0 oy
1,507 göst.
Aile kategorisinde (2,126 puan) tarafından

image

Kizlar bilen bilir kaynanamla birlik oturuyoruz namaz kılmaya odama gectim bir buçuk yıl oldu hala da kapımı dinlemeyi çok sever kendisi bir iki kere eşime söyledim inanmadı resmini çektim kapının orda lavabo var elini yıkıyordur dedi ben ne diyim artk bilemiyorum Allah'a havale 

66 Cevaplar

+8 oy
(370 puan) tarafından
Yumru cikartcan camdan
tarafından
En çok buna güldüm ya :D
tarafından
Ahahhahahha surata bak yaa :)
(370 puan) tarafından
Valla ben olsam yaparim sevmem oyle seyleri
(2,126 puan) tarafından
Ah kizlar ah daha yakından vardı da sonradan cekebildim kendi kendinin değerini düşürüyor ki rabbim eşimin gözlerini açsın yeter
-Reklam-
+4 oy
(119,331 puan) tarafından
Kiz cama git hareket cek
tarafından
Sevda öldüm gülmekten ya yorumlara bayıldım :))
(2,126 puan) tarafından
Bende bayıldım gülmekten kız Allah sizi varya alemsiniz :) :) boşver ya karismiyorum ben
+3 oy
(5,220 puan) tarafından

kız kapıya güm diye tekme at altına .ıçsın :D

(4,167 puan) tarafından
Ayyy cok guldum:)))
(5,220 puan) tarafından
sen camdan içeri sokarsın ben üstten aşağı alırım öyle bişey yapsa bana yapamaz aslında kötü bi durumda fotoya hala bakıp gülüyorım :)))
tarafından
Valla bende çok güldüm bari aşağı eğilip dinle de camdan görünme :)))
(2,126 puan) tarafından
Ah kizlar ah yorumlarınıza gül gül bittim yemin ederim alemsiniz ya
(298 puan) tarafından
Altıma isedim gülmekten ahahahahaha :D
0 oy
seninki gene dinliyo biz birlikken bendeki pislik dan diye girerdi afedersin yorgani vicdanjmiza kadar cekerdik 
(6,053 puan) tarafından
Ay Allah o kadini kahretmesin
(2,126 puan) tarafından
Allah'a havale kız boşver
(48,683 puan) tarafından
sevdos kapiyi kitleseydniz kiz cok var boyle kaynanalar
Kilitleyincede yumrukluyodu valla kapi yerinden oynadiydi
(2,717 puan) tarafından
Anam bu nedir benim kaynanam  birak odami evime bile giremez bizzat oglu agzina s*çar bana kalmadan☺️
0 oy
tarafından

Hahajaj çok komik ama ya camdan göründüğünü bilmiyor zaar :D pat diye kapıyı aç gel içerde dinle söyle 

(2,126 puan) tarafından
Valla hiç deme canım birgün onu yapacam onu istiyor
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne kadar günah kapi dinlemek..

Alşkanlik olmuş cnm kolay kolay vazgecmez artik bu huyundan bosuna dememisler can çikar da huy çikmaz
(2,126 puan) tarafından
Aynen canım bıktım artk
0 oy
(259 puan) tarafından

:D yaa çok tatlı Allah yardımcın olsun ne diyelim ;))

(2,126 puan) tarafından
Sağol kız sağol :)
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Yok artık yaa :O sende birden aç kapıyı bakalım ne yapacak suç üstü yakala

(2,126 puan) tarafından
Demi kız çok istedim de işte Allah'a havale
(3,739 puan) tarafından
Aynen canım Allah herşeyi görüyo
(2,126 puan) tarafından
Aynen kız
0 oy
(20 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Neeeeeeeeeee nnneeeeeee
(883 puan) tarafından
Ben odada eşimle telefonda tartisamiyorum eken dinliyordu gördüm gel gel yanıma otur eğer dostsan dedim kocaman kadınsın ne kapıdan dinliyosun kızının kaynanasını yapsa. Kiyameti koparirsiniz dedim gönderdim evimden
(20 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçmiş olsun
(2,126 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım ben karismiyorum sabır yapsın bakim
0 oy
(410 puan) tarafından
Ya cok gulduum acsana pat diye :dddd
(410 puan) tarafından
Hatta birini goruntulu ara haberin yokmus gibi rezil olsun anlayana tabi
(2,126 puan) tarafından
Anlamaz kız nerede keşke eşim anlasa yeter de bana
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Böyle yaptığında pat diye kapıyı aç napiyosun desene ne dicek
(2,126 puan) tarafından
Rezil olur canım bende çok denemek istedim de karışmak istemiyorum
(3,451 puan) tarafından
O senin kapını dinlicek kadar karışıyo sen yine kibarlık yapıyosun ona karşı helal olsun canım :)
(2,126 puan) tarafından
Sağol kız alıştım diyelim :)
0 oy
tarafından
ayy yuh resimden korktum Allah ıslah etsin kalbine merhamet versin bir gün oyuna getirsen keşke 
(2,126 puan) tarafından
Keşke kız utansın istiyorum zaten birden kapıyı açsam ne diyecek de işte kendi haline bıraktım komik artk
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Usulca kapıyı aç elinde kamera bakam el mi yıkıyo hanımefendi
(2,126 puan) tarafından
Kız yok yüzü pes belliydi bu yakalayabildigim
(7,768 puan) tarafından
Valla kuzum bizzat camdan yüzü gözü bellide olsa yine sn haksız olursun anası asla öyle şey yapmaz sen yaprsn anası yapmaz
(2,126 puan) tarafından
Aynen valla canım ağzına sağlık doğru dedin insAllah bir gün anlarlar
(7,768 puan) tarafından
Hiç umutlanmayalım biz canım hiç bi zaman anlamazlar bazen eşime diyorm anan sna bkunu yedirmiş olsa gerek gözünlede görsen inanmazsn diyorm
0 oy
(756 puan) tarafından
Telefonla konus kapı dinleniyor diye laf çarp duysun :) Allah hidayet versin ya 
(2,126 puan) tarafından
Demi kız dur birdaha öyle deniyim
0 oy
(13,866 puan) tarafından

Kadin resmen poz veriyor :D

(2,126 puan) tarafından
Allah seni :)
0 oy
(79 puan) tarafından

Görünmeden kenardan kapiya dogru gidip bi anda aç ne duymak istiyon de utanir belki .ayni anda da kameraya cek eşine goster.  :pouty:

(2,126 puan) tarafından
İnsAllah kız da anlamaz yüzsüz bu
0 oy
tarafından
Hahaha ayy kız tövbe hakkını helal et ben kaynanama gıttım baska memlekette hatta postu da actım gorumcemle dedıkodumu yaptı sınırlendım bagırdım cagırdım kapımı kıtledım odaya gectım annemle konusuyom ben kürdum kaynanam kürtcenın k sını bılmez türkler annemle konusuruyoruz aynı boyle yapıstı kapıya ben sınırlendım ılk defa basıma geldı delırdım kapıyı actım kactı vala dogru degıldı ama telefonı yere attım parcaladım halen kırık telefonlayım esım dıyor kırmasaydın anan kapı dınlemesın dedım o buyuk bır ders oldu ona evet belkı saygısızlıktı o telefon kırma anı sinirden ne yaptıgımı bılmedım sonra konustuk helalleştik 
(2,126 puan) tarafından
Bende türküm eşim Kürt canım benim yanımda Kürtçe konuşurlar telefonla konuşur yine öyle
tarafından
Senınkıler türkce bılıyordur ama benımkı kürtce bılmez dınledı yanı sen benım yaptıgımı yap ac kapıyı bır anda rahmetlı babaannem de annemın kapısını dınlermsı bırlıktı annemde zaten halamla annem odada konusurlarmıs halam anneme demıs yenge bak annem yıne bızı dınlıyor bak ne yapacam demıs kapıyı acmıs nenem odaya dusmus oyle rezıl olmus sen bır kac defa sakınce sessızce ac hıc bır sey deme bosver o anlasın da utansın baktın utanmıyor lafını soyle benım cok zoruma gıttı helal olsun sana hep boyle ve dayanmıssın bır kere geldı basıms nefes alamadım sınırden aglamaktan
(2,126 puan) tarafından
Ne desen haklısın kız bende defalarca yakaladım ilk zaman sinirden catlardim artk komik geliyor o utansın canım benim suçum ne ki sanki çok umrularinda miyiz ki eşim farkına varsın yeter bana
tarafından
Dogru canım benımde esımle sevgılılıkten berı boyleydı esımle konusurdum bakardım bagırıyo anaaa dınlıyorsun ha yıne derdı neyse evlendık cok afedersın odamızdayız baska sehırdeyıx hanı gelmıslerdı o işş yapamıyorduk esım dıyordu kesın anam kapı dınler dedım eger kı kapı dınlese kıyamet koparırım esım gıdıyordu delıkten bakıyordu alttan bakıyordu annesı kapıda mı degılmı dıye bana da alttan bız degıstıremedık hep boyle dedı
tarafından
Pardonn adıyamanlmsnz seher02
0 oy
(424 puan) tarafından
Kizzzz sende deki kaynana aksama oglunla mercime firina vercez aramiza  da bekleriz de 
(6,136 puan) tarafından
Adile Nasit gibi uykum kaçtı deyip gelir mi gelir salla beni diye :D
(424 puan) tarafından
Ahahahha aynen ya cok ayip
(2,126 puan) tarafından
Kız yeminle bıraksam onu da yapar yatmaya geçmeden uykumuz geldi deriz saat on bir buçuk on iki ne uykusu der geldigimden beri anlayış yokki
0 oy
tarafından
Sjsjjsjsjsj ışığı kapatsana kız iki dkka
(2,126 puan) tarafından
He kız anladığımı anlasın diye öyle mi denesem acaba korkar belki :)
0 oy
tarafından

Tovbe yarabbim hayalet gibi gelmis kapiya :D

(2,126 puan) tarafından
Ah canım ah ömrüme de öyle geldi :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 77 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
0 oy
47 cevap 755 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,640 cevap

34,855 kullanıcı

...