0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından

Kızlar merhaba heryer kapalı test alamıyorum araştırıp duruyorum ‍♀️ 2.5 ay önce bir düşüğüm var . Öğlen bu testi  yaptim 3 4 dk bekledim negatif çöpe attım. Yemekten sonra gözüme ilişti test boyle.ilk 5 dk onemli biliyorum ama böyle bişeyle karşılaşmamıştım . 

image

Ne düşünüyor sunuz?

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Var bence benimde hep geç çıktı testte
(421 puan) tarafından
Insallah ya adetime 4 gün var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuruma çizgisi olabilir mutlaka bir test daha yap 
tarafından
Bu kuruma çizgisi ne Allah aşkına ya sokn1 aydır buralarda görüp duruyorum habire
tarafından
Kuruma çizgisi şöyle canım bende test yaptım Bi kere negatif çıktı ama akşam baktığım zaman ikinci çizgi vardı gittim kan verdim ama yoktu testin ilk 5 dk sı çıkan sonuç gerçek sonuçtur her zaman daha sonra çıkan çizgiye kuruma çizgisi deniyor yani güvenilir olmuyor içindeki idrar kuruduğunda çıkıyor genelde ikinci çizgi
tarafından
Bende 1 2 saat sonra baktım çift cizgiydi hatta ikincisi çok çok az gibiydi sonrasında 1 hafta 10 gün sonra tekrar yaptım tekrar çift cizgiydi sonrasında direk kadın doğuma sıra aldım 5 haftalik hamileymisim
(421 puan) tarafından
Maşallah insallah bende güzel haber alabilirim
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Olabilir bence tabii kan vermek daha garanti olur :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bence var gibi ama kan ver yarın bide hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Var şanki birsaha ypsana
(421 puan) tarafından
Yarin sabah hemen yapicam adetime 4 gün var çıkar sanırım
0 oy
tarafından
Ben 5 dakika faln degil vallaha bı sabah test yaptım bakmayı unutmusum, abdest aldım namaz kıldım yemek falan yedik sonra kızım kalkınca lavobiya girdim bı baktım test pozitif ama ne zaman olmuş bilmiyorum :D hemde daha adetime vardı sonrasında 1 hafta sonra gene yaptım onfada pozitif çıkınca kadın doğumdan sıra aldım direk yani 
(421 puan) tarafından
Valla iyi sabretmişsin:))) ilk gebelik  olucak düşük harici heyecanlıyım ben:)))
tarafından
Unutmuşum ki beklemekle alakası yok normalde çok tez canlı birisiyim hayatta bekleyemem :D
0 oy
tarafından
Testin pozitif canım ilk beş dk diyorlar ama olmadığı zaman isterse günlerce dursun pozitif e dönmez test ")
0 oy
(336 puan) tarafından
Bnce war ama sen emin olmk için kan ver yada tekrar test yap cnm 
0 oy
(544 puan) tarafından
Benimde öyle olmuştu bakmadım negatif diye aradan baya zaman geçti aynı böyle olmuştu inşallah vardır hayırlısı olsun hakkınızda
0 oy
tarafından

Hakkında hayırlısı olsun cnm    adetime 4 gün var  yazmışsın     bundan değilde imkanın varsa eczaneye erken gebelik testi diyerek al   daha net sonuç alirsin  bunların yanılma payı çok yüksek  

0 oy
(930 puan) tarafından
Bence var canım 
0 oy
tarafından
Ceee eeee    bir pozitif test  gördümmm hadi gözün aydın :)))
0 oy
tarafından
Bir düşükle beraber 3 hamilelik geçirdim test yaptigimda hep benim ki böyle çıkar daha görmedim ikinci çizgi net seninki benimkide de .net çıkmış benim günüm geçmesine rağmen.var canım bi kan testi ver yinede 
0 oy
tarafından
İkinci çizgiyi gördüm yüksek ihtimal ile var en kısa sürede kan testi yaptır hayırlı olsun 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 1,092 göst.
0 oy
11 cevap 575 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nihalllll (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 571 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra Perk (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 471 göst.
18 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...