+2 oy
917 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar görümcem şu cocugu iyice bi yıkayım dedi o an bisey diyemedim neyse eşim görümcem eltimlerde oturuyolardı bebegim huysuzlaşınca bende banyo yaptırdım giydirdim bende eltime cıktım görümce bu cocugu banyomu yaptırdın ben yaptiracam demedimmi sana dedi tabi eşim o öyle diyince bana kızdı ablam ne diyosa onu yapacan diye elim ayagim titredi sinirden ayıpmı olmuş sizce benmi hatalıyım burda

51 Cevaplar

+1 oy
(1,151 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah için o görümceyi benim elime verin, gerisini ben hallederim :pinch:

-Reklam-
+2 oy
(1,918 puan) tarafından
Eşine çok sinir oldum. Ne demek o laf ya? 
+2 oy
(360 puan) tarafından

Parçalarım ne demek benim çocuğumu yıkamak o kocayida paralarim asla kuzum sen hatalı değilsin senin orda oluşun bu muhabbeti çekmek zorunda kalman görümcen kocan bunlar hata:getlost:

(7,121 puan) tarafından
Ay içimdeki ses artiii
+1 oy
(1,084 puan) tarafından
Çocuğunu neden görümcen yıkayacak ki ablam ne istiyorsa olur diye bişey mi var o senin çocuğun sen yaptır bence ben kayınvalidemin yanında bile alt değiştirmem 
+1 oy
(2,718 puan) tarafından

Burda hatalı sen değilsin gorumcendir terbisiz bır kadın iyice yıkayın derken yani çocuk kirli demek iyi yapmsin yikamisin ben yıkacak deseydi tamam sıkıntı iyice bir yikayaim laf vurur gibi o kocan varya ne demek ablan ne derse omu annesi benmi annesiyim deseydin ablan beni küçük dusurmesini biliyor deseydin haklısın iyi. Yapmisin:)

+1 oy
(583 puan) tarafından
Kocanda görümcende ergen kusura bakma sen naptın sustun oturdun mu ? Deliriyorum böyle sessiz klan kdınlara ben kafayı yiyorum okurken ah bana dicek ha çocuk benim sen niye yıkıyorsun hayırdır çok mu şey göresin geldi derdim . Benim oğlum var altını temizlerken başka odaya gittim kaynanam burda temizle de erkek görelim  dedi kocanın kini gördüğün yetmedi mi dedim de susstu kaldı ah ahhh yırtarım o ikisinide 
0 oy
tarafından
Ayıp olmuş tabi gorumcen emretmiş sende yapmamışsın çok ayıp 

Saçmalığa bak emir vermiş resmen ne münasebet sen varken görümcen ne alaka
0 oy
(588 puan) tarafından
Şu anasının kardeşlerinin eteğinden dusememis adamlar evlenmesin ya... Sana yardımcı olmak için yapsa eyvallah elin ayağın tutarken senin çocuğunu neden başkasi yikasin. Çok gereksiz bir istek 
(15 puan) tarafından
Bebegim 15 gün küvezde yattı bikere arayıp cocuk nasıl demedi gelmiş bebegimi yıkayacak asla vermem
(7,121 puan) tarafından
Ay Merve ağzına marmelat dökülsün vallah bencede evlenmesinler
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Eşini dövesim geldi yeminle 
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Tamam da neden illa o yıkamak istedi.  İyice Bi yıkamayı demiş sen iyice yikanıyor musun yani. Bu kadar küçük meseleleri buyutmesjnler Bi zahmet. Annesi varken niye başkası yıkasın. Mecburi haller dışında. 

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kocanada iki çift laf edeydin bacı,o nasıl laf ablasının dediği olcakmış,hooşşşşt
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben olsam hasktr ordan siz kimsiniz? Derdim

Fazla yumuşaklığından olabilir. Bende çok yumuşak yüzlüyümdür ama tersimde pistir. Yerine göre 
0 oy
tarafından
Onane benim çocuğumun banyosundan. Kocamı da ilgilendirmez banyosu. Ona ben karar veririm. Ne biçim aileler var burda ya böyle. Okudukça şaşırıyorum resmen. Saygisizlar 
0 oy
(12,624 puan) tarafından
sen hatali değilsın

ifade biçimi çok yanliş 

kaynanam la görümcem yıkar oraya gitsem sen her gün yıkıyorsun dinlen derler
0 oy
tarafından

Benden başka kimse yıkayamaz o ayrı konu da hadi diyelim ki gorumceme dedim ki abla çocuğu yıka benim ki kıyameti koparır sen yikamiyosan bırak çocuk öyle kalsın diye yanında demez bisey de arkadan arkadan yani:)

Tamam ablası ne derse o yapsın ozaman senin çocuğunda alakalı kararları onlar vermesin Bi zahmet

0 oy
tarafından
Sen hatalı değilsn çocuğunuda kimseye yıkatmak zorunda değilsin canm 
0 oy
(1,936 puan) tarafından
Ayyy benim kocamda anacı değil ama ablacı. Çok şükür uzağız da problem olmuyor 
0 oy
tarafından
Kes lan ablNa başlatma deseydin ya orda
0 oy
(880 puan) tarafından
Benm gorumcem de yanımdaydı esımde gorumcem sureklı esımın yanında cok bılmslık yapyrdu sonr a gorumcem bırsey dedj yapmadm esımde orda dedı gorumcem ne derse onu yap dedi benm tepem attı normalde esim cok sınırlı agzını acamzdm ama bnı orda kucuk dusurmesn ızın vermedm ddm ben cocukmuyumda onu dinleyecem ben onunla mı evliyim ablanın ilgilendrmeyen sylere burnunu sokmayı brksn onane dedm agızlwrını dahi acamadılar Bn kcukmsm guya o yukms bılıyrms yanls bnm yanslsım dogru bnm dogru kımseyı ılgılendırmz o yuzdn gorumcem konusunda artk dıye mı o ne dyrsa yap yada boyle dems drsede yapmm
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Nasıl kocalariniz var anlamıyorum benim kocam bana öyle dese ağzına patlatirim bı tane 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 908 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 725 göst.
0 oy
14 cevap 424 göst.

379,706 soru

11,366,473 cevap

34,846 kullanıcı

...