0 oy
726 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar eşim evlendiğim günden beri ne alsam annesine soruyor annesi de olan gerek yok buna gerek yok diyor bnde doğum çantası için eşya alacaktım eşime sabahtan beri söylüyorum gidelim diye neyse gitmedi kaynanma geldi oturmaya annesine dedi ki hastane çantası için eşya almaya gidelim yarın dedi kaynanmla bana neyse bnde sinir oldum sen alacağım herşeyi niye annene söylüyosun diye alacağım iç çamaşırı na kadar annesine söylüyor nereye gitsem arkamdan kaynanm da geliyo evlendiğim günden beri buna da kızdım eşimde geldi gönlümü almaya çalıştı yüz vermedim eskiden hemen affederdim 2. Günü aynısını yapardı bu seferde hemen affetmicem dedim içeriye geçti biraz bekledikten sonra tekrar gönlümü almaya geldi yine yüz vermedim işe gitti ne Kendi aradı ne ben mesaj da atmadık birbirimize akşam annem aradı ekmek yapacam dedi kaynanana söylesen yardım eder mi diye sor dedi kaynanm da tmm gideriz dedi kayinbabm da götürürum dedi eşime mesaj attım annem ekmek yapacakmış kaynanm da yardım edecek bana da yapacakmış annem dedim Bnde gidecem dedim ters ters cevaplar verdi bnde bu tavrın ne dedim bundan sonra kaynanani istemiyosun ya sen gidersin annene dedi bnde dedim ki evlendiğim günden beri bı kez olsun başbaşa bişe yapamadık gelsin ama her zaman deil dedim benim sana kızmamin nedeni her aldığın şeyi annene Gidip söylemen bn buna kızdım dedim bana ters ters cevap verdi bn buna ne diyim bilmiyorum hem hatali hem de üste çıkıyor biz evliyiz herşeyi gidip anneye de denmez yani

19 Cevaplar

+2 oy
(851 puan) tarafından
Eşin sanırım evlendiğinin farkında dgl evde kan dökülse aileler bilmez ne bn soylerim ne esim sende tavrını koy bnce
tarafından
Koydum şuan bana davranışını görsen sanki Kendi haklı gibi davrnıyor
(851 puan) tarafından
Çünkü alismis kuzum surekli ssnn affetmeklerine sakin sende tavrini bozma  yazik sanada herşeyini herkes bilmek zorunda dgl
tarafından
Hiç deme cnm ya iç çamaşırı almaya gidiyorum onu bile annesine söylüyor nereye gitsem çağırıyor pandemi hastanesi ne gittim oraya bile geldi kaynanma
-Reklam-
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Ya kendini düzgün ifade et çünkü çok haklısın kavga etmek yerine açıkla bak bn snnle evlendim sadece sen ikimiz bişeyleri artık ikimiz karar verip alıp yapmalıyız..mesela çocuk beraber yaptınız neden eşyası için anan da geliyo söyler misn iyi ki ana bu gelini alabilir miyim diye sormamis bn sinir oldum burda
tarafından
Kaç kere düzgünce konuşamayi denedim canım olmadı
0 oy
tarafından
Ben olsam hiç demezdim kaynanaya kendin git et yardım sen bile dahil etmişsin kadını o da zannedecek ki o olmadan bir şey yapamıyorsunuz kıymete binecek
tarafından
CNm annem de ona yardıma geliyo her zamna sırf onun için dedim yani kaynanm yaptığında annem annem yaptığında kaynanm yardıma geliyo
tarafından
Benimde öyle anliyom seni
tarafından
Ne yapacağımı şaşırdım bnde
0 oy
tarafından
Tek erkek mi bu
tarafından
Evin İlk oğlu diğer oğlu kaynanmi takmaz benim eşim çok anneci diğer oğlu da bekar daaha
0 oy
tarafından
Tuvalete giderken de annesinden izin alıyo mu
tarafından
Yakında izin alır cnm bekliyorum eşimden
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen çok halısı  geri adım atma ne işi var kaynanan herşeyin için de 
0 oy
(61 puan) tarafından
Canım erkekler ailesine düşkün oluyor evlense bile. Mesela benim eşim babasına hem bazı konularda kızar hemde her gün gider uğrar her şeyini danışır. Sana tavsiyem ne kadar ailesine kızsan da ona ailesini kötüleme ailesine onun yanında kötü bi söz söyleme daha kötüye gidiyor. Tartışmaya da girme sakince onunla konuş biz evliyiz ikimiz arasında kalmalı bazı şeyler de. Nasıl ki ben anlatmıyorsam kimse anlatmasın de. Tartışmadan konuşman önemli 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Biz Birliğiz bizimkide öyle ya 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haklısın Cnm. Ben olsam laf vururum ana oğul iyi alışverişimi takip ediyorsunuz derdim.
0 oy
tarafından
Bi gün kaynanan varken eşine de ki hazır annen de burdayken söylim sen zahmet etme gecelik alacam haberiniz olsun de :))) ne diyim valla belki de kaynanan diyo bana söyle herşeyi diye 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Afedersin tuvalete gitse benimki de der anasına b*k varmış gibi
0 oy
(841 puan) tarafından
Koy tavrını valla benim ki de babasına anasına söylüyordu meyleme mesmene herşeyi bende bir sinirlendim sertce söylemiyor artık ufacik bişey dahil olsa sevmiyorum hiç sormasını
0 oy
(48,657 puan) tarafından
hicbirsey deme ustune düşme
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Diyeceğini demişsin bence başla lafa gerek yok inşallah anlar 
0 oy
(2,731 puan) tarafından
Tövbe yarabbim aldığın iç çamaşırını dahi annesine mi soruyor çok güldüm haklkini helal et
0 oy
tarafından
Annem karimla yattim bugun de diyo mu acaba.. mahrem diye bisey var ya 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benim eşim de öyleydi halı yikatcam anne yıkatalım mı diye sorar perde alcam alalım mı der aldığı sebze meyveye kadar söylerdi delirirdim artık şimdi olsa yine söyler belki ama Allah'tan işi yoğun fırsatı olmuyor eskisi kadar bi de uzaklaştık biraz fark etti yani yoksa çok kötü bi durum inşallah duzelirler ne diyelim 
0 oy
(38 puan) tarafından
Of boyle gereksiz duzeyde anneci erkrklerden nefret ediyorum. Evlendiniz siz bi farkina varin ya ana kuzulari
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Aynı mal bende de var akıllanmaz kendini yediğinle kalıyon 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 254 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 443 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 861 göst.
0 oy
1 cevap 116 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...