0 oy
1,044 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
Kızlar herbalife shake almak istiyorum. Trendyolda 85 lira kendi sitesine 145 lira. Sahte midir acaba netten alan var mı? Sadece günde 2 kez Shake içerek başka öğün yapmayarak spor destekli kullanmayı düşünüyorum. Kısa sürede kilo vermem gerekli

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende baslicaktim ama birakinca kilo alimi 2 kat hizlaniyomus hoc baslamadim
(1 puan) tarafından
Merhaba . Şöyle izah edeyim diyelim ki dünyanın en iyi diyetisyene gittiniz ve istediğiniz kiloya vardınız ve bıraktınız. Daha sonra eski alışkanlıklarınıza geri döndünüz yine kilo alırsınız. Burada önemli olan kalori açığı bırakmak, sağlıklı kilo vermek nasıl beslenecegini öğrenmek ve beslenme koçu tarafından sürekli takip ve iletişim halinde olmak . Su içme alışkanlığı . Ürünler dünyanın en iyi beslenme ürünleri .içmeye başladıktan sonra 4. Günde enerji artışından dolayı farkı görmeye başlıyorsunuz. El ayak titremesi,şeker dusmesi ,vitamin,mineral ,kas kaybi yaşanmıyor. ☺️ İsterseniz size yardımcı olabilirim
(1,043 puan) tarafından
Alev hanım tabi ki de kilo alınıyor çünkü onları kullanırken sağlıksız zayıflatıyor ve sonra iki kat kilolar geliyor hemde hızlı bir biçimde ne yapılmalı ömür boyu sheak mi içelim
-Reklam-
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Valla yıllar önce içtim ben annem satıyodu çayını da içtim bi işe yaramıyo hiç bşy yemezsen olur zaten hiçbşy yemedikten sonra onun yerine yoğurt ye süt iç :) 
+1 oy
(442 puan) tarafından
Kullanmayin  soyle şeyler . Biraz dikkat edince tıkır tıkır gidiyor kilolar
+1 oy
tarafından
Ben kullandım çok güzel verdim bırakınca 2 kat kilo aldım eğer ki tavsiye istersen hiç bulaşma derim ve de trendyol uygunsa bile tafih sıkıntısı vardır ben hep danışmadan alırdım 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Biz eşimle ayın 15 inde başlayacağız inşallah. Ben o tür şeyleri trendyoldan almam pek. Mesela farmasi,avon gibi markaların trendyolda daha ucuz ürünleri ama almam gider katologdan alırım. Çünkü pek güvenmiyorum
0 oy
tarafından
Bırakınca kiloyu geri alıyorsun diye duydum 
0 oy
(776 puan) tarafından
Shakelerini ictim kusa kusa bir hal oldum  1 kilo da veremedimomrumun sonuna kadar shake mi icicem ayrica oglumla aksam yemegi zamani sofrada biz shake o yemek gel de anlat çocuğa sofra kulturu bile kalmaz kalori hesabı yapan uygulamalar var plates uygulamalari var ücretsiz  
0 oy
tarafından
Konsum var 110 kiloydu şuan 90 kilo düştü en son işte 

Ama bunu herbalifenin kendi yeri var orada sabah kahvaltısı falan yapılıyor aylık 400 tl para veriyor..  gayette başarılı yani 
0 oy
(703 puan) tarafından
Alma bence ise yaramıyor kayınvalidem içti az verdi sonra geri aldı hemen yağ yakmıyor
0 oy
tarafından
tanığım kilo almak için kullanmıştı aslında işe yarıyor gibi duruyor ama ortaya karışık birşey hem yarıyor hem yaramıyor diyeyim 
0 oy
(2 puan) tarafından
Merhabalar ben herbalife distribütörüyüm. Bence internetten almayın çünkü herbalife in kendi bünyesi dışında ürünleri satış için verdiği hiç bir site yok genelde sahte çıkıyor onlar içerisinde un filan oluyor. Ve ordan aldığınız zaman danışmanlık hizmeti almıyorsunuz. Yani bir distribütörden alırsanız ücretsiz danışmanlıkta yapar size sürekli takipte olur ne kadar kullanmanız gerekir incelemeleriniz nasıl oluyor programda değişiklik olması gerekiyor mu öğün porsiyonlarınız filan daha bir çok şeyi destek alarak halledebilirsiniz böylece kafanızda soru işaretleri olmaz ve bir sorun yaşadığınızda danışacağınız uzman birisi olur. Ayrıca bende kullanıyorum yanı önce kullanmaya başladım sonra distribütor oldum.ayrıca emziriyorum bebeğim 4 aylıkken başladım su an 10 aylık bebeğimde de hiç bir yan etki görmedim aksine sıvı alımı fazla ve Shake içerisinde ki protein vitamin ve minareler sayesinde sütümün miktarı ve kalitesinde artış yaşadım. 15 kilo verdim 3 ayda ve verdiğim kiloları geri almadım iki katı alıyor diyenler kullanıp birden bırakanlar çünkü zayıflama programı bitip hedef kilonuza ulaştıktan sonra kilo sabitleme programı yapıyoruz. Ve ürün kullanımını sonlandırıyoruz. O sayede kilonuzu kalıcı vermiş oluyorsunuz. Ve eklemek isterim ürünler tamamen bitkisel çünkü tarım bakanlığı onaylı tarım bakanlığı onaylı olması demek içerisinde herhangi bir kimyasal bulunmuyor demek   
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba Trendyol da satılan irunlerin tarihi geçmiş veya sahte ürün olabiliyor ve karşınızda beslenme koçu olarak muhattap bulamiyorsunuz . İsterseniz size bu konuda yardımcı olabilirim ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 418 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ali'mm (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 650 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,705 soru

11,398,419 cevap

34,922 kullanıcı

...