0 oy
129 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (469 puan) tarafından
Cildim yagli cilt bakim icin sabun onerir misiniz faydasi olan birde sizler cilt bakimini nasil yapiyorsunuz bizde faydalanalim bilmedigimiz birsey varsa

7 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bıttım sabunu kullanıyorum çok güzel bide biyolog leke kremini kullanıyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dove nin yüz sabunu aile hekimimiz önermişti yüzü pamuk gbi yapıyor siyah noktalarada etki ediyor bimde felan da var :)

0 oy
(530 puan) tarafından
Papaya sabunu kullanıyorum çokk güzel sabunları çok severim şimdi de bıttım sabunu aldım onu deneyeceğim 
0 oy
tarafından
Dove de cok kurutuyor pul pul döküyor illaki arkasindan nemlendirmek gerek canım baska bilmiyorum
0 oy
tarafından
Dovenin yüz sabununu kullanıyorum bimde satiliyo çok güzel çeşitlerde var hepsinden kullaniyorum
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben Instagram da doğal bir sabun var ondan aldım. Neredeyse 1 ay oldu kullanali hiç bırakmadım ama sürekli kullandım. Güneş lekelleri hamilelik doğum lekeleri sivilce çil gideriyor. Benim şuana kadar doğum lekelerim gitti böyle kahve rengi güneş yanığı gibi yüzümde vardı ama artık yok. Biraz çillerim var onları da hafifletti gibi. Cok memnun kaldım istersen o sayfaya yonlendirwbilirim seni. 
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Çayağacı sabunu kullanıyorum hem sivilcelerim hem de lekelerin kalmadı 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 383 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
11 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
5 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 660 göst.
11 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu

378,187 soru

11,319,114 cevap

34,765 kullanıcı

...