0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından

image

bu gun biraz yorqundum hep uyutdum uyudu benegim iki saat once uyandi emzirdim kakasini yapamiyodu az once yapti birazda agladi bildiginiz linc etdi beni bahceye cikarayim dedim ruzgar var diye ustune biseler giydirdim ..o kadar haraet etdiki masallah tokami bile bulamiyorum sacimdan cikarmis .. getirdim bi uzansin yuzumu yikamaya gideyim dedim ..bi baktim yine uyumus hic oynamaya vakit bulamiyoruz bir tek ac ve kakasini yapmak istedigi zaman gore biliyorum .. ya yanimda ama resmen yine ozluyorum .. simdi kiyamiyorum geceligini giydirmeye ..bu nasil bisey tarifsiz

11 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından

Maşallah çok tatlı bende aglayinca uyu artık diyorum uyuyunca özlüyorum :D

(454 puan) tarafından
Aynen oyle valla yaninda ken bile ozluyosun
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından
Canim ceketini olsun cikar terlemesin
(454 puan) tarafından
Hava baya soguk bildigin natdamiyede yatiyoruz 3 gundur .. ama iyice dalsin cikaracagim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Canım emziğe  nasil ve ne zaman alıştırdın bebegini :(
(454 puan) tarafından
Hastane cantama koymusdum  iki gunlukken emmisdi ;)
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Bende  uyuma si için gözünün içine bakıyom :DD çünkü uyumuyo uyumuoooooo uyumuyooo :D 
0 oy
tarafından
benimkide ayni 13 gunluk ama emioo alt degisio uyuyoo :) babasi artikk ozlediginden uyandirio :)
(454 puan) tarafından
MasAllah canim bende cogu zaman kendim uyandiriyorum 4 aylik olduk biz:)
tarafından
ben kiyamiorumm da babasi ozledigi icin bisey diyemiorumm :) uykusu iyimis.masallah cogu uyutmaya ugrasir
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Dua et kendine kendine uyuyan bir bebeğin var bizim gibi olsanız ya :/
0 oy
tarafından
Öyle oluyor vallahi uyuyunca insan özlüyor uyanınca uyusun diye bekliyor benim oğlum da 6 da uyandı uyku geldi ama oyalıyorum biraz daha geç yatsın diye
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bırak uyusun yazık  MAŞAALLAH SUBHANALLAH canım RABBİM sana bağışlasın bende şimdi uyutmaya çalışıyorum uyumuyooo
0 oy
(797 puan) tarafından
Maşallah giymeden uyusun kız çok tatlı maşallah
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Uykucu  minik bu o zaman 
0 oy
(319 puan) tarafından
Şuan da kızım yattıgı için ağlıyorum başkim çok ağırıyordu ilgilenemedim onun için çok üzgünüm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
27 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 257 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,365,980 cevap

34,846 kullanıcı

...