0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar esimle tartistik 3 gun oldu konuşmuyoruz ne yapsam begenmiyo bagiriyo cagiriyo bende konuşmadım hic onunda sanki hiç umrunda değil bana yanimda uyumasına izin vermiyorum kacgundur koltukta uyuyo onu umursayarak acaba yanlismi yapıyorum benden sogumasinami yol açıyor bu davranisim anlamadim gitti

13 Cevaplar

+1 oy
(392 puan) tarafından
Eşimle en ağır tartışmalarda bile ayrı asla yatmayiz. Ne kadar küs olursak olalım iyi geceler demeden uyumam. Sabaha ne olacağımız belli değil sonuçta. Ayrıca eşimi yatağından etme gibi bir hakkı da kendimde görmüyorum. Eğer birgün olurda öyle birşey yapacaksam kendim giderim yataktan. Bence yanlış bir tavir olmuş sizden bu şekilde iyice uzaklaşır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayni yatağa gelsin ama pas verme 
(78 puan) tarafından
Gelmez bence cnm istese o gelirdo
0 oy
(69 puan) tarafından
Vala çok yanlış birşey günah kazanıyorsun sen öyle yapma eşini yatagidan ayırma konuşmasan dahi yatağında ayırma aranıza çok soğukluk girer 
(78 puan) tarafından
Yaa gercektenmi kuzum ama beni cok üzdü ondan ama kendide gelip hic konusmuyo galiba oda soğudu benden
(69 puan) tarafından
Erkekler böyle cnm benimkide öyle bıraksam yatağını ayırır ama olmaz öyle daha çok kötü olur yokya  sagimamistir bence erkekler mız mız yapar çok nasıl desem cnm vala eşimle kavga etsem o benle konusmas vala ben gidip konuşurum konuşmadan bı aya kadar küs kalırız kesin gene cnm sen bir adım at
(78 puan) tarafından
Ama.bu kezde benim adim attigimi bilip hep ona göre hareket eder
(69 puan) tarafından
E öyle işte napalim biri adım atmazsa olmaz yani atmadan dahil yatağını ayırma ayirsabile sen izin verme cnm bunu iyice düşün
0 oy
(32 puan) tarafından
Tavırlı ol ama asla kendini nefret ettirme yani çok uzaklasmada illa bi iki güne barisirsniz 
0 oy
(119,561 puan) tarafından
buyuklere gore yanlis bana gore bu durumda sosyal mesafe sart
(10,572 puan) tarafından
Sen naptın sevdoş
(119,561 puan) tarafından
ben yarin fransaya gidiyom ☺ gezcem kafa dinliycem
(10,572 puan) tarafından
Barıştın mi
0 oy
(304 puan) tarafından
Yaptığını beğenmiyorsa sende o zaman o yokmul gibi davran. Aman çokta lazımdı kafasında. 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bir yastıkta kocayın canım olurmu öyle zırt bırt yatak ayrılırsa kımse evli kalamaz yanı 
0 oy
tarafından
Canım yatağı ayırmak iyi olmaz  çok kızdığında  sırtını dön yar en hayırlısı  yatağı ayirinca şeytan araya soğukluk katar 
(78 puan) tarafından
Doğru soyluyon cnm ama ona cok Kirildim diye
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Niye hiç bisey beğenmiyor ki
(78 puan) tarafından
Anlamıyomki cnm herşeye kayısıyı beğenmemezljk yapiyo
0 oy
tarafından
Azonce tartıştık kapıyı carptı yataga gırdı bende kızımı yatagına koydum geldım yanına yattım ve küs olarak uyudu o da bende küsüm yatak ayırma dogru degıl canım sen git kocana sokul sarıl bır sey olmaz hep boyle yapar ozaman dersın ama en azından artık yatak ayırmazsın bır dahakıne küsünce de yatagına gırersın sırtınıda dön ıstersen ılla o barısmak ıcın ugrasıe canım erkek mılletıdır dayanamaz
(78 puan) tarafından
Az önce sarildim beni itti cnm istemedi beni
tarafından
Naz yapmıs ozaman canım ne diyim ki karışma belki kendı gelır asenın adımımdan sonra cidden erkeklerı yatak odasından atmak cok zorlarına gıdıyor
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Yataklari ayirmak  cok gunah
(78 puan) tarafından
Ama beni cok üzdü
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Eşinle yatakları ayırdığın zaman sabaha kadar 70 bin meleğin seni lanetlediğinide biliyor musunu (z)
(78 puan) tarafından
Hayır cnm bilmiyodum
(5,314 puan) tarafından
Öğrenmiş oldun dahada yapmazsın kuzum dikkat edersin
0 oy
(10 puan) tarafından
Birak yanında uyusun boyle daha kotuye gider tabi sen tepkisiz kal birak kendi anlasim
(78 puan) tarafından
Hâlâ koltukta uyuyo yanina gittim sarildim ama beni itti

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 429 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde Fearless (1,254 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 283 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 1,276 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 308 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...