0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kellemi kesecek artık beynim zonkluyir sağ tarafım midem bulanıyor nasıl geçecek ne hapın ne bitki çayının faydası yok eşimde gekemezmis işi çökmüş delirrecem ağrıdan az kaldi

5 Cevaplar

0 oy
(3,660 puan) tarafından
Lavanta yağı sur sakaklarina başını yazma ile bagla mümkünse karanlık bir odada biraz dinlen geçmiş olsun canim
(3,163 puan) tarafından
Saol canim malesef lavantabyagim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimde şuan felaket başım ağrıyor :'( parol iç kuzu

(3,163 puan) tarafından
İçtim etki şu dahi yokk
0 oy
(842 puan) tarafından
Benimde çok ağrir midem bulanır papatya çayından sonra geçti papatya cayini kaynatıp üzerine eğiliyorum 10 dk falan sonra tekrar kaynatıp bekleyip tekrar eğiliyorum burun deliklerimi her yerimi açıyor rahatlatiyor
(3,163 puan) tarafından
Ay bunu akşama aldirio eşime deneyim oluyorum suanda
(3,660 puan) tarafından
Evet bu sinüzit e birebir gerçekten
0 oy
(98 puan) tarafından
Canım iki gün önce bende aynı şekilde çektim sabahı zor ettim gözlerime kadar vurmuştu ağrısı lavanta yağı vesaire herkesin evinde bulunan bir malzeme değil maalesef ki benim de yok şahsen ben eşime havluyu ıslattırıp sıktırdım ama hafif nemli kalması gerekiyor hatta hafiften bir tık fazla sonra o havluyu buzluğa attırdım biraz beklettikten sonra enseme koydum havluyu çok soğuk oluyor dayanamiyosun ama 2 3 dk bile dayansan yeterli olur benim agrimi tamamen geçirmedi ama hafifletti belki sana da ise yarar canım denemek istersen tavsiye ederim benim migrenim olduğu için keskin bir ağrı kesici icmezsem asla geçmez emzirdigim için de sadece parol icebiliyorum ki o bana leblebi gibi geliyor bu yöntemle en azından ayağa kalkıp yemeğimi yaptım çocuğuma bakabildim sende bir dene istersen canım Allah şifa versin inşallah
(3,163 puan) tarafından
Tamam canim yapayım şimdi çok kötüyüm hele mide bulantısı mafediyor eşimde aradı geliyormuş acile gidicez inşallah faydası olur
(98 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım serum verirler büyük ihtimalle bana da öyle yapıyorlardı emziriyosan 4 saat falan emzirme bana öyle demişlerdi yani ilk bir tane serum takıldı onda sıkıntı yoktu ama geçmeyince dozajı arttırdilar farklı ilaç verdiler o yüzden sende muhakkak sor canım
0 oy
(775 puan) tarafından
Kız aynı şeyler bende de vardı geçen bak yin abas ağrım başladı o gün ne yediysem çıkardım öyle ağlaya ağlaya uyumuşum birde ikizlerim var Rabbım şifa versin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 97 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.

381,327 soru

11,415,666 cevap

34,967 kullanıcı

...