0 oy
437 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (817 puan) tarafından

Kızlar bu yarışmaya katılanlar ne kadar saygısız ne kadar terbiyesiz ya izleyeniniz var mı? Adam akıllı insanlar katılsa çok zevkli bir program aslında.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Oyle eedepsizleri bilerek seciyorlar, renyting uğruna. Murat ozdemir de yermekteyize katılmıştı, nerde bir ******** orda

tarafından
Piskopat yazdim sansürledi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yemekteyizi bilmem ama zuhal topalla sofradaya bakiyorum hep gicik insanlar geliyo

(817 puan) tarafından
Evet koskoca insanlar yalan söylüyor göz göre göre hem de anlamak mümkün değil pes diyoeum yani bazen.
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bence onlar da bunları özellikle seçiyor gibime geliyor.
(817 puan) tarafından
Ama nerden biliyorlar ki böyle gıcık olduklarını  görüşmede kendilerini belli ediyorlar o zaman.
(4,875 puan) tarafından
Bence nerde cins insan var orda çünkü
0 oy
tarafından

Dimi bende sinir oldum daha ilk gunden o yaşlı kadinla sonradan gurmeyi sevemedim degistirdim

0 oy
tarafından

Yarismacinin yarismaciya puan vermesi madar sacma bisi gormedim ben ya benim rakibim ne kdar yuksek verebilirim ayrica onceden beri acunun bunlara para verip kendinizi rezil edin reyting artsn demesi uzerine oraya ciktiklarini dusunuyorum yoksa cevresi ailesi esi dostu olan biri bu rezilligi yasamazda yasatmazda .. ve bunu dogrulayan bisi oldu tesaduf oldgnu sanmiyorum kiraz mevsiminde bi kac bolum oynayan bi genc kiz vardi gecenlerde o katildi yarismaya buyuk ihtimal cast ajanslarindan ayarliyolar diye dusunuyorum nerde cins var burda valla

(817 puan) tarafından
Tuğçeyi mi diyorsun yoksa masterchefe katılan.
tarafından
Yoo hayir adi sani bile belli degil iki uc bolum oynayan biriydi figuran gibi yan oyuncu
0 oy
(351 puan) tarafından

Ben cok izliyodum oradan cok yemek öğrenmiştim ama son bi kaç aydır cok bozdular hep kavga saygısızlık yaptıkları ve yedikleri alt ustu bi kap yemek ama tavırları yılların seflerinde  yok. İzlemiyorum artik bu yüzden.

(817 puan) tarafından
Saygısızlık hat safhada gerçekten yazık.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 699 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 423 göst.
0 oy
6 cevap 501 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 666 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,503 cevap

34,514 kullanıcı

...