0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Kızlar 8 günlük bebeğim var kayınvalimlerdeyiz 1 hafta daha kalacam eve geçince eşim gece çalıştığı günler oluyo korkuyorum bazen denk geliyo yazılar karabasan falan görüyolarmış ben yaşamadım bu güne kadar ama öyle şey olur mu ne yapabilirim 

25 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hiç korkma canım aklına getirme böyle şeyler bende lohusayken tek kaldım çok şükür hiçbirşey olmadı 
(2,244 puan) tarafından
Ay inşallah bişe olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Surekli dua oku ışıkta yat bebegini odada tek birakip gitme wc ye falan gidecegin durumda telefondan dua ac oyle git 
(2,244 puan) tarafından
Bebeğin yanına mı dua açim gidim tuvalete bak mantıklı çok teşekkür ederim
tarafından
Ben oyle yapiyorum canim cok yuksek sesli olmasin normal konusma seviyesinde nazar duasi acabilirsin icerisinde ayetel kursi felak nas var tam yanina koymuyorum bebegim besiginde yatiyosa ben telefonu kendi yatagima koyuyorum tuvalete falan giderken oyle yapiyorum 40 i cikmamis bebek odada tek birakilmazmis ama mecbur kalinca oyle yapiyorum icim de rahat ediyo hem
(2,244 puan) tarafından
Çok iyi fikir canım öyle yaparım allahın izniyle
0 oy
(477 puan) tarafından
Benim annem 1 hafta yanımda kaldi kaynanam da vardi annem gidince kaynanam surekli kanunların evine gidiyo du onlara yemek yapayim çamaşırlarını yılayım diye  bırakıp gidiyo du beni kac saat te gelmiyo di tek kalıyodum Allah im sana emanetiniz sana siginiyoz  diye dua ediyodum selevat tevhid  falan cekiyodum sorun yaşamadım sukur sende zikir falan çek.rabbime sığın insallah bir sey olmaz
(2,244 puan) tarafından
İnşallah canım bol dua okurum internetten kuran açarım
0 oy
(337 puan) tarafından
Bende kaldım kendini korkutma ışıkların açık uyu hiçte bişey olmuyo rabbim seni korur kollar kuranı kerim olan odada yat bebeginin baş tarafına koy 
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben kaç gün yanlız kaldım hiçbirşey olmuyor içini ferah tut

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 170 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 841 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 339 göst.