0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Abimin 5 buçuk yaşındaki oğlunda birkac aydır temizlik takıntisı varmis ve ilerlemiş kızlar hatta ölüm korkusuda oluşmuş bu korona güzünden yengem ve abim çocuğa oraya dokunma buraya dokunma elini yika derken biraz fazla ustüne düşmüşler ve şuan ne yapacaklarıni bilemiyorlar yeğenim 5 dakika uzun uzun bol su ile elini yikıyormuş sürekli ama ne dokunursa dokunsun koşup el yikamaya gidiyormuş elleri çatlamış yara olmuş aşırı yıkamaktan,bi yiyeceği yerken anne ben bu paketi açarken dokundum elimi yıkamadan çikolatayi yedim paketteki mikroplar elimden ağzıma geçti ölcekmiyim ben diyormuş videosunu çekmiş yengem artık okula gidiyor anasinifı beslenme saatinde el yikamaya gidince vakinde dönemeyip aç kaliyormuş,evde kapi koluna dokunsa el yikamaya koşuyormuş ve yikamassa öleceğini sanıyormuş ayni zamanda 2 yaşında kız kardeşi var ve adı zeynep,zeynep ağzına oyuncak sokuyormuş büyuk yeğenim annesine ağlayarak zeynep ağzına oyuncak soktu ölcekmi diyormuş doktora götürdüler gecengün ve doktor hap vermiş yengem kullanmak istemiyor beynini uyuşturcak diye doktor hapi verirken el yıkamayi unutturcak bu demiş yani sakinleştirici gibi ve çocuğu sersem eder o başiniza böyle bisi geldimi ne yapmak lazım doktor dahada ilerler bu demiş nasil düzelticez cocuğu ya konuşmakda fayda etmiyor

11 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından
Ah korona ah 7den 70 e herkesin psikolojisini bozdun bit artik
(1,337 puan) tarafından
Ewet ya çok kötu bir durum
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Keşke çocuğa o yaşta ölümü anlatmasalarmis büyük bir travma

(1,337 puan) tarafından
Küçük yeğenim çok hasta olan bi çocuk cok zayıf ve bronşitli hasta olursa ölür diye annemle yengem konuşuyormus yegenim öyle duymuş
(27,352 puan) tarafından
Kıyamam çok zoe
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yani doktor diyeceğini yapması gerekeni söylemiş canım . Doktoru dinleyip ilacı vermeli. Bu sefer daha kötüye gidebilir. İlerler hastalık haline gelmiş çocukta.
(1,337 puan) tarafından
Öyle ama ilaç çocuğu sersem yapar aklı çalışmaz diyor
(6,047 puan) tarafından
Alakası yok ya . Doktordan daha mı iyi biliyor yengeniz. Benim ablamın oglu da agresiflesiuor biri ters bişey dediği zaman ve küfür etmeye başlıyor. Yeğenimi uzun zamandır pedagoga götürüyorlar. Yeğenim de çok akıllıdır maşallahı var . Sadece ona dokunmayan yılan bin yasasin kimse zitlasmasin yeter.
0 oy
tarafından
Ben ailenin çocuğu korkutmalarından dolayı bu hale geldiğini düşündüm doktorun tavsiyelerine uymazlarsa ilerde daha büyük sorunlar yaşayabilirler
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm teşekkürler
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yavrum ya kıyamam. Nasil da etkilenmiş. Bence daha da ilerlemeden ilaclari kullansınlar evet sersemlik durgunluk yapabilir belki ama neticede sonsuza kadar kullanmayacak. İlerlerse daha ağır ilaçlar kullanmak zorunda kalır Allah korusun. 
(1,337 puan) tarafından
Allah koruaun ya
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Allahım çok kızıyorum şu beyni uyuşacak lafına çocuk elden gidiyo cahil kafa beyni uyuşacak diyo daha. Herkes hasta geziyo beyni uyuşmasın diye bu toplumda. Yengene söyle aklını başına toplasın evladını kurtarsın. 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım benim fikrim önce anne baba psikologtan yardım alsın davranislrini gözden geçirsin çocuğa ne yapabiliriz diye iyice öğrensinler. Gerekirse çocuğu da götürsünler psikolog konuşuyor yardım ediyor
(1,337 puan) tarafından
Gittiler canim ama özele değil maddi durumları o kadar yok üniversite hastanesine gittiler oda çok ilgilenmedi
(5,721 puan) tarafından
Keşke gitme şansları olsa buda bir hastalık sonuçta başka devlet hastanesi yokmu üniversite hastanesi hariç
(1,337 puan) tarafından
Bizim burdaki drvlet hastanesi olsek bakmicak drnizlide yaşıyorum ve devlet hastanesinde doğru düzgün doktor yok pandemi yüzünden ki olan doktorlarda ya bakmıyor ya randevular hep dolu
(5,721 puan) tarafından
Online psikologlar var arastirdinizmi hiç seans fiyatlarını belki uyguna bakan vardir
0 oy
(580 puan) tarafından
Ay kıyamam yavrum acaba neler yaşamış 
(1,337 puan) tarafından
Ne bilim ya çok üzülüyom
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Keşke o kadar baskı yapmasalarmis çocuğa onlarda korkmuş ama o hapları kullanmazsa daha kötü olaur çocuğu
(1,337 puan) tarafından
Söyliyim bi yengeme
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bence, yengen ve abin önce kendi hareketlerini duzeltsinler. Çocuklar öğretileni değil, gördüklerini yapıyorlar.
(1,337 puan) tarafından
Gördüklerini yapsa o çocuk pis olur abim ve yengem çok pis :D
(4,725 puan) tarafından
Şu dönemi atlatsin da aman boşver pis olsun. Karakteri olursa takıntı ileride masumlar aoartamanindaki safiye gibi olur Allah korusun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
11 cevap 283 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eslem1009 (155 puan) tarafından soruldu