0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Aniden başladı öleceğim gibi hamile fln değilim neden olur kızlar 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zehirlenme falan olabilir acile gitsene
(1,175 puan) tarafından
Nedemek oralı olmadı Allah korusun eş adı üstünde ne işe yarıyo bugunlerde yardmcı olmuycaksa
(142 puan) tarafından
Ya kaç kere küstüm bir saat içinde 4 kere istivra ettim yalvardım götür dedim sesini bile etmedi hakkımı helal etmiyorum
(1,175 puan) tarafından
Sende babanı ara canım erkeklik gururu incinsin
(142 puan) tarafından
Babam uzakta cnm arasam şekeri var merak eder daha kotu olur anl veremiyorum ya neyin var noldu bile deniyor annesi olsa zorla götürüyor
(1,175 puan) tarafından
Cok üzüldm sen icin canm :( sen eşisin en yakınısın anasının eline igne batsa büyütürler olayıda eşini sanki elin kızı gibi görürler yazıklar olsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acile git gerekirse ambulans ara 
tarafından
Aaaa canım çok geçmiş olsun işte ihmale gelmez diye boşuna demiyoruz ya rabbim şifa versin nasıl müdahale etti
(142 puan) tarafından
Mr cektiler tansiyon olctuler tansiyonun yüksek çıktı baya dil altı verdiler cnm serum taktılar başımı soğuk suyla yikattilar tansiyon tetiklemis o dil altını vermezler ölürdüm çünkü ilk defa böyle oldum baş ağrısı hafife almayın
tarafından
Çok geçmiş olsun tekrardan çok dikkat et direk dahiliyeye ravdevu al kuzum .  Allah'ım bur daha yaşatmasın. Eşinin de kulakları çınladı iyi hak etmiş
(142 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum onu arada abur cubur yiyordum herkesin canı ister yer onun içinmiş bunlar en fazla ölürsün diyo bende ölürsem kına yak dedim affetmeyecegim onu
tarafından
Gerizekalı *******
0 oy
(501 puan) tarafından
Bı arkdsm korona olduğunda bı gece çok basım ağrıdı kustum hastanelik oldm serum verdiler rahatladım demişti öle bı ihtimal olabilir mi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah korusun korona falan olmayin
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Mutlaka ambulansı ara kuzenim ani baş dönmesi ve sürekli kusma şikayetiyle gitmişti beyin kanaması geçirdiğini öğrendi 1 hafta hastanede yattı. İhmal etme sakın git mutlaka çok geçmiş olsun. 
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Şimdi nasılsın?  Evet ani başlayan kusma baş dönmesi ve ağrı beyin kanamasının belirtisi oluyor.
(142 puan) tarafından
İyim cnm Allah çocuklarıma bağışladı benim tansiyon tetiklemis aşırı yüksekti holter fln takilacakti sıra gerekiyormuş EKG içinde randevu verdiler ölsek randevu gelene kadar umurlarinda olmaz
(2,323 puan) tarafından
Öyle malesef canım. Allah korusun tekrarlarsa hemen git hastaneye canım.
(142 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah senden cnm aynen bir ayağım sürekli hastanede artık yatsam geçer diyemem artik
(2,323 puan) tarafından
Aynen canım ihmal etme bak bu defa Allaha şükür zamanında müdahale edildi ama Allah korusun uykuda fln olursa kötü olur o yüzden mutlaka takiplerini yaptır. Çok geçmiş olsun tekrar.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (766 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu

381,071 soru

11,408,366 cevap

34,945 kullanıcı

...