0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Mrb arkadaşlar ben 1 sene önce sezaryan olmuştum özel hastanede ve yine hamile kaldım 2 Haftam var dogumuma bu pandemi dolayisiyla 2 dogumum devlette olucak devletteki doktorum masada kalirsin fln dedi kanı durdurazmazsak ne olucak dedi çok korkuyorum ve dogumumu özelde yaptırmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen çok korkuyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne sebeple kanaman çok olucak ve masada kalırsın dedi ki
(4,859 puan) tarafından
Allah Allah ya başka bir doktora falan da görünsen
(5 puan) tarafından
Gittim olabilir diyorlar ozel deki doktoruma gittim kontrol için böyle söylediklerini söyledim seni korkutuyorlar diyo
(4,859 puan) tarafından
Korkutuyordu olabilirler kafana takma olur mu Allah'tan ümit kesilmez üzülme üzme kendini
(5 puan) tarafından
Bide hamileyim insanın yüzüne bi anda soylenirmi nasıl bi insanlık bu ya
(4,859 puan) tarafından
Bazi doktorlar malesef böyle vicdansız olabiliyor içini ferah tut bende gebeyim  14 aylık oğlum var normal doğum yaptım suni ile  15 haftalık gebeyim  şuanda da alttan muaynem hiç olmadı daha bakalım bana ne dicekler
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Neden masada kalirmissin nedeni ne doktora göre?
(5 puan) tarafından
D ikislerim daha iyilesmemis fln dedi
(6,047 puan) tarafından
Canım millet 40i çıkınca bı daha hamile.kaliyor sezeryan olduğu halde bişey olduğu da yok.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Az mı ara verdin bide daha bisey belli olmadan nasıl teşhis koyuyor onu ancak ALLAH bilir sen ALLAH a bırak gerisi kendiliğinden hallolur her dr güvenmemek gerek sen başka birine de görün 
0 oy
(580 puan) tarafından
Cnm niye masada kalasın ya 
0 oy
(68 puan) tarafından
Bu devletteki doktorlar hastaları korkutmaya and mı içmişler ya? Risk varsa var tamam ama insanı bu denli korkutmak neden anlamıyorum. Sıkıntı ne bacım ne rahatsızlığın var neden masada kalıyomuşsun? 
(5 puan) tarafından
Dikislerimin iyilesmedigini soyledi. Bir daha aynı yerden kesicez ya kanaman durmazsa ne yapacağız dedi masada kalirsin benden söylemesi dedi
(68 puan) tarafından
Bence kendini korkutma, millet kırkı çıkar çıkmaz hamile kalıyor doğuruyor ard arda tavşan gibi mübarek, naçizane tavsiyem başka bir doktordan daha tavsiye alman, sonuçta doğacak o çocuk bi şekilde
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım kaç aylıkken ikinciye hamile kaldım? Bide ikincisi doktorunu değiştir o baya saçmalamış millet 40ı çıkınca hamile kaliyo bende oğlum 7 aylıkken hamile kaldım şuan hamileyim bende de aynı korku vardı bana doktor demedi ben araştırdım öyle korku sardı sonra doktora sordum öyle olurmu kanamadan dolayı bana bise olurmu dedim olsaydı ilkinde de olurdu dedi yani bunun ikinci kere kesilmesiyle alakası yok doktorun dengesizleşmiş
(5 puan) tarafından
Kızım 5 aylıkken hamile kaldim
(9,626 puan) tarafından
Sanırım kazayla oldu yani kazayla olana da yapicak bise yok Allah verdi sonuçta ama sen kesinlikle doktorunu değiştir yoksa sen doğurana kadar doktor seni çok korkutur
(5 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapacagim
0 oy
tarafından
Özele git ozaman yada başka doktor bak guvenemiyor kendine demekki
0 oy
(5,491 puan) tarafından
O doktoru cimere şikayet et bence ve başka doktora muayene o derim ben
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Canım ben 3. Dogum umu sezwryan yaptım 3üde sezeeyn hangi dengesiz doktora denk geldin bilmem 3. Devlete oldum Bi sıkıntı yaşamadım ilk iki oglum arasında Bi yaş var sade bunda 4 yaş var acaba nedeni ne böyle korkutmasın kac ay var arada
(5 puan) tarafından
Kızımı doğaldı 14 ay oldu en az 2 sene geçmesini söyledi sezaryan için senin Dikislerin iyilesmemis bile dedi aynı yerden kesicez ya kanamayı durduramazsak masada kalirsin benden söylemesi dedi
(1,233 puan) tarafından
Ho hı Bn 6 aylıkken hamiş kaldım şukur Bi sıkıntım olmadı doktorunu değil bakam o ne diyecek
(1,233 puan) tarafından
Değiştir yani can
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Korkma canım banada doktr kızım 25 26 haftalıkdı doğurursn yakında çantan hazır olsun dedi 40 da zor doğum yaptım canım rabbim yardımcın olsun hiç bir şey olmaz 
(5 puan) tarafından
Inşallah canım benim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 271 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kubraa011 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 302 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (129 puan) tarafından soruldu