0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün et yemeği yapmıştım 1 tencere kadar kaldı fazla yemedik bugün de anneme gitmem lazım 1 hafta kalicam eşim evde olmucak annemin evi uzak otobüsle gidicem yemeği anneme götüremem komşulardan tanıdığım kimse yok yeni taşındik buzdolabına koysam yemek bozulur çünkü daha fazla da durabiliriz sorum şu ben bı yemeği dışarı mi koyayım hay vanlqr yesin diye buzluğa mi atayım buzluğa atsam bozulur mu 

8 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Buzluga at canim bisey oomuyo bnde oyle yapıyorum fazla gelince
tarafından
Tamam canım tadında bozulma olmuyo dimi bide kullanicagim zaman napicam kendi cozulunce normal isitcam dimi
(1,326 puan) tarafından
Ben çözülmesini beklemiyorum canım koyyorum tencereye hemencecik biraz is cozuluyor suyu olunca kalanda yavaştan çözlup ısınıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Koy hayvanlar yesin 
tarafından
Öyle yapicam sanırım ya bozulursa yazık olucak
0 oy
tarafından

Buzlukta geri bozulur bi anlami kalmaz dışarı koy ha.yvan dostlarimiz yesin en iyisi bu sevaba girersin <3

tarafından
Tamam canım oyle yapayım sağol :)
0 oy
tarafından
Buzluğa at ben et kalırsa hep öyle yapıyorum sonra yiyeceğim zaman istiyorum kuzum
tarafından
Tadında bozulma oluyo mu canım
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben bütün kalan yemekleri koyuyorum hiç bişey olmadı bu zamana kadar cnm hanşleyken hep buzluktan cıkarttıp yedik Bi çok zaman 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Öncesinde buzlu muydu buzu cözdürüp geri dondurma zehirler dalan ama kasaptan alıp yaptıysan köy bir şey olmaz
0 oy
tarafından
Olmaz canım dok sokak hayvanlari yesin sevaba girersin
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Hicbir şekilde bozulmaz sakin dokim  deme kız ben hep öle yaparim  1 ay da dursa bişey olmuyor rahat ol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 183 göst.
7 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
6 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 440 göst.

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...