0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından

Bebeğim üstten çıkartamıyor gazınıda yapamıyor hareketlenince fışkırtarak kusuyor.içim gidiyor dayanamıyorm niye böyle oluyor gazınıda almaya çalısıyorm olmuyor:( ne yapmam lazm fıskırtarak kusması kötü mü emdiği hep bosa gidiyor ;(:'( daha 2 haftalığız 5 gündür böyle

8 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Canım  sırtına  vur hafiften elbet çıkarır  çıkarmadan yatırırsan  kusar sürekli..
(19 puan) tarafından
Sürekli sırtını sıvazlıyorm çıkaramıyor sürekli kucağımda :(
(4,875 puan) tarafından
Ben kendi bebeğimden  biliyorum doymadığı zaman gazını çıkaramaz. Tekrar emziririm bırakana  kadar . Sonrası bazen 10.dk bile sürüyor  sırtına vururum çıkarır sonrası .  
Alttan gazı  için ise  karnına  masaj yap ayaklarına çorap  giydir sıcak tut ki  gazını rahatlıkla çıkarabilsin
(19 puan) tarafından
Fıskırtarak kusarmıydı sizin ki:(
(4,875 puan) tarafından
Yok canım öyle bisey olmadı mutlaka ondan dolayı hastaneye götürün
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Reflu olabilir canım doktora götür 
(19 puan) tarafından
:( inşeAllah
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Fiskirtarak kusmasi normal değil kuzum doktora götürün reflude olabilir
0 oy
(461 puan) tarafından
Benim bebgimde doğduğundan beri öyle reflüsü var ilaç kullanıyoruz kusmuyor 2 buçuk aydır kullaniyoruz
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Reflüsu vardır canım doktora götür.gazini da YouTube dan videolar izle ga masajı yap alttan gaz için de Ayşe oer gaz masajı yaz onunizke onu yap
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Hafiften vurarak çıkar canım bazı bebeklerin sadece ovmayla çıkmıyor ben 1 saat uğraştığım zamanları biliyorum gaz çıkasıya tekrar acıkıyordu resmen o yuzden sakin gazlı bırakma bunu bir kolik annesi olarak tavsiye ediyorum 
0 oy
(46 puan) tarafından
Midesini üşütünce fışkıracak şekilde bol ve daha sıvı kusar nane demler verirsen birkaç kez geçer 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Fışkırarak kusuyorsa reflüsü var doktora gidin uygun ilaç yazar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2201-a (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glsvn (125 puan) tarafından soruldu