0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (640 puan) tarafından
Kizlar eşim normalde korunuyordu akşam bi kaza oldu hemen ertesi gün hapı içtim vardı elimde. Daha bebeğim küçük olmaz değil mi bu şey beni bi rahatlatin

5 Cevaplar

+1 oy
(354 puan) tarafından
Canım hamile kalabilirsin yada kalamazsin diyemeyiz ertesi günü hapı işe yarar diye biliyorum
-Reklam-
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
İlk 24 saat içinde yutulursa %99 koruyor
(319 puan) tarafından
Yok ya ben 12 saat içinde yedim ve hamileyim  :)))) nasip
(2,479 puan) tarafından
Demekki o %1lik kısımdasın. Bende bi kere kullanmak zorunda kaldım yarım saat geçmeden içtim korudu şükür bişey olmadı
(319 puan) tarafından
Aynen nasibi varmış demek hayırlısı
0 oy
(319 puan) tarafından
Rahatlatmayı çok isterdim ama benimde aynen senin gibi oldu kullandım ama sonuc şuan 19 haftalık hamileyim 
(640 puan) tarafından
Ya deme Bedia hemen kullanmış miydin  kızım daha küçük eşime de çok kızdım bu zamana kadar olmamıştı böyle bi şey adetim de yakın hemen olsam rahatlayacam
(319 puan) tarafından
Valla canım ben hastalanmaya 14 gün kala kazaya kurban gittim yumurtlama bitmiş heralde olmaz dedim 12 saat geçmeden hemen habi yedim ama işte nasibi varmış hamile kaldığında oğlum 6 aylıktı şuan 10 aylık oldu bende 19 haftalık.  Nasip işi ya  haber et bana belki sende etkisini gösterir adetine kaç gün var canım
0 oy
tarafından

Ertesi gün hapiyla hamile kalan Rahime var burda görürse tecrubrlerini yazar sana :D Rabbim gönlüne göre versin inşallah canim 

(640 puan) tarafından
Rahime nerdesin Rahimeeeeeeee :) :) sağol canım inşallah sonra bi de oğlusum olsun istiyorum ama çoooookkk sonra
0 oy
tarafından
Tüm korunma yöntemlerinde olduğu kadar ihtimal var olmaz diye bir şey yok ama düşük ihtimal allah heekesin gönlüne göre versin :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...