0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (10,988 puan) tarafından
tarafından kapalı
1. Sorum

Kızım cok asrı konusuyor yani durum ilgi cekmek vs degil konusan bildigi gunden beri artarak boyle. Artık bas agrıtacak kıvamda konusuyor 2.dk sustugunu görmedim. Konusmaktan uykuyandalamaıyor ne zaman yeter diye bagırıyor uz oyle susup uyuyor. Dr bir problem yok diyor. Ama iki kişi konusamıyor uz oyle araya girip lafa karısıp konusuyor. Güzellikle anlattık olmadı azarladık olmadı yok yok yok. Dalık sekilde oyun oynarken bile susmadan sarkı soyuluyor Allah askına ne yapayım? Sesinden ne bebek uyuyor ne de basımız biraz sakın kalıyor.

2.kocam bu gun yiğeninle konusuyordu kalmaya bize davet etti ki ben cok severim yiğenini cok edepli cok saygılıdır. Mutlu da oldum odavet etmese ben ederim. Sinirlendiğim nokta yiğenine diyr ki gelde gör bizim evi evlilikten sogursun 10 sene ertelersin diyor gülerek. Kapatınca espri mi yaptın sen dedim. Ne var diyor gayetnrahat
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(826 puan) tarafından
Birinci soruya bişey diyemem kuzum ama elin sözde espri yapmaya çalışmış sanırım sıvamıl 
(10,988 puan) tarafından
Sanırım canım. Ama hiç hos degil cok uzuldum hele ki oyle edepli bir cocuga boyle demesi asla espri olarak algılamaz o cocuk onu cunku onun için bu konular saka konusucdegil
(826 puan) tarafından
Şakası bile kötü kendi aranızda neyse de başka birine cidden hoş değil
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 225 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 247 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 624 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,482 soru

11,450,860 cevap

35,028 kullanıcı

...