0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,007 puan) tarafından
Kızlar bana acil gaz önleyici mama önerin yarın alıcam. 

Sma optipro kullanıyordum bebeğim mahvoldu.
Bebek Ayı 84 günlük

Maddi açıdan cok cok gücüm yok Aptamil kullanamam :(

5 Cevaplar

0 oy
(407 puan) tarafından
Bebelac al cnm
(1,007 puan) tarafından
Gold mu normal bebelac mı ?
(407 puan) tarafından
Bebelac Gold canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebelac güzel..
(1,007 puan) tarafından
Gold mu yoksa normal bebelac mı?
tarafından
Canim gold bende kabiz yaptı normali iyi geldi bi dene hic gazi fln olmadı bende
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım Aptamil ar pahalı ama onu kullandık tek bildiğim o gaz icin
(1,007 puan) tarafından
Malesef kuzum hangi bi gün desteklesinler. Kazık atmaktan baska ise yaradığı yok ki kimsenin. Rabbim kimsenin eline düşürmesin bu devirde vallahi.
(5,721 puan) tarafından
Ahh çok zor Rabbim yardım etsin canım size ilk cocugunmu
(1,007 puan) tarafından
Evet kuzum. Gaz sorunumuz baş gösterdi 3 gündür felaketim maması iyice tetikledi heralde bende değiştircem mecbur..
(5,721 puan) tarafından
Zeytinyaği gibi masaj yap cnm karnına falan metsil damla var uygun diğerlerine göre yoksa sor bir doktoruna istersen. Daha önce ne mama yiyordu
(1,007 puan) tarafından
Gaz damlaları hiçbir işe yaramadı kuzum sab simplex biogia nurse harveys kullandım yani cogunu. 2 aylıkken başladım mamaya 1 ay olcak kullanalı yani. Sma optipro kullanıyorum suan. Masajlar hareketler neler neler yok cocuk gazını cıkaramıyo kakası bile azaldı günde 1 defa yapmaya basladı. Mama cok etkiledi onu sanırım.
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Merakımdan soruyorum canım emzırıyor musun
(1,007 puan) tarafından
Emziriyordum 2 aylık oldu sütüm bıcak gibi kesildi. Cocugum ac kalmıs haberim yok emiyor diye doyuyo zannediyordum haftalık kilosunda hic almayınca doktorumuz mamaya başlattı malesef. İlk emzirme sonra mama veriyorum. Ama sütüm cok cok az malesef oglum 2-3 dk emiyor sonra aglıyor süt gelmediği icin.. cogunluk mama iciyor.
(1,077 puan) tarafından
Aaa. Bazen kılo alımı durur ama bebeklerin. Sutum az ya da cok demeden dusunmeden bol bol emzır ın ınanın o emdıkce artar sutunuz. Sız bıle sasırırsınız.. Oglum 1 aylıktan 3.5 aylıga kadar mama verdım sutum az bebek aglıyor dıye meger gazdan aglıyormus bebegım suan 14 aylık o kadar pısmanımkı o surecte mama verdıgıme. Mama verınce halıyle hızlı doyuyor bıberondan hızlı gelıyor dıye bu sefer emmek istemezdi somuracak yorulacak dıye. Yanı bu kısır döngü canım.. Sen mumkun mertebe emzır. Anne sutu gıbısı yok sende biliyorsundur mutlaka sadece kendı halımı gordum sende o yuzden yazmak ıstedım benı sakın ama sakın yanlıs anlama. Yıne arada tıkanırsan ver mamayı ama gaz yapmayan mama yok maalesef. Benımde denemedıgım kalmadu bebege gore degısıyor  bu. Emzırdıgın ıcın belkıde senın yediklerin gaz yapıyordur annesı. Gaz yapmayan mama dıye annelerı alısverıse yonlendırıyorlar ınan hepsı tuzak bana gore. Butun mamalar gozumde aynı. Hayırlı Geceler dılerım      Bebegıne saglıklı omurler
0 oy
(707 puan) tarafından
Bebelac Gold nutri confor bu mamayı al.Ogljmun çok gazi olduğu için doktor önermişti seneler önce bana.Daha iyisini bulamazsın.
(1,007 puan) tarafından
Yarın alıp denicem kuzum cok sagolasın. Her yerde bulunuyor dimi o mama.
(707 puan) tarafından
Dene canım sende sağol.Valla her yerde bulunmuyor işte o sıkıntısı var.Benim.bulundugum yer ilçe mesele biz eczacıya getirtiriyorduk.Ama sen internetten de söyleyebilirsin.
(1,007 puan) tarafından
Hemen bi bakayım cok sagol Allah razı olsun
(707 puan) tarafından
Senden de canım.İnsallah sizde de ise yarar.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 140 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 116 göst.
23 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...