0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hamileliğimin en başından beri kendimi Rabbime çok yakın hissediyorum şöyle soyleyim kalbimden Allah'ın ismi hiç gitmiyor kuran okuyorum nerdeyse hergun cuma günleri ayrıca dua ediyorum kuran okuyorum çok maneviyatım arttı Rabbimden bı evlat istedim beni bekletmedi o ay verdi diye çok mutluyum hemde çok mahcubum ama ne zaman dua etsem kuran okusam çok güzel anlamlı rüyalar görüyorum çocuğumu cinsiyetini görüyorum yeşil çiçekler çarşaflı kadınlar görüyorum cuma günü dua ettim ertesi gün Hz Ali'nin ismini  ve siyah beyaz resmini birinin evine gitmişim orda görüyorum çarşaflı bı kızı varmış bana gülümsüyor yeşil çiçekler dolu bı odaya giriyorum anlamları hep çok güzel hayirlibi evlat cennetle ilgili ama birine söylediğimde pek rüya inanmıyorlar yada abarttigimi düşünüyorlar sureklimi goruyosun diyolar yada bundan önce çocuğumun cinsiyetini söyledi doktor Rabbime dua ettim şeytanın oyunumu akıl oyunummu senin mesajinmi anlamadım dedim gene göster dedim gene gösterdi aynı rüyaydı nerdeyse ve çok mutlu oluyorum bu duruma kızlar eşimde Allah sana bı mesaj veriyodur bundada vardır bir hayır diyor evet isallah diyorum ama bazıları inanmiyor sizce rabbim bana rüyamda cevap veriyor olamaz mı okadar dua ediyorum ağlaya ağlaya kuran okuyorum sizce rabbim bu rüyaları hisleri kalbime veriyor olamaz mı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkese anlatma rüyalarını canım özellikle kötü yorum yapanlara hiç anlatma 
tarafından
Büyüklerime danışmak için anlatıyorum bazen hemen burun kiviriyolar açılsın namaz kilmiyosun diyolar ama ben içimdeki sevgiyi gostersem aklı sasar rabbim beni hiç yanlız bırakmadı bende artık onun yaninada olmak istiyorum Allah'ım o günleri görürüm isallah
tarafından
En nefret ettiğim şey yaa acıksın namaz kılmıyorsun ne demek yaa açık kapalı ile namazın ne alakası var ben ne kapalılar gördüm içimden keşke açık olsalar dedim ne açıklar gördüm kapalılar bunlar kadar olmadı dedim aciklik kapalılık olayı ile namaz saçma onun günahı ayrı onun sevabı ayrı
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Seni huzuruna çağırıyor namaz kıl kardeşim. 
tarafından
Demi ben Rabbime dedimki hep Allah'ım içime bisy ver ben kapanmak istiyorum cesaretim yok nolur içimdeki maneviyatı artır diyorum öğün ruamda yeşil çarşaflı kadınlar camide namaz kılarken gördüm çok istiyorum kapanmak aklımdan hiç geçmiyor namaz kılmak Allah'a yönelmek çok istiyorum yapacağım isallah
0 oy
tarafından

Boyle guzel ruyalari anlatma kuzum. Ne guzel <3

tarafından
Canım anlatmam normalde  eşime kayinvaldeme anlatirim ama mesela cinsiyetini görünce anlattım kimse inanma dedi nie inanmayim dedim sen öyle istediğin için dedi tamam Rabbimden buda istedim göster dedim tekrar aynı rüyayı gördüm emin oldum şimdi nasıl inanmayim canım
tarafından
Inanmayanlar vardir evet bosver ama oyle guzel ruyalar ormen cok anlamli :) daim olsn insallah ♡
0 oy
tarafından
Rüyalarını anlatma cnm iyi yada kötü rabbim ona el açmış dua etmiş hiç bir kulunu boş gondermez ne güzel sanaki güzel rüyalar görüyorsun rabbim daim etsin inşallah
tarafından
isallah canım çok saol
0 oy
tarafından
Peygamberimiz bizi sevindiren güzel rüyaların Allahtan olduğunu söylemiştir canım. 
tarafından
Evet bende öyle duymuştum
0 oy
(673 puan) tarafından

Tabikide görebilirsin. Bende hamile olduğumdan haberim yokken rüyamda eşim ve 2-3  yaşlarında bi kiz çocuğuyla denizin üzerinde yürüyorduk sonra hamile olduğumu öğrendim. Daha cinsiyeti belli değilken yine ruya gördüm. 6 aylik renkli gözlü bi kız bebek gördüm. Sonuc olarak bir kızım oldu :) oyle maneviyati yuksek birisi değilimde maalesef. Dua edin bizlerede Allah hidayetler versin diye.<3

0 oy
tarafından
Anlatma bitanem rüyalarını icin De tutamıyorsun da akan suya anlat güzel rüyalar görmüşsün anlattıkça maneviyatını kaybediyor insan olumlu olumsuz bir dünya yorum oluyor o yüzden anlatmamak çok çok daha iyi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Papatyalar (1,099 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 74 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kelebekler (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.