0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim mayıs da 26snda yıllık izinde benimle tatile gitmek ister misin dedi bende iki arada kaldım hem korona var hemde gitmek istiyom aslında ama yarına kadar söyle kartdan rezerve yapalım dedi anabella park adı otelin çok övdüler ama otobüs ile gidicez eşimde akşama akdar işde gelirken dolmuş kullanıyorlar gelse burda da gelir diyom ama korkuyorm evde dursammı gitsem mi  siz olsanız naparsınız veee 1 yaşında kızım var

24 Cevaplar

+1 oy
(851 puan) tarafından
Linc yiyebilirim ama hic dusunmeden giderdim eşimle 
tarafından
1 yaşında kızım var ama
(851 puan) tarafından
Bebisede değişiklik olur nerdeyse corona zamnda dogdu benim oglanda 1 yasinda cikmaya cikmaya disari çıkınca garipsedi simdi simdi açıldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde Mayıs 15;yıllık izin bnn şahsen gidiyorum:)
tarafından
Nereye kız :D
tarafından
Önce memlekete sonra Antalya ya hello tatil ;D
tarafından
Bizde hangi otel belki karşılaşırız bi sahilde :D
tarafından
TUI MAGİC LİFE MASMAVİ cnm eşim nişanlanmadan daha  önce çalısmsti orada
0 oy
tarafından
Git kız kacrma
tarafından
Korona var diye :/
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Soguk olmaz mı kız o zaman
tarafından
Çok sıcak oluyor cnm biz balaynda nisanda gittik normal kısa kollu giyen tek bendim valla
(10,978 puan) tarafından
Bız gıdemıcez bu sene bebek var dıye =S
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Giderdim şahsen virüs var diye evlere tikilip kaldık ne zaman biteceği bile belli değil çevremde evden çıkmadan virüse yakalanan dolu insan var olacaksa oluyor 
(1,939 puan) tarafından
Bişey olmaz çocuklara da yazık günah evden başka bişey görmüyorlar en güzel zamanlarinda bende gitmeyi dusunuyirum valla götür bence
tarafından
Haklısın canm da bilemedim
(1,939 puan) tarafından
Bende Mayıs ta Türkiye'ye geleceğim oğlumla gezerim valla arbaa kiralayıp çocuğuma da yazık hiç bi yer görmüyor
tarafından
Oda doğru nereye kadar çıkmıycz ki
(1,939 puan) tarafından
Yani ne zaman bitecek belli bile değil hem olacaksa zaten eşin çalışıyormuş yine olursunuz ki
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Giderim valla:) tatil yerlerinin hepsi çok kalabalık olmuyor ki
tarafından
Bazilarin eline düşmüyor bu fırsat (. ❛ ᴗ ❛.)
tarafından
Haklısın kendimde degil 1 yaşında kızım var ondan
(1,885 puan) tarafından
Dikkat ederseniz birşey olmaz canm. Normal hayatta da çarşıya pazara çıkılıyor belki misafirlik yapılıyor bunlar daha riskli alanlar. Tatile naz yapılmaz:)
tarafından
Eşim hep dolmuşla geliyor eve işe gidio işde akşama kadar 40 kişi korona çıkıyo
0 oy
tarafından

Giderim valla niye gitmiym:D

tarafından
Bebişinle olsa bile mi
tarafından
1 buçuk yaşında kızım var
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Giderim koşa koşa
tarafından
Bebişlemi
(1,845 puan) tarafından
Evet ya gözünü korkutma böyle böyle alışıcak bebeğinde sende
0 oy
tarafından
Bizde bayramdan sonra gidicez cnm bence bu kdr olaydn sonra bi tatili hak ediyoruz bu virüs çok yıprattı bizi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Toplu taşımalar çocuklara yasak zaten çocuğu nasıl götürecek sin 
tarafından
Bende İstanbul'dan boluya izin istedim yasak günüydü verdiler benimde 1 yaşında
(7,441 puan) tarafından
Bize vermediler valla hatta babam da 65 yaş ustuydu ona da izin çıkmadı kendi aracımız olduğu halde sağlık ocağından sevk aldık buradaki hastaneye e devletten bu şekilde izin alabildik kaymakamlık bir hafta önce daha serbestti şu an e devlet kısıtlama getirdi zorlaştı demiş babam için o 65 üstü
(7,441 puan) tarafından
Burda şehiriçi toplu taşıtlara bile bindirmiyorlarmis ben hiç binmedim de arkadaşıma şoför bak önde taksi var onunla git demiş
tarafından
Ben burda biniyorum ama
(7,441 puan) tarafından
Şehir den şehire değişiyor demekki canım.burdada çok okudum denk geldi binilmiyor diyorlardı
0 oy
tarafından

Niye hayır diyorsun hemen git durma :) 

Ben her sene giderim geçen sene virus zamaninda bile gittim iki çocukla. Dikkat edersen biseycik olmaz. Hep evde nereye kadar biraz Kafa dağıtırsin

tarafından
Korkuyor insan yaaa ama kafam da öyle yorgun
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Fırsat gelmiş ayağına koşa koşa git. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bütün  önlemlerini  al  git  canım  bu korana  bitmiyor  
0 oy
tarafından
Vala gıt canım koronaya da dıkkat edecez mecbur bızım kurban da ıznımız kurbanımızı kesıp nıgde nevsehır mersın yapacaz nıgdeye arkadası evlenıyo dugun falan degıl yakın arkadası oyle bır saatlıgıne gıdecez ordanda nevsehıre vala bır gece kalırız otelde kızım bır yasına gırıyo dönuste de mersın falan esımde bende sudan korkuyoruz malesef kızımızı denıze suya alıstıracaz ıkımızde de fobı:)))
0 oy
tarafından
Git iste ne guzel tatil
0 oy
(20 puan) tarafından
Giderim ben de :)
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim giderdim. Evde oturdugu yerden vırus bulasanlar var. Bunla yasamayı ogrenevegız. Cocugu kımseye yaklastırma dikkatli ol. Evdeb cok dısarı cıkma taraftarı deılım ama bu fırsatta ele gexmez bıdaha
0 oy
tarafından
Giderim bacım valla temmuzda ıznımız gideceez 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Mayista ilk önce Türkiyeye gitcez 1 ayligina karadeniz turu yapcaz ordan bi antalya delphin palace hotel 10 gunlügune . temmuz ortasinda İtalyaya gitcez çocukluk arkadaşlarimizla

Korona oldugundan beri hiç bi yere gidemedik 1 sene kabus gibiydi çok sıkıciydi acisini çikartcaz sen de gittt saglik önlemlerini al Bısey olmaz Allahin izliyle
tarafından
1 yaşında kızımla şehirler arasına otobüse binememmi üste bayan binemen demiş de öyle bişi duymadım ben anne babayla biniyor
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben olsam giderdim vala eşime bu teklifi yaptığı içinde teşekkür mü ederdim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nesrin.A (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 519 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.