0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 19 haftalıgim ve hala cinsiyeti öğrenemedik hepimiz meraktan catladik sırf supriz yapicam diye eşimin doğum gününü bile kutlamadim on beş gün geçti:) artık şöyle şaşalı bisry yapmak istiyorum aile arasında videomuz olsun anı kalsın istiyorum balonun içinden küçük balonlar çıksın istiyorum ama o balonları büyük balonun içine nasıl koyucam bı dikriniz var mi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Balon içi balonu bilmem de balonun içinde o fışkıran süsler oluyo Dr söyle kağıda yazıp katlasin sende yapan yere ver onlarda hazırlayıp sana versin sende evde patlatinca sana da sürpriz olsun
tarafından
Ya catlicamm kız bana dua et :)) fikir için çok sağol
-Reklam-
0 oy
(13,726 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Geçen hafta yaptim canımideodan SS aldım  patlatnca içinden böyle pembe tüyler uçuştu:D

tarafından
Helyumlu balonlar canim
(13,726 puan) tarafından
He anladım kuzum ben öyle bişey görmedim hiç.
Ya konfetili balın oluyo.
Ya da tüylü

Yada kbuyukce bir kutuya helyumly balonlar konuluyo.
Kutu açılınca balonlar uçuşuyor
tarafından
Helyumlu balonlar tanesi 30 lira ya galiba tüylü balon yapicam :))
(13,726 puan) tarafından
Yok kız normal balon al.
Helyumla sisirt.
7 liraya falan sisiriyolar.
Ama değer mi?
Valla değmz.
tarafından
He yaa onları nasıl götürcem eve zaten sabah sabah hiç enerjim yok herşeyden vazgeçebilirim :) bana dua eder misin merveegg bir dileğim var Allahtan :))
0 oy
tarafından

Ben çok istedim ama doktorun tatlı sevdasına hevesim kursağımda kaldı. Ultrason daydim eşini çağır dedi aradım içeri gel dedim.   Daktır bey tatlımi isterim oğlunuz oluyor dedi 

tarafından
Ahahahaha nasıl dr muş ahaha bence bu da guzel olmus
tarafından
Kızımın doktoru cnm o yüzden bu kadar rahat beyfendi.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 391 göst.
0 oy
3 cevap 359 göst.
30 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
18 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde busey_578 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
8 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde busey_578 (4 puan) tarafından soruldu

382,974 soru

11,463,923 cevap

35,057 kullanıcı

...