben mi dedim gel beni al diye ne çirkin Bi laf eşyamısın sen kendini onun gözünde iyice küçük düşürmüşsün bu kadar da değersizleştirmeyin kendinizi ya... 
0 oy
(775 puan) tarafından
Yaa ne saçma görücü usulü mu evlendiniz canım bu zamana kadar hiç fark etmemiş mi bunu ne saçmalıyor bu
0 oy
(13,804 puan) tarafından
O kadarda fark yokmuş aranızda abartmasın.
0 oy
(354 puan) tarafından
Canım sende bilerek almışsın eşini o zaman peki sen niye evlendin eşinle eşinle dolaşmak gezmek istemiyorsan yan yana evliliğin ne anlamı var
(2,503 puan) tarafından
Olayı yanlış anlamışsın canım böyle dediği için bir yere gitmek istemiyorum demiş kadın sen olsan gitmek istermiydin ayıp etmiş kocası
(354 puan) tarafından
Giderdim ben canım eşim düşünsün hiç umursamazdim beni genç gördükleri için mutlu olurdum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kiz milletin zevkine göre mi yaşayacaksın sen mutluysan elaleme ne 

Millet herseye bahane buluyor sen merak etme 
0 oy
(454 puan) tarafından
Aynen neden baştan evlenmiş madem bn 25 eşim 35 yaşında kafa yapısı önemli olan kimsede bakmıyordur kendi kafasında kuruyordur nasıl insanlar var dede gibi insanlarla evleniyorlar
0 oy
(2,393 puan) tarafından
İyi demişsin kız almasaydın o zaman ben mi al dedim diye aferinm
0 oy
(747 puan) tarafından
Zorla mı aldı bu ne saçmalık yaaa.Sende girme kokuna elini felan tutma amann.Bidaha öyle söylerse ben küçük değilim senin yaşın geçmiş de
0 oy
tarafından
Aynı yaş farkı bizde de var benimki de aksine sen büyük gorunuyon diyo ben havaya girmiyim diye 
0 oy
tarafından
Hödük Allah'ın hödüğü insanların ne dediği ile mi yaşıyor insanlar yarın bir gün boşa şunu git şunu al dediklerinde yapacak bir insan eşin kb
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bu kadar takintiliysa o zamn ayni yasta biriyle evlenseydi sanki zorla gittin ona
0 oy
tarafından
Gencim güzelim seni üzerimde benim eşim 7 yaş büyük ben ona şakasına takılırım böyle onun kendisiyle sorunu var takma sen ben seninle kendimi güzel görüyorum filan de
0 oy
tarafından
Kendini senin yanında yaşlı hissediyor bende 19 yaşındayım eşim 30 yaşında kendi hep der benden gençsin ama utanmaz benle dışarı cikmaya
0 oy
(119,153 puan) tarafından
kucuksen niye aldi senj
0 oy
tarafından
Eşimle aramda 11,5 yaş var hiç kimseyide alakadar etmez 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Yok Allah askına takmayın kafanıza benım esını kac kere babam zannettiler. Bırsey cık olmaz alısır. Benımkıde İlk genc gıyınmeye calıstı artık onu bıle yapmıyor
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ne kadar saçma bir düşüncesi var eşinizin zorlami evlendirdiler sanki sizinle. Bizde eşimle dışarı çıkıyoruz bizimde aramızda 8 yaş fark var bazen sakalasiuoruz çıtır seviyorum falan diyor hatta. 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sen yanimda daha büyuk durdugun icin bakiyolar de sende sonucta genc olan sensin o utansın yaninda sen özgüvenli olmalisin 

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,183 göst.
0 oy
9 cevap 805 göst.
0 oy
15 cevap 450 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,112 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Glhan (1 puan) tarafından soruldu

378,379 soru