0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (3,770 puan) tarafından

6i geçerken uyandırdım 11e doğru işe gidiyor

Ya yeni uyanıyor diye ben gidiyorum markete onu göndermeyr kıyamıyorum
Akşam namazını kıldı ciktim
Biraz uzak marketler gittim geldim 7bck da evdeydm biraz kızımla oynadı aldığım oyuncakla eni oyalayıp durdu tlde birşey gösteriyor fln öle böyle derken ya dedim saat 8olmus yeter ben daha yemeğe anca başladım siz gidin rahat yapayım hemen dedim kızdı yok saat kaç olmuş yok bilmdm ne neden tavuk almışım markette başka bir şey mi yokmuş herşeyi yemez evde patlıcan var sade yemiyor diye yapmiorm prasa vsyemez markete iken onu alayimmi bunu alayimmi yok der bende almıyorum o yüzden 
Vs vs

Yaa Allah aşkına tavuklu patates yemeğinin neresi zor fırında yemek nereden çıktı diye laf söylüyor çünkü
Ya bayadir tavuk yemedik heveslendim dedim farklılık olsun yesin diye yaranamadım
Bir rahat verseydi zaten ben hemen onu koyar fırına o pişerken de pilavı fln yapardım yetiştirrdm zaten amma gelse anlat ona
Durduk yere yine agizimizin tadını kaçırdı

İyi ozmn makarna yapayım ya dedim hiç birşey yapma istemiyorum dedi bende ses etmedim kızımla ilgindm bide demezmi ozmn 5de yemeğe başlayacksn ben kalktım mi yemek hazır olacak diye bunu diyen biri değildi demekki böyle düşünüyorms :(

Ya ben ölüorm yaa tükendim zor inatla duruyorm ayakta gelmiş bana ne diyor ben kendi aç karinimi doyuramiorm adam akıllı kızımla uğraşmaktan
Evde iken ses olmasın uyksuz kalmasın diye kendimi yırtıyorum ses olmasın uyanmasın diye aman sinir oldum artık 

16 Cevaplar

+1 oy
(866 puan) tarafından
Valla kusura bakma ama adam haklı. Anlayissiz olsa surekli söyler demekki sabretmiş şimdi söylemiş.evet bebelerimiz var ama bi eş olduğumuzu unutmamamız lazim.benim de bebeğim kucuk onu da mutfağa götürüyorum o şekilde yemek yapiyorum yemek hazır olmadan da kaldırmıyorum. Uyandığında sofra hazır oluyor .onlar da bizim icin calisiyo sonucta. Bence adam uyandığında yemek kokuları almalı. Benim bebeğim de çok  huysuz ama 4 ay oldu doğum yapalı 1 kez bile yemeksiz bırakmadım 
(3,770 puan) tarafından
Benim kızım da gelişim geriliği var çocukluk otizmi
Gözümü ayırmaya gelmiyor zaten
Sen ccgna ilgili isen ben daha fazla olmak zorundaym
Benim sağlığım bozuldu kendim için hastaneye bile gidemiorm

Ayakta duaya inatla duruyorm
Ben eşimi Yemeksz yollmm zaten hatta cnmz hamirger çekti de para verdrmedm kendim yemek yaparım dedm

Bizim düzenimiz böyle o uyanıkken ben yaparım kızım a biri bakması lazım çünkü kapısında yok mutfağin kapatamiorm yani çıkmasın diye de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin anlayışızsız davranmış büyütülecek birşey yok ama alır inşallah gönlünü
(3,770 puan) tarafından
Aldı canım şükür hatasının farkında
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Erkekler yeni uyandıklarında biraz agresif oluyorlar birde karnı açsa 2 kat agresiftir ona ver
(3,770 puan) tarafından
Özür diledi hatasının farkında canım affettim bende
0 oy
tarafından
Bana göre sen haklısın. Bende bebeklerden yemek düzgün yapamam doğru düzgün karnımı bile zor doyururum. Kalkıp böyle birşey derse çok bozulurdum çok haklisin
(3,770 puan) tarafından
İnşallah birdaha yapmaz kalbim cidden kırıldı çünkü:(,

Özür diledi hatasının farkında canım affettim bemde
0 oy
tarafından
Uykudan uyanınca insan tuhaf oluyor canım o anlık sinirine denk gelmiştir ama kim haklı dersen sen haklısın bu tarz konuları asla sevmem bende
(3,770 puan) tarafından
Hatasının farkında canım özür diledi affettim bende
tarafından
Farkında olması cok hos canım bence
(3,770 puan) tarafından
Dimi canım olmayadablrdi :/
tarafından
Kesınlıkle kuzum uste cıkabılırdı
0 oy
tarafından
Eşin yemek konusunda aynı benim eşim
(3,770 puan) tarafından
Zor valla aslında çoğu şeyi yer ama bı okdrda yemez
0 oy
tarafından
Sen haklısın tabiki eşinin anlayosli olması lazım sende robot değilsin sonucta
(3,770 puan) tarafından
Özür diledi hatasının farkında canım affettim bende uzatmdm
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Haklısın 

Kusur bulmak isteyen bulur 

Eşin anlayışsız 

Benim kocam önüne soğan koysam gik demez Allah razı olsun inşallah onunda öyle gönlü olsun 
(3,770 puan) tarafından
Amin inşallah canisi ♥️

Eşim aldı gönlümü hatasının farkında özür diledi cnm
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Erkekler gerçekleri kavga da söylüyor anca böyle düşünüyor demek.

Ama sen haklısın kuzum düşünüp almışsın ne var yani yemek için kavga etmekte çok gereksiz 
(3,770 puan) tarafından
Aynen canım gönlümü aldı ama bende uzatmadim hatasının farkında çünkü özür diledi
(8,956 puan) tarafından
Iyi yapmışsın kuzum uzatılacak bisey değil zaten ♡
(3,770 puan) tarafından
Aynen cancağızim ❤️
0 oy
tarafından
Boşver ya kafaya takacak uzatacak bişey yok oluyor öyle atışmalar 
(3,770 puan) tarafından
Yok uzatmadim cnm o adım attı bende uzatmdm özür diledi zaten hastasını anladı
tarafından
Benim eşimde gece çalışır bir hafta ilk uyandığı anlar gergin oluyo herşeye laf ediyo söyleniyor biraz sonra normale dönüyor.bende gece çalışırdım bende aynı olurdum valla boşver he de geç
(3,770 puan) tarafından
Yok benim eşim her zmn böyle değil yani bazen dengesiz tarafı tutar bambaşka biri olur bir anda
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sende haklısın, eşinde haklı canım, ne yemek seviyorsa onu yap kuzum, her defasında şunu mu yapayım, bunu mu yapayım desen inan insan kolaya kaçıyor sonra da böyle laf ediyorlar 
(3,770 puan) tarafından
Yok kuzum ondan değil ondan öle demwdi
Prasa vs yemez
Tavuk yer aklınca fırında yapılan yemek uğraştrr yetişmez diye düşündü
0 oy
tarafından
Uyku sersemi olabilr canım o yüzden pek takılma ama bende sevmem böyle şeyleri 
0 oy
(48,459 puan) tarafından
canim.yemek konusunda hakli erken yap tavuklu yaomad atek patates yap ama kalktığında yiyin 
(3,770 puan) tarafından
Öle herşeyi yemez canısı evde patlıcan var kıyma yok diye yapmiorm
Ben yetiştiririm yemekleri o konuda sıkıntı yok aslında
Ama fazla saçma tepki verdi oda farkında özür diledi

Ben kızımla yapamam canısı zaten çok hastayım
Kızıma bile bu ara bakamiorm doğru düzgün
Bizde o uyanıkken o bakar yada beraber yanımda durur ben yaparım
(48,459 puan) tarafından
hasta oldugunu bilmiyodum o yüzden biyle yazdim hastaysan is degisir o zaman oturup peynir ekmek yese ses etmemesi lazim.
sende ayni anda iki cesit yemek koy pratik olanlardan birini o aksam birini ertesi aksam yiyip
(3,770 puan) tarafından
Vücudum sürekli hasta ama bazen daha kötü oluorm bı kaç gündür kızıma TL veriorm ki dursun diye nrmlde vermem
Kafamı kalfdiramiorm çünkü ona bile yemek zor yapiorm gözlerim rhtsz durmadan dnlendrmm gerekiyor ki biraz kendimi iyi hssedeym
Bu ara bitik durumdayım:(
Kizim iki haftadır fln her sabah yarım saat 1saat kucaktan inmiyor yemek yemiyor birşey içmiyor bende öyle
Ac ac artık bugün kldramdm bile

Oda sağ olsun esseklik ettim dedi öle düşünmuorm nrmlde dedi
(48,459 puan) tarafından
gecmis olsun canim uykudan kalkincanoyle düşünüyorlar ozur dilemis gönlünü almış ne guzel
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Esin wardiyali mi calsyo bnm eşimde gece gttimi çok huysuz olur sabah işten gelir aman ses cikmas bir yemek kokusu gelmesn ewim 1+1 2 çocuk ses cikmamasi imkansnz çok dikkat edyorm ama ufak birşeyde çok bagryo bende trip atym uykusu acildimi gelip özur diler hatasınj anlar
0 oy
(333 puan) tarafından
Ay baslari tutuyor arada bizdede oluyor sen haklisin kesinlikle sıkma canını anlar hatasını o da.
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Erkek işte Bi yaptğı Bi yaptğını tutmaz o an senn hemn yapcağını idrak edemez canları daralnca bzide daraltıyo lar napalm He deyp geçmek lazım bazen 
(3,770 puan) tarafından
Bir orda kalmadı kuzum neler yaşadık ah ah
(1,307 puan) tarafından
Doğrudur ama hangi evllk kolay ki sabretmek lazım Allah yardm eder elbette

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 725 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 467 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy