0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
kızlar benım dogumum rabbım nasıp ederse temmuzda ama artık yawas yawas almak istiyorum kimsem yok tekım we birkere de alcak gucum yok parca parca alıcam ama aklıma takılan su temmuzda oglum olcak ins 2 ay sonrada kız gelcek ben sımdı temmuz ıcın yazlık mı alcam kıslık mı bıde 2 y sonra kıs gelcegı ıcın kac adet kıyafet alsam yeter tecbubelı annısler lutfen fıkır werırmısınız ya 

5 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından
kıs gelıcek yazcama kız yazmısım ozur dılerım :) 
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Yazlık çok alma canım yazın bile doğsa bebekler küçük oldukları için üşüyorlar 
(316 puan) tarafından
hastane cıkısları uzun kolluyla cnm 3 tane 5 lı hastane cıkısı aldım 2 tanede 10 lu hastane cıkısı alsam yetermı sence ama hepsi uzun kollu bunların temmuzda gıycekmı ki cocuk uzun kollu aklım cok karıstı ya
(354 puan) tarafından
Canım 3 tanede yazlık kalın askılı tulumlar oluyor ondan alabilirsin ben sana fikir olsun diye resim atayım
0 oy
(354 puan) tarafından

image

ornek atıyorum canım bu şekilde 3 yada 4 tane alabilirsin yazın giymesi için sıcaklarda
(316 puan) tarafından
He ay benım ıyce kafa durmus ya delı gıbı kısa kollu kastane cıkısı arıom yok dıom yazın ne gıycek :))  bunlardan 0 3 aymı alcam acaba cnm
(354 puan) tarafından
Evet canım yazın tiril tiril giyer iyi olur
(316 puan) tarafından
tamam kuzum cokkk saol ❤️
0 oy
tarafından
Üst kıyafetlerini uzun kollu almalısın ilk zamanlar çok soğuk oluyor elleri kolları kısa kolluları içine giydirirsin 
(316 puan) tarafından
kısa kollu hıc kıyafet goremedım acaba seymı cıt cıtlılar war kısa kollu bırde hastane cıkısı yenı dogan ya kac ay gıye biliyor acaba
tarafından
Yeni doğanlar var onlardan alabilirsin bir kaç tane ilk günler çok küçük oluyorlar birde doğdukları kadar toplu olmuyorlar şişlikler iniyor biraz kilo veriyorlar diğerlerini 0-3 ay 3-6 ay abilirsin hepsinden fazla fazla alma bir zaman sonra giyemiyorlar
(316 puan) tarafından
tamam o zamn oyle yapayım cok Tsk ederm cnm Allah razı olsun
tarafından
Rica ederim takılan bir şey olursa sorabilirsiniz
0 oy
(413 puan) tarafından
Yaşadığın yerin iklimi nasıl bilmiyorum ki ben denizlideyim eylülde ekimde daha yaz gibi oluyor :) mayısta doğum yapacağım ben de. Kışlık çok az aldık hemen hava ısınır diye 
tarafından
Canım 5 li almışsın 10 lu alma 40 çıkınca kısa giydirirsin zibina gerek yok kısa kollu şortlu tulumlar al İzmir sıcak olur çocuk isilik olur kalın giyinirse
(316 puan) tarafından
altına kacırır falan dediler cnm yok kusr falan 3 takım warya suan uzun kollu hastene cıkısı ytrmı yani almım mi baska
tarafından
Alt ayrı alırsın illa takım şart mı üstüne tişört filan giydir
tarafından
Kızlar için altti çıtçıtli kolsuz elbise Lee var onlardan al kız ise erkek içinde vardır belki
(316 puan) tarafından
anlamıom dıe ıste cnm dediniz gbıı yapıcam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 254 göst.
0 oy
0 cevap 144 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Genann.e2112 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 618 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.