0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

image

kızlarr ben bu testi dün sabah yaptım bugün sabahtan beri bakıyorum aşırı derece silik gözüküyordu şimdi bi daha baktım resmen çıplak gözle net şekilde görüyorum 2. Çizgiyi testin ilk 5 dakika içinde çıkan sonuç geçerli biliyorum ama hamilelik olmasa hiç çıkmazdı demi çünkü önceki aylarda da bir çok test yaptım sonradan hiç ne kuruma çizgisi ne de başka bir şey çıkmadı ama bunda çıktı böyle olan var mıı

11 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından

En İyi Cevap

Gittikçe netleşiyor şaka gibi

image

tarafından
Kuzum bir kan ver zaten testlere pek güven olmuyor ben ilk kızımda yaptım negatf çıktı sonra adet olmayınca doktara gittim 9 haftalkti ultrsnla bile görmüştü bebeği :D bu attign fotogrfta bende gördüm silik çizgiyi ama sen ya yeniden bı tane yap yada kan ver sonucunu da paylaş olurmü merk ederm rabbim gonlune göre versin
(42 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından
bence yok bebek
(42 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben göremedim canım üzgünüm
(42 puan) tarafından
Az önce Bi fotoğraf daha attım bakar mısınız oraya
0 oy
(42 puan) tarafından

image

bakın burda daha net 
(42 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim kan vermeye gidicem bugün
(10,411 puan) tarafından
Bunda gördüm sanki sen kan ver ondan emin olursun
(1,056 puan) tarafından
Bende gördüm silik bir çizgi Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım Rabbim isteyen herkese bu duyguyu annelik duygusun u hayırlı evlatlarla tattirsin inşallah
(42 puan) tarafından
Amin inşaAllah ya çok teşekkür ederim ❤️
(1,206 puan) tarafından
Canım dün yaptım bugün baktım yazmışsın üzmek istemem ama 5 dakikadan sonra testler geçersiz bundan 15 gün önce falan test yaptım 5 dakikadan sonra çizgi çıktı ben hamileyim  zannettim negatif yani 5 dakikadan sonra testin önemi yok
0 oy
(386 puan) tarafından

Tek çizgi canım :ermm:

(42 puan) tarafından
Yorumlara Bi tane daha attım orda görünüyor sanki
0 oy
tarafından
Bekle canım biraz daha sorna testi tekrarla nasip kısmet belli mi olur benimde saatler sonra pozitif çıkmıştı ikinci kızımda hatta sonra baktım çizgi geri kaybolmuş ")) ama şuan sallıyorum kızımı uyusun diye ")
(42 puan) tarafından
Ya maşallah ne güzell Rabbim hayırlı evlat eylesin yavrunuzu İnşaAllah bende yaşarım bu duyguyu :)
tarafından
Inşallah canım benim Rabbim gönlüne göre versin inşallah elbet bir gün sende tadarsın bu duyguyu isteyen herkese nasip etsin rabbim ❤❤❤
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben göremedim  yok gibi  canım  allhim gönlüne göre versin 
(42 puan) tarafından
Bi fotoğraf daha yükledim bakar mısınız
(5,949 puan) tarafından
Aa şimdi  var  gibi  canım  hemen  kan  testi ver
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bı kan ver en net sonuc
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Yok gibi duruyor sanki
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yavrum ilk 10 dakika da cikan sonuclar baz alinir sonrasi degil tekrarla yarın testini
0 oy
(783 puan) tarafından
Canim büyükihtimalle kuruma çizgisi oluşmuş 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 1,090 göst.
0 oy
19 cevap 570 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra Perk (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 471 göst.
18 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 402 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu

377,981 soru

11,313,620 cevap

34,748 kullanıcı

...