0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar ya instagramda filan görüyorum banyolarinda açık raflar var tuvalet kağıtlarını, havluları diziyorlar çok güzel ahşap raf dolaplar var imreniyorum ama benimkiler nemleniyor :( Havalandırması çok kötü orta boşluğa bakıyor bazen koku gelir tamir ederler siteden filan bide eşim çok sıcak suyla banyo yapıyor o çıkınca banyo sanki hamam olmuş gibi oluyor bide banyom çok küçük acaba bunlardan mi nem oluyor yoksa ben mi biseyi yanlış yapıyorum şöyle ferah havalı bişey yapamıyorum renkli havlular filan dizmek bende istiyorum ama olmuyor 

6 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Valla bende koyamıyorum acı acı kokuyor  Antalyada kullanan varsa nasıl kullanıyot merak ettim 
(507 puan) tarafından
Ay Antalya'nın her yeri nemdir sen haklısın canım ama ben bide Ankara'da yapamıyorum :D Bende mi sorun var bilmiyorum ki
(3,159 puan) tarafından
Benim açık canim koku olmuyor antalyadayim
(5,311 puan) tarafından
Benim banyoda açık ama nasıl oluyorsa kokuyor dolapta tutuyorum  foto paylaşırmısın merak ettim SinemBebek
-Reklam-
0 oy
(7,705 puan) tarafından

Ben koyuyordum ama maalesef üst komşum çok fazla kimyasal kullandığı için tavan dökülüyor bizim. Daha geçen gün kaldırmak zorunda kaldım :(

(507 puan) tarafından
Yaa bende nem olduğu için hiç kıyamadım ya gözüm kalıyor valla
(7,705 puan) tarafından
Çok güzel oluyor. Hemen oradan al kullan filan ama olmuyor işte artık
0 oy
tarafından
Banyo nemli ortam canım olmaz yani orda açıkta havlu falan bence bende kaynar suyla banyo yaparım banyo hamam olur 
(507 puan) tarafından
Eşim de çıkınca banyo resmen hamam olmuş oluyor :) Nemli canım da ne bileyim millette görüyorum nasıl koyuyorlar ki acaba sorun bende mi diye düşündüm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öyle rafım yok ama tuvalet kağıdı standım var ona koyuyorum Havluları açıkta hiç sevmem banyoda dolapta duruyor 
(507 puan) tarafından
Tuvalet kağıdı standı benim de var 3 tane koyuyorum ama böyle duvara raf filan yapıp şekilli diziyorlar bı hoşuma gidiyor nasıl nemlenmiyor bilmiyorum ki
(25,224 puan) tarafından
Evet güzel oluyo ama bizimde nemlenmiyo genelde hiç bişey havalandırma yeterli değil mi acaba sizin havlu olsa da açıkta nemlenmez. Bebim tuvalet kağıdı standına 5 li sığıyo
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Koymam ve sevmem de hepsi birden neden kirlensin ki dolabında durur temiz temiz çıkarır koyarım kullanicagimi 
(507 puan) tarafından
Canım millet ordan alıp kullaniyor da nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bende benim banyo nemli başkalarının ferah o yüzden kirlenmiyor diye düşündüm
(1,790 puan) tarafından
Oooo o zaman onu alınmaz ki onun yine
Yok ben süslü evlerin kadını değilim yav bu kesin anladım artık ☺️
0 oy
tarafından
Malesef bende koyamıyorum tavan dökülüyor benim ve nemli olduğu için koku yapıyor banyo bornoz falanda asmam asla
(507 puan) tarafından
Bornoz asıyorum mecbur kapının arkasına bişey olmuyor da böyle sus için havlular filan dizemiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
0 oy
58 cevap 1,238 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sezinn0 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zelcey (14 puan) tarafından soruldu

379,599 soru