0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
10 aylik bebeyim.  Mayis dogumlu.. gunduz iki  defa uyutuyorum.  Ama gorumcem bana bir kere uyumasi gerek. Yanlis yapiyomisum diyor. Beni kizim biir uykuyla kalamaz diyorum.  Anlamiyor.  Kizim   gunduz  2 saat   her defasinda  bir saat uyur  zaten.   Merak etdim sizin bebekler nasil.

14 Cevaplar

0 oy
(9,739 puan) tarafından
Normal canim uyuyorsa ve gece uykusuna etki etmiyorsa ne mutlu sana
(52 puan) tarafından
Yok etmiyor. Uyuyor.   Hemen ayagima salinca uyuyor. Direnmez aksamda oyle  uyuyor.    Ama ne bieui iste dun bu konu uzerise yazinca  anlamadim yani.
(9,739 puan) tarafından
Çok normal canim ne guzel uyumasi. Uyuycakki buyuycek. Benimki 7 aylik olacak 3 uykudan 2 uykuya gecis yaptik artik bayadir. Ablamin kizi 14 aylik o kadar dua ediyorki 2 kere uyusun diye ama uyumuyor.
(52 puan) tarafından
Evet. Ya.. anlatamiyoruz  iste insanlara kotu oluyoruz  o zamanda.
-Reklam-
0 oy
(1,630 puan) tarafından
18 aya kadar 2 uyku olması normal, belli bir aydan sonra kendi kendine 1 uykuya iniyor zaten. 10 aylık bebek dayanamaz tek uyku ile akşama kadar olmaz. Görümcen yanlış biliyor. 
(52 puan) tarafından
Anlatiyorim. Iste. Anlmiyor.  Diyorum arasdirdim.        Eskiden  3 uykuydu simdi kendisi  2 uykiya kecdi zamani gelincede  1 e  kecer.   Ben 2 bebek buyutdum ikisinde oyle  yapdim falan filan.         Mende  annesiyim gozune  bakan kimi bilirim uykisi varmi yok diye  dedim.  Anenin gorevi bebeyini dogru  etimesi dedi.
(1,630 puan) tarafından
Boşver sen onun, bebek kendisi geçiyor tek uykuya zaten. Benim oğlum 18 aylık 2 aydır tek uyku uyuyor daha.
(52 puan) tarafından
Can.  ALLAH BAGISLASIN CANIM.. NAZAR DEYMESIN.
0 oy
tarafından
Kızım 10 buçuk aylık günde sadece bir defa uyuyor , oda ne zorluklarla zorla uyutuyorm, uyutmasam akşama kadar bekler .
(52 puan) tarafından
Can kiyammam ya.. benimki bir az uykucu.  Uyki zamani gelince  hemen uyutuyorum.. zamanlarini duzenli sekilde  ayarladim cocuklikdan diye  ayni saatde hep uyur. Kizim.. bebeklr var uykuyu sevmiyor
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Görümcen çok bilmesin 10 aylık bebeğin günde 2 uykuya ihtiyacı vardır. Oğlum 10 bucuk aylık 8 aydan beri günde 2 uyku yapar. Sabah 8 de uyanır 11 de uyur şuan uyudu bile. 12 bucuk gibi uyanır sonra birdaha 4 te uyur 5 bucuk gibi uyanır akşamda 9 da gece uykusuna yatmış olur. 
(52 puan) tarafından
Anlatmak olmuyorki her kes cocuk doktoru olmus. Vallahi.
0 oy
(2,817 puan) tarafından
Benim bebeğim iki kere uyumak istiyor iki kere uyuyor ki uyumayı hiç sevmeyen bir bebek,yarım saat uyuyor iki uykusunda da taş çatlasın bir saat uyur,bebek isteyince ne yapicaz uyumami dicez :) zaten büyümeye başlıyorlar o uyku bire düşücek
(52 puan) tarafından
Evet  ya.  Benimkide  uykusu gelince  mizildanir  aglar.. diyorlar uyutma  aksam  erken uyur diye. O oyle. Olmuyor iste diyorum dahada  zor  uyuyor o zaman diyorum o zamanda cok bilmis  oluyorum.
(2,817 puan) tarafından
Saçmalamasinlar ya,bebek bu alıp bide karşılarina hatta bebeğimle konuşsunlar
(2,817 puan) tarafından
Saçmalamasinlar ya,bebek bu alıp bide karşılarina hatta bebeğinle konuşsunlar
0 oy
(13,961 puan) tarafından
11 aylık doğduğundan beri uykusu geldikçe yatırıyorm şuanda iki uyku uyuyor 1 saat civarında. Çocuğun kaç uykuya ihtiyacı olduğunu kendisi belli ediyor zaten 
(52 puan) tarafından
Evet. Bunu ben anliyrdum da  baska kimseye anlatmak olmuyor. Insanlar  anneleri ***** bilmiyomus yerine koyuyor iste.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Canım o vakitte iki defa uyuması gayet normal ya benim oğlum da 1 aylıkken falan gündüz uykusu bire indi oda 2 saat uyur akşam da erken uyuturum zaten zamanla bebeğin uyumak istemiycek bırak uyusun herkes çok bilmiş zaten
0 oy
tarafından
14 aylık 2 uyku yapıyor uyku büyütür canım iyidir
0 oy
(413 puan) tarafından
Görümcen kendi çocuğunu 1 kere uyutsun kendi işime baksın başkasına burnunu sokmasın :) seninki  uyuyorsa normaldir hatta iyidir kime ne :) 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
O aylarda 2 uyku yapar canım normal
0 oy
(5,913 puan) tarafından
2 uyku yapmasi lazim canim dinleme onu benim kizim 9 aylik basen 2 bazen 3 uyku yapior yaptigi 3.uyku tam 3 uyku degil aslinda 2bucuk uyku diyelim yavas yavas 2uykuya gecis yapior onu cocuk belirler biz degilki 
0 oy
(96 puan) tarafından
Benim kızımda 10 aylık sabah bi uyur öğleden sonra 1 gibi uyur yarım saat bi saat faln daha sonra 5 buçuk y gibi bi kez daha uyur 3 kez uyuyo yoksa hırçın huysuz oluyo
0 oy
(113 puan) tarafından
Benim kizimda 10 aylik sayilir sabah gec kalkarsa günde bir erken kalkarsa 2 uyuyor
0 oy
tarafından

12 -15 arası bir uyur  18-20 arası bir uyur  sonra gece 12 de bizle beraber uyur sabahda bazen 8 bazen 9 da uyanır..  gece de bir iki defa emmek için uyanır o kadar.. Bizde 14 mayıs doğumluyuz :)

Senin görümce bizim oğlanı görse hepten topa tutar çok uyuyor diye :))))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 72 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 103 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 243 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,009 göst.
7 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,137 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...