0 oy
383 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (116 puan) tarafından
Cildinize nasıl bakıyor neler yapıyorsunuz bakalım? 

24 Cevaplar

0 oy
(2,279 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hafta da 1 kere bazen iki hafta da bi kere kesin maskelerimi yapar cildimi tozdan kirden arindirdim beyaz kil maskesi gri kil maskesi altın maskesi yapardim  bide hriyonik asit maske almıştım tam onu deniycektim baktım yüzümde biraz sivilcelenme oldu dedim dur bi doktora gidiyim cildiyeciye gittim o da maskeyi falan kullanma demedi ama maskeler aslında yuze daha çok zarar veriyormuş onun için eğer maske sonrası cilt te sivilce falan cikarsa yüz maskesyi istemiyormus doktora dedimki bana güzel yüzumdeki lekeler için yağlık için birşeyler istedim doktorda sağ olsun antibiyotik verdi jel verdi lekeler için krem verdi reçeteli ilaçlar miş ezaneye gittik 400 TL falan tuttu verdikleri eşim diyoki napican bu kadar şeyi yeniden mi genclesicen diyo he dedim yeniden genclesicem bu kadar tutacağını bende bilmiyodum ama biraz konuştu falan aldı tabi ben çok mutluyum çünkü yüzümdeki izler gecicek diye aklima geldi öğle anlattım :D

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hergun mi :ermm:haftada bir değil ayda bir değil yılda bir değil :blink:Ben hiç yapmıyorum galiba

tarafından
Inşallah düzelir canım. Yegenimdede var 18 yaşında oda baya kafaya takıyor
(13,007 puan) tarafından
Yok ya benim içerden geliyor sanırım
tarafından
Nasıl içerden.
(13,007 puan) tarafından
Kız içerden cigerden herhalde tam net bilmiyom da :D
tarafından
:D bende bilmiyorum ilk defa duydum
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Sabahları yıkayabiliyosam şükür namazları kılıyorım :D

tarafından
Yıkamaya bile anca fırsatım oluyor şipşak yıkıyorum bende :D
(5,220 puan) tarafından
Ahahahah ne garibanız len :D
tarafından
Hiç sorma :D
0 oy
tarafından

Yüzümü yikadigima şükür ediyorum:D

tarafından
Aa bu ben ncjd
tarafından
Hahaha demi
0 oy
tarafından
Sen süpürge postuna cevap vermeden bunu mu açtın yazıklarım olsun bu ne hız :D
(116 puan) tarafından
Haha canım sormak istediğim çok soru var ve siteye her zaman giremiyorum girdim mi aklıma gelen soruları yazıyorum valla cevaplar için teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Su ve sabun bu kadar :) bazen nemlendirici kuruduğunu hissediyorum
0 oy
(961 puan) tarafından
Sabahları temizleme jeliyle yıkayıp nemlendirici sürerim akşamları da aynı şekilde 1 gün araylada peeling yaparım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Haftada 2 kez mutlaka yapiom canim 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Elimi yüzümü yıkıyorm sadece
0 oy
(515 puan) tarafından

No no no bebeyle meşgulüm anca yüzümü yıkıyorum bu aralar :woot: bunada şükür <3

0 oy
tarafından
Sadece yüzümü yıkıyorum
0 oy
tarafından
Anne olalı saldım kendimi öncesinde haftada 2 kere yapardım 
0 oy
tarafından
Hiçbir şey yapmıyorum valla,bakım yapınca cildim kötü oluyor benim :D 
0 oy
tarafından

Yaklaşık 3 hafta önce bıyıklarını almıştım sayiliyo mu :D

tarafından
Ay korkuyom ben ondan  :)
tarafından
Bende gitmeyi düşünüyorum kaç seansta biter acaba.
(116 puan) tarafından
Hiç korkma canım ya acımıyor o kadar rahat ki bu zamana kadar neden yaptırmamışım dersin
(116 puan) tarafından
Canım herkesin kıl yapısına göre değişir ama kesinlikle ilk iki seanstan sonra kılların çıkma süresi uzuyor. Silahım ne güzel bişi demiştim valla her ay ağdaya gidiyordum. Ama herkese göre değişir. Cilt rengi bile etkili oluyormuş makinenin kılları görmesinde
tarafından
Süper ya bu ay mutlaka başlayacağım insallah
0 oy
(107 puan) tarafından
Sabah akşam la roche temizleme jeli ve nemlendirici hafta 1 peelingi ayda 1 hydrafacial kesinlikle yapın yaptırın cildiniz daha da canlanıyor ve temizleniyor
(116 puan) tarafından
Ya o hydra facial o kadar güzel bir şey ki sadece 1 kere düğününden önce yapardım 4 sene önce cildim a4 kağıdı gibi oldu inananamadım ama çok pahalıydı sen ne kadar veriyorsun canım 1 seansa? Çok isterim aslında tekrar yaptırmak
(107 puan) tarafından
Canım ben ekstra maskeyle yaptırıyorum 350 veriyorum normalde 250 fiyatı
(116 puan) tarafından
Hangi Şehirden özel olmazsa
(107 puan) tarafından
Ankara canım
(116 puan) tarafından
Fiyat çok iyiymiş. İstanbul da 600 700 tl.. Cevabın için teşekkür ederim iyi g
geceler canım
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Haftada 1 siyah maske yapıyorum, 3 günü killi sabunla yıkıyorum yagı kırı arındırıyor yüzüm acılıyor cok ıyı oluyor. Evde oldugum ıcın makyaj yapmıyorum dısarı cıktıgım zmn bı cc krem kalem yetıyr:) Arada yüz temizleyici ile yıkıyorum bı nemlendiricı tammdr:) cildm guzel bı sorunum yok sivilce vs... Ayda 1 maya maskesi yapıyorm aklıma gelirse 
(116 puan) tarafından
Killi sabun nereden aldın canım markası ne googlede arattım bulamadım
(4,162 puan) tarafından
Gratısten almıstım cnm cok guzel bembeyaz yapıyo yuzu kullandıgım ilk zamanlar yuzumde ovalayınca olu derileri kaldırıyordu
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Yapana helal olsun yapmam bakım filan biyiklarim duruyo
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sabah kalkar yüz yıkama jeliyle yıkarım göz cevre kırışıklık önleyicimi sürerim yüzüme c vitamini sürerim akşamda aynı şekilde devam ederim iki haftada kas buyik alirim
0 oy
(551 puan) tarafından

Cildimeeeee bakmıyorum ya bakasim var ama yapasim yok :P

0 oy
(119,310 puan) tarafından
maske yapiyom haftada 1 veya 2 kez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
13 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
11 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
5 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...