0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Sabah ben çocuğu asiya goturcem dedim oda annem gotur dedi ben banyo etmiyelim dedim eşim edicez dedi kavga çıktı bana el kaldırdı.  Çocuğun hırıltısı var yıkamak  istemedim . Kafası bi tarafı ***** olmuş ilgilenemiosn  diolar  ben ilk çocuğum sonucta  bilemmem  normal.  Ben karışırım ben götürürüm hastaneye deyip duruo  kaynanam . Ben götürmek istedim surdan suraya 2 adim sağlık ocağı.  Eşim annemle  git dedi  ara anneni gelmesin ben götürürüm alışmam lazım sonuçta benim çocuğum ben goturim  öğrenim dedim zir bisey değil. 

Eşim bu yüzden bana vurdu bir suru küfür etti .

10 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hersey tamam da bu vurma nedir yaa

Götlerii yiyosa gücü yetmediginde denesin

Adii şerefsizz  kari degil kole aliyolar sanki
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
sirf bu yuzden sana vuruyosa tedavi olmasi lazim o çocuğu yaparken anasida yoktu yaninizda ikinizin yavrusu ucuncu kisiye gerek yok ha sen zorlanirim biri lazım desen neyse Allah esine merhamet versin 
0 oy
(10,031 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ahh ahh nasıl insanlarla evleniyosunuz nasıl buluyosunuz boyle insanlari. Bunları yapmaması gereken normalken kocamı mükemmelmis gibi opüp basima koyasim geliyo ya bunlari duyunca 
(703 puan) tarafından
Bende önceden ilgilenmiyor diye kavga ederdim gezmeye gitmiyoruz diye  şimdi dovmuyur sovmuyur diye şükreder oldum haberlerde heryerde şiddet cinayet var
(10,031 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya valla. Benimkinin gezmesi tozmasida var. Sadece kiyafete karisir onada alistim artik. Ama onun disinda sunu yapma buraya gitme sununla gorusme yok annemle gideceksin illa anneme geleceksin falan hayatta yok bizde. Normalide bu zaten kendini bilen insanlariz sonucta. Anlayamiyorum gercekten
0 oy
tarafından
Çocuğu madem o kadar çok düşünüyor niye annesine el kaldırıyor pislik herif 
0 oy
(321 puan) tarafından
Öncelikle o eşinin sonra anasının. Ne demek vurdu küfür etti ya. Yeni evlisiniz sanırım. Şayet şiddet eğilimi olan biri ise veya daha önceleri de böyle bişeye maruz kaldıysan üzgünüm çocuğunu o ortamda yetiştirmeni tavsiye etmem.

Ayrıca kayınvalidenin de hiçbir şeye karışmaya hakkı yok. Herkes önce kendi eviyle ilgilensin kendi kocasına karışsın. Karışmak çirkince bir davranış hele bunu dile getirmek övünülesi bişey değil

Allah yardımcın olsun  
(138 puan) tarafından
biktim . Gerçekten biktim sorun üstüne sorun eşim.  Mast  yapan kadınları izlio  . Bana yanasmiyor  benim yanasmami  beklio  hep sürekli küfür.  Nerdesin diye soramıyorum ina ne zaman gelcen  . Desem kavga edio
(321 puan) tarafından
Gerçekten çok üzücü, kendi aileniz yok mu size arka çıkacak. Çünkü böyle bir adamla ömür tükenir
(138 puan) tarafından
Yok cmm:?
(321 puan) tarafından
Sizin adınıza üzüldüm, ama böyle bir adamla daha ne kadar süre devam edebilirsin, bebeğini gerçekten sağlıklı yetiştirebilir misin bir düşün derim. Anladığım kadarıyla kendine güvenen birisisiniz zaten çük şükür
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bebeğim 2 aylık ne yaln söyliym eşim çalşyo dedğn gbi sağlık ocağı 3 dk yürüme mesafsnde ama kayınvlidemi ardım gel çocuğu yıkaylm yarn aşıya gitck ben korkyrum dedm saolsn geldi ilk bebğim benmde bilgisizm bişey olr dye kprkyorm ateşi çıkr anlamm ne blim valla korktm yani
0 oy
tarafından
Bu anne ile gitme olayini ben anlamiyorum ya gercekten anlamiyorumm belki yanliz gitmek istiyom ordan hava alicam cocugumla dolasicam ah ah bu erkekler ne zaman anlicaklar acaba 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Niye annesinin götürmesini istiyor ki bu kadar çok istiyorsa o gelsin 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Eli kırılsın anasının da taaaaa aaaaa.mkkkkkkkk 

Onun da Allah bildiği gibi yapsın hepsini 

Senin anan gelse kıyameti koparırlar ama zihniyetine sıçtık...larim

İlgili sorular

+2 oy
51 cevap 918 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mertbgt (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,081 göst.
14 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,700 puan) tarafından soruldu

379,714 soru

11,366,603 cevap

34,848 kullanıcı

...