0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Kızlar sanki 10 yıllık evliyiz eşimle oturup doğru düzgün birşey konuşmuyoruz daha doğrusu o konuşmuyor 1.5byillik evliyiz ben sürekli evdeyim 9 aylık bebeğim var virüsten dolayı bir yere gitmiyorum zaten olduğumuz yerde de pek tanıdığım yok annemle vs konusuruz öyle anlatırım böyle olmuş vs diye işte bugun şunu yaptım vs ama kendisi yok bir teyzesi var hiç sevmem az önce telefonuna bakıyordum aramış 15 dk konuşmuşlar gündüz dedim teyzen mi aradı evet noldu dedi bende hiç demiyorsun da dedim ya inanın hiç birşey anlatmıyor bende çok bozuluyorum ya ben mi abartıyorum ha inanın sıkılıyorum iyi ki bebeğim vat çok şükür onunla uğraşıyorum da biraz iyi hissediyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Karşına alıp konuşmayı denesen yani niyetini belli etsen

(1,056 puan) tarafından
Kaç kez dedim yine aynı elinde telefon tik tok tv izliyor şuan içerde tv izliyor telefonla uğraşmıyorsa tabi bende çocuğu uyutuyotum
(27,351 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(1,056 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bazı erkeklerin ruhu çekilmiş gibi
(1,056 puan) tarafından
Öküz benim ki sanki
0 oy
tarafından
Fazla beklenti çok kırgınlık getiriyor. İnsanların karakterleri farklı farklı, biraz olduğu gibi kabullenmek gerekiyor yoksa kendin çok yıpranırsın. 
(1,056 puan) tarafından
Insan hoc mı birşey konuşmaz ya elinde telefon tik tok tv izliyor vs bazen diyorum yok
0 oy
tarafından
Yapısından konuşmayı sevmiyor demekki . Bizde de eşim sever konuşmayı bıraksan sabaha kadar anlatır da anlatır . Ama ben sevmem konuşmayı.  Ne yaptın bugün der aynı derim . Değişen bisey yokki çocuklar ev bulaşık çamaşır 
(1,056 puan) tarafından
Ya annesiyle bacisiyla felan konuşur bana gelince uok
0 oy
(461 puan) tarafından
Aynı durumlar bende de var yeni bi iş yapacak ve ben başkasından ogreniyom ona bana güvenmiyor musun dediğimde asla çok güveniyorum huyum bu diyo ne kadar doğru bilmiyorum 6 yıldır çözmüş değilim

https://arp.avon.com/prp/TR/tr/AVONKAYITELIF
(1,056 puan) tarafından
Aynı dediğin gibi bor iş yapsın başkasından duyuyorum anasına bağışına gelince herşeyi konuşuyor
(461 puan) tarafından
Evet yemin ederim napacam artık boşverdim cocuklarim iyi olsun yeter
(1,056 puan) tarafından
Aynen canım öyle
0 oy
(25,224 puan) tarafından
10 yıllık evliler doğru düzgün konuşmuyo mu 
(1,056 puan) tarafından
Mesela dedim konuşacak birşey yok mu demek gibi istedim konusmadiklarin dan değil
0 oy
(392 puan) tarafından
Anlatmaz erkekler. Niye anlatsın ki zaten. Belki özel birşey konuştu teyzesiyle. Bence sen can sikintisindan sariyorsun canım. Çık dolaş açık havada park bahçe filan yoksa bunalıma girersin
(1,056 puan) tarafından
T3yz4esiyle özel ne konuşabilir ki
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Benim eşim de öyle eline bir telefon almış sürekli telefonla oynuyor :( 
(1,056 puan) tarafından
Aynı ya çok sıkıldım artık
0 oy
(143 puan) tarafından
Şu yazdıklarını okuyunca kendimi buldum orda şu anda eşim işten geldi yemek çay vs. İçti gitti nargile sinin başına bizde de konuşma yok 2 yıllık da evliyim akrabasını arar saatlerce konuşur söylemez bana da pek birşey anlatmaz benim de Allahtan bebeğim var olmasa kafayı yerim kimsem yok yakınımda benimki odun çıktı değişmem diyor yalnız değilsin bu konuda canım
(1,056 puan) tarafından
Aynen canım iyi ki bebekl3rimjz var
0 oy
tarafından
Benimkide öyle konuşur telde ben sormadan soylemez
(1,056 puan) tarafından
Aynen annesiyle vs konuşmuş bende konutun mu dedim evet der yok gerisi
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Bazen sadece susmak lazım tabi anlayana benim eşimde fazla konuşmaz bana ben susarsam bilir yine ne oldu der yani taktik yap kuzum 
(1,056 puan) tarafından
Tamam canım denyecem
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Bizimkide ayni bilgisayar aldi kendine 78 aydir basinda 13 aylik evliyim daha kizimda dogmadi yemek yeriz ben oturma odasına giderim o bilgisayarinin basina gece 12 1 ne zaman gelirse sıkıldım kendi hâline biraktim artik onu 
(1,056 puan) tarafından
Işte canım ya çok zor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 228 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 540 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 516 göst.
0 oy