0 oy
1,156 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

beşiğimizin içine bu süs yastıklarından yaptırmak istiyorum internette yaptırıp beğendiğiniz Bi sayfa var mı acaba. Ya da kendimiz yapabilir miyiz yapan var mı aranızda. Bir de yaptıranlar fiyatını da yazarsa çok memnun olurum. 

11 Cevaplar

0 oy
(145 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

imagedun taki yastigi yaptim ben kizima yastikla kumas vardi elimde uhuyla kumasi yastigin boyutunda yapistirdim suslerde 35 tl tuttu canim 

tarafından
Çok tatlış olmuş canım ellerine sağlık ❤️ bende artık malzemelerimi alıp kendim yapacağım.. Teşekkür ederim cevabın için :))
(145 puan) tarafından
Rica ederim canim :) bulut yastigin kalibini falan youtube den cikarabilirsin cok basit :)
tarafından
Tamam canım çok saol araştırayım bakalım yaparım inşallah artık bende atarım buraya yapınca inşallah :D
(145 puan) tarafından
Yaparsin canim yaparsın hic bir zorlugu yok inan :) bekliyoruz resimleri:D
tarafından
İnşallah canım benim atarım bakalım yapınca ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Keçe alıp kendinde yapabilirsin aslinda
tarafından
Keçeden mi yapılıyor kumaştan mı biliyor musun canım?
(2,104 puan) tarafından
Cnm ikisinden de yapabilirsin videolardan bk istersen youtube da
0 oy
(6,053 puan) tarafından
biçimde görmüştüm canım geçenlerde ama üzerine illa isim istiyorsan bilmiyorum :)
(6,053 puan) tarafından
civilde yazacaktim canım
tarafından
Yok isim illa ki önemli değil de pahalı geldi biraz civilde fiyatı sanırım kendim yapacağım :)
(6,053 puan) tarafından
fiyat bakmadim canım:)
0 oy
(800 puan) tarafından
Dun bir arkadas dinozor yastik yapmıştı  canim ama maliyetini bilmiyorum tabiki belki yazar sana 
tarafından
Belki görürse yazar canım  teşekkür ederim :)
tarafından
Bn yapmıştım cnm dinazoru:) aslında bn de oğlumun yatağının içine biseyler yaparım diye almıştım keçeleri yatağına süs yastık yaptım ama üzerine astım içine koymadım dün akşamda dinazor yaptım ordan kalan keçeleri kullandım:) keçeleri 7 liraya almışım  pide boncuk elyaf almıştım o kadar
tarafından
Gördüm canım profilinde çok güzel olmuş gerçekten emeğine sağlık ❤️ en iyisi ben de kendim yapayım avize yapacağım bende internetten bakarak onu da yapabilirim inşallah çok teşekkür ederim yazdığın için :*
tarafından
Rica ederim cnm kolay.gelsn sen de yapinca foto at cnm:)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Dikiş makinan varsa yapabilirsin cok pahali yapiyolar bazi yerlerde 
(2,931 puan) tarafından
Tanesi 5 10 liraya anca gelir bencede sen yap :)
tarafından
Annem biliyor onun makinası var onla yaparım bende elimde pek düzgün olmaz belki. Çok heyecanlandım kalkıp yapasım var şuan :D
(2,931 puan) tarafından
Bnm makinam olsa oooo neler neler yapardim smdiye de yok :D getir çocuk olana kadar sende Dursun :)
tarafından
Yok ya yakın annemin evi Bi de eve yük yapmıyım onu :D inşallah yapınca atacağım buraya.
(2,931 puan) tarafından
At at bakariz :)
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Böyle yastıklı nevresim takımları var  ben ondan almıştım  
tarafından
Ne kadara nereden almıştın canım memnun kaldın mı.
0 oy
(99 puan) tarafından
Kuzum keceyle yapan da var polar kumasla da ben hep keceyle yaptim bunlari ama bana danisacak olursan polar kumasi dene hem daha yumusak hem daha guzel durur. Bu attigin goruntude polardan canım 
tarafından
Tamam o zaman polar daha iyi olursa öyle yapayım canım çok saol. Ya da düz pamuklu kumaş diye düşünmüştüm ama polar oluyorsa Bi de onu araştırayım.☺️
(99 puan) tarafından
Evet kuzum ben bir cok tane yaptim kizimin kapi susu besik yastıkları besik süsü ama hepsi keceden sonra polardan yapildigini da öğrendim gec kalmistim ama :))
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Canim kumaşı kendin bulabilirsin aslında pamuklu kumaş istediğin renkte bul. Gözü içinde keçe al siyah beyaz. Bide boncuk elyaf alman lazım.

Sonra yapacağın modelin kalıbını çıkar gazeteye yada kartona. Ve kumaşı ona altına koy çiz kes. Sonra dik bir uucunu boş bırak ordan elyaf doldur ve hazır :) 
tarafından
Teşekkür ederim canım gözlerinin keçeden oldugunu öğrendim bende diyordum nasıl canlı gözleri var diye ☺️ araştırıp yapayım bende inşallah.
(2,633 puan) tarafından
Dikince foto at bizee :)
tarafından
Ayy atarım inşallah hayatım :D
0 oy
(342 puan) tarafından
Bunları yapmak aşırı kolay metreyle beğendiğin kumaşı al kartondan falan elinle çizip kalıp çıkar onu kumaşa çiz veya üstünde kes iki parça olarak dik içini elyaf doldur keçe al kırtasiyede var heryerde var gözünü ağzını yapıştır yada dik bitti başka bi uğraşı yok ayrıca yapması zevklidir onu çoxuk gelişimciyim ben :)) 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım bilgilerin için❤️.  Hem kendi emeğim olur içime siner yaptığım.
0 oy
(342 puan) tarafından

Bak bende bu renk vardı bulut yerine b.ka benzedi gerçi ama :Ddd

image

tarafından
Kız alemsin :D yok valla çok güzel görünüyor emeğine sağlık daha Bi heveslendim böyle görünce hemen yapacağım inşallah.
(342 puan) tarafından
En fazla iki saatimi aldı şunu yapmak oda dikişini elde yaptım diye :D
tarafından
Valla elinle dikilmiş gibi de durmuyor çok güzel yapmışsın maşallah eline sağlık canım. Bende yaparım inşallah :))
(342 puan) tarafından
Ay sağol kuzum yaparsın çok basit valla :))
0 oy
tarafından
Biz daha geçen gün ablamla yaptık bu yastıklarda  5 tane damla 4 tane kalp 4 tane bulut 4 tane ay bir tane güneş başka yaptikmi hatırlamıyorum kumaş 4 cesitti metresi 11  ye almış birer metre iki kiloda elyaf almış onunda kilosu sanırım 12 liraymış yaptık çokta güzel oldu 
tarafından
İnşallah bende yapacağım canım çok saol cevabın için ❤️ fiyat olarak sormadım da artık gidip sorayım çarşıya kumaşın da bebeğimin nervresimiyle aynı desen yapmak istiyorum artık öyle yaparım bende .☺️
tarafından
Yap canım öyle yapılamayacak bir şey değil ama dikiş için dikis makinesi şart elde çok oyalar biz ilk önce bi kalıp çıkarttık sonra ona göre kestik yastıkları ablam en son bide göz ağız işlemiş üstlerine çok şirin olmuşlar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 350 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde gul masal (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 427 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.