0 oy
877 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
bu şekilde nereye kadar gider bilmiyorum kızım sesten çok etkileniyor ben bild yatakta dönmüyorum uyanmasın diye o yüzden eşim başka oda da uyuyor 

27 Cevaplar

+3 oy
(3,529 puan) tarafından
Biz eşimle hiç ayrı yatmadık doğduğundan beri kızımızla aynı yatakta yattık eşim işe  gidiyor diye git başka odada uyu vs demedim o çalışıyorsa uykusuz kalacaksa kusura baksın bende evde çocukla yemekle vs ile çalışıyorum ve uykusuz kalıyorum uyumadan dinlenmeden bir de yemek vs ile bi başıma mı uğraşıcam benim olduğu kadar onun da bu çocuk düşüncesindeyim ve asla eşimi ayrı yatağa yollamadım evi temizler yemeği yapar bulaşık çamaşır çok şükür hepsini halleder kızımıza da baktı hala bakar 2 yaşına girdi işe gidiyor uykusuz kalmasın diye bi düşüncede bulunmadım yardımcı olmak zorunda hiç yapmam etmem de demedi Allah razı olsun kocamdan 
tarafından
İşte aradığım yorum ben mi sadece yanlış düşüyorum dedim ama olması gereken bu zaten. Benim oğlum doğdu babynesti aramıza koyduk öyle yattık biraz zaman sonra beşiği zaten hemen benim yanımda oğlum gece uyanıyor bazen tam yaticagimiz zaman uyanıyor yeri geliyor eşim besliyo uyutuyor gece çoğunluk ben yapıyorum tabi ama ben de onunla aynı saatte kalkıyorum ben de bütün gün evde koşturuyorum yani uykusuz kalcak diye eşinle ayrı yatmak ne biliyim bana çok sacma geliyor
-Reklam-
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende oğlumla yatıyorum 10 aylık ne var ki bunda. Eşim hem horlar hem sabah işe gider ben saat başı emzirmeye kalkıyorum nerdeyse ne gerek var onu da rahatsız etmeye hemde biz rahatsız olcak horlama sesinde asla uyuyamam şahsen. Araya sogukluk falan da girmiyor valla bi insanın karakterinde varsa 24 saat yapışık gez gene sogukluk girer çok saçma geliyor bana... Çocugun odasını ayırana kadar da beraber yatmayı düşünüyorum oğlumla 
(25,224 puan) tarafından
Oh mis gibi valla kız. Oğluşum gece memeden Baska yerde asla uyumaz uykusu uzunda değil öyle beşiğine yatırayım ikide bir kalkıyom saat başı yada 2 saatte bir emzirmeye ha bire çocugu gidip beşikten mi alıcam. Valla bi gün denedik beşikte yatırdım biz beraber yattık yok anam uyku sersemi kalk git beşiğe cocuk al amaan olmuyo valla yattıgım yerden hallediyom :D
tarafından
Ahahah valla ayni. Eğilip beşikten al saat başı belim tutuldu yetti gari dedim aldım yanima. Her çocuk aynı olmuyor. Oğlan hiç yatmadi ama kız hep dibimde. Bende dedim ne kadar yatcaz ki şunun surasinda. Sarmaş dolaş yatıyoruz. Soğukluk var mı yok . Tek yatak ayirmakla olmaz o soğukluk :D
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle selenam :D
(3,823 puan) tarafından
Aynı biz valla ne soğukluk var ne bişey benim eşimde çok horlar bir iki dedim horluyon çocuk korkuyor diye o gün bugündür salonda yatar hem kendi gitti ve hiç bir şekilde soğukluk ta olmuyor
Asıl soğukluk tartıştıktan sonra aynı yatakta da yatsan küs yatmaktır
(25,224 puan) tarafından
Araya soğukluk girer lafı bence dillerde alışkanlık olmuş yada onların arasına soğukluk girmiştir :)
0 oy
(354 puan) tarafından
Canım bence artık eşinle yatmaya basla çünkü ayrı yatınca eşden soğuma uzaklaşma oluyor aynı şekilde eşinde canım bebeğinde bı sekilde alışacak 
(145 puan) tarafından
bebegin uykusu çok hafif birde sık uyanıyor eşimde ise gidiyor bu dengeyi nasıl kuracaz bilemedim
(354 puan) tarafından
Canım benim oğlum 2 yaşında kızım 1 yaşında bı sekilde kurduk o dengeyi ikiniz biraz uykusuz kalıyorsunuz ama yapacak bir şey yok nereye kadar ayrı yatacaksiniz eşinizle canım
0 oy
tarafından
Bende oyleyim 2 aydir o ise gidiyo rahatsiz olmasin diye ama haftasonu birlikte uyuyalim diyorum bi uyanıyorum kaçmış 
0 oy
tarafından
Bence artık eşinle uyu arajiza soğukluk girer 
(145 puan) tarafından
bebek nolcak bilemedim sık uyanıyor devamlı emziriyorum eşim işe gidiyor uykusu bölününce sinirlenir birde onun sıkıntısı olur yani
0 oy
tarafından
6 ay çok uzun canım ya ben 20 gün sonra eşimle uyumaya başladım kizimda hemen yatağın yanında beşikte uyutuyorum 
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Nasıl yatabiliyorsunuz yaa benim eşim horluyor oğlum 11 aylık hep beraber yattık eşimle. Oğlum da yanmizda besiğin de uyudu alıştır öyle olmaz ya  
0 oy
(10,302 puan) tarafından
Bir yılı geçti kızımla yatıyorum kimi muhabbetimizi etkiledi diyo ayrı yatmak ama onların muhabbetinin etkilenesi varmış bizim bağlarımız aynı şükür sadece gece ben kızımla yatıyorum onun bana daha çok ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben 16 aydır ayrı yatıyorum. İlk 8 ay gazlıydı. Sonra diş çıktı hala aralıklı çıkarıyor uyumuyor. Eşimin de işine geliyor. Gururumu yok sayıp gidip artık beraber yatalım demiyorum da. O da uyku sorunu çeken biri. Ama ben de artık asla eşimle yatmayı düşünmüyorum. Onlar için hava hoş. Siz Eğer yapabilirseniz söyleyin yavaştan başlayın beraber uyumuya bence canım. Soğukluk kısmnıa inanmıyorum cinsel olarak. Ama kadın için onur kırıcı bence ben soğudum asla beraber uyumak istemiyorum artık misal
(145 puan) tarafından
ya bazen konuşuyoruz bu gece yatalım beraber diye deneyelim diyoruz cesaret edemiyorum kızım çok çabuk uyanıyor uykuları bir türlü düzene girmedi bende o uyanmasın diye kıpırdamıyorum bile
(1,016 puan) tarafından
Oo maşallah ne güzel işte. Bak eşin en azından istiyor. Bence alıştır yaz geliyor ,gelen giden illahi olur kalabilıkta uyumaya sese alışsın canım
(145 puan) tarafından
alisma sürecinde devamlı uyanacak ama nasil geri uykuya döndürücem
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bnm kızım da 6 aylık bızde ayrı yatıoz.geceleri sureklı emiyor. 3 umuz yatsak bebege bısey olur dye. Korkuyorum eşim cok deli yatıyor
0 oy
(617 puan) tarafından

Ya bende senin gibiyim  diyorlar esin sogar senden  esimi bilmem ama ben cok sogdum eşimden :D hep kızımla yatmak istiyorum çok tatlı uyuyoruz beraber şimdi havalar soğuk üzerini çok açıyor diye bahane ediyorum havalar ısınınca napacam bilmiyorum :D

0 oy
(1,000 puan) tarafından
Valla aynı durumdayım canım bende ogkum gece çok uyanıyor her on dakkafa bı doğduğundan bu yana bı uykusu yok o yüzden ayrı yatıyoruz.. valla bu durum nereye kadar sürecek bilmem 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Keşke öyle alıştırmasaydın canım biz  kırkımız çıkana kadar ayrı  yattık  ama aynı odada yattık şimdi beraber yatıyoruz 64 günlük bebeğim 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bizde öyleyiz 7 aydir ayri yatıyoruz  ama zaten az daha büyüsün ayrı yatacak dert etme esinle neden arana soğukluk girsinki bizee olmadi oyle bisey kizim cok gazli ve sık emmeye uyanio mecbur beraber yatioruz zaten beşiğe hiç  alışmadı  
0 oy
(673 puan) tarafından
Bebekler sesten etkileniyor ama alisiyorlar. 

Benimki sakiz posetinin hisirtisina uyanirdim, normal posey sesine, ezan vakti aglardi. Sabah ezaninda bile aglardi uyanip. Simdi alisti. Kapilar acip kapanoyor, zip caliyor uyanmiyor. Ama hala elektirik süpürge sesinden ve sac kurutma makinasi sesinden korkuyor.
0 oy
(530 puan) tarafından
Eşimle hiç ayrı yatmadik doğumdan 3.günden itibaren canım daha bebeğin küçükken alıştır ayrı yatmaya sonra çok zor olur yatağına dönenceler falan takabilirsin 
0 oy
(671 puan) tarafından
Bence ayrı uyuma senden soğur canim üç çocuk büyüttüm bu dördüncü iki aylık ama hiç ayrı yatmadım eşimden bebekler alıştı bı şekilde benim eşim gazeteci gece 3 de dörtte gider işe alarm çalar kalkar üzerini giyinir ama çocuklar alışıyor o sese hiç haberi bile olmuyor inan kocandan ayrı yatmamalisin bence
0 oy
tarafından
Nasıl dayanıyorsun ben doğum yaptığım ilk 3 gün ayrı yattım dayanamadım eşimle aynı yatağa geçtim. Daha 6 aylık bu kadarda sessizlige alıştırma. Keşke doğduğundan beri böyle alıştırmasaydın. Uyanacak diye yatakta dönmeyecek misiniz. Yeni doğan çocuk o kadar aşırı sessizlige alıştırılmış cnm
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hiç yatak ayirmadim  araya soğukluk girer bence 
0 oy
(92 puan) tarafından
Benim oğlum 1 yaşında bizde doğduğundan beri oğlumla başka odada cnku eşim hemşire 24 saat nöbetlere gidiyo eşimin de oğlumun da uykusu hafif vlla öyle araya soğukluk filan da girmedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
9 cevap 250 göst.

378,983 soru

11,344,091 cevap

34,809 kullanıcı

...