0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Hamilelikte hiç bi iş yapmayan yapmak istemeyen sürekli yatmak istemek normal mi evimi süpürmek mutfağı toplamak dahi zor geliyo hiç böyle değildim 

7 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
kaçıncı haftadasın canm
(5,220 puan) tarafından
hmm normaldir canım o haftalarda bende hiç belirti bile yoktu şimdi 33ün içindeyim aynı böyle hep yatsam hiç iş yapmasam modundayım :)
(156 puan) tarafından
Kızımda çok itiydim ama bunda değilim
(5,220 puan) tarafından
her hamişlik bir olmayabilir canm doktorun sana vitamin vermiş olması lazım 12. haftada. sonra daha iyi hissedersin bi süre sonra
(156 puan) tarafından
Evet verdi kullanıyorum ama çok tembelim inan kızım beşiğinde oynuyo şuan bnde yatakta yatıyorum
(5,220 puan) tarafından
toparlarsın ilaçlar etkisini gösterdikçe inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben hep harekrtluydım canim ama normal bence 
(156 puan) tarafından
Yemek yapmak dahi istemiyorum evi süpürüp silmek zor geliyo çok tembellestim önüme herşey hazır gelsin istiyrom
tarafından
Olsun camım duzelır sıkma canını
0 oy
tarafından
olabiliyor çok normal bende bir ara öyleydim bir bakıyordum her yeri temizliyorum elimde bez yer siliyordm bir bakıyordum tüm gün yatmak istiyordum
(156 puan) tarafından
Çamaşır aşmak bile zor geliyo  kızım da hiç böyle değildim oğlumda çok fenayım  kızımda evimi tek temizledim bunda temizlikçi tutum
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben normalde de öyleydim şimdi 16 haftalık hamileyim halaaa öyleyim bişey değişmedi :)
(156 puan) tarafından
Insan kötü hissediyor ama evi düzenli olsun istiyor ama ben tembellikten yapmıyorum
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla al benden de o kadar oğluşum var bide 19 aylık bende kız bebise hamileyim oğlum da hiç uyku tutmadı ne gece ne gündüz uyumak isterdim ama bunda diyorum ki keşke 7-24 uyusam hiç basımı kaldirmasam ama haftada bir misafir gelince geneli de habersiz olunca mecburen evi temiz tutmak zorunda kalıyorum ama zar zor yapıyorum
0 oy
tarafından

Evet ben 4 e kadar uzaniyom 4 den sonra kalkip kocam gelcek diye kahvalti masami topluyom evi topluyom yemek yapiyom :angel:

0 oy
(386 puan) tarafından

Evet evet o tembel benim burdayım<3

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.