0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Hanımlar! Maden suyu tüketiyorum her gün bir tane bebek kemikleri güçlü olurmuş ve gazlı olmazmış doğru mu bu

29 Cevaplar

+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Ben denedim canim kemikleri bilmrm de gaza bi iseyaramadi malesf nu satte hala salliyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Onu bilmem de sna baya faydalı magnezyum flan var ya içinde. Bende içiyodum hamileyken 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Doğru, hatta ben bebeğim doğduğunda verdim ağzına bi kaşık hiç bir sıkıntı yaşamadım mama yediği halde 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Gaz konusuna inanmıyorum ama oğlumun maşallah ı var kemik konusunda.. Zaten magnezyum olduğu için sana da faydası var maden suyunun.. 
0 oy
(755 puan) tarafından
Canım ben bulantı yüzünden günde 2 3 içtiğim olmuştu ama gaz yönünden faydasını göremedim kolikti kızım
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Hamileligin 4.ayindan itibaren doguma kadar hergun 1 tane ictim. Bize yarari oluyor magnezyum açisindan. Bebek icin de iyi oluyor kemiklerine. Ama gaza iyi geldigini sanmiyorum. Cunku benim bebegim gazliydi 5.ayda anca rahata kavustuk
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay valla bende her gün içtim ama bebeğim çok gazlı maalesef 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
kemigi bilmemde gazla alakasi yok bende iciyodum kizim cok gazlı 30 aylik suan gazdan dönüp duruyp bitmedi gitti
(1,635 puan) tarafından
Anam Allah sabır versin 3 yaşa gelmiş daha ne gaz sancısı ☺️ maşallah kızına
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Gazsız olmuyo çocuk o yalan. Bebeğin gazı olmasını istemiyorsanız günde 2 kere yoğurda 1 tatlı kaşığı kimyon koyup ye inanılmaz rahat edersin. Tabii doğumdan sonra başla buna.

Soda sana iyi gelir ama mutlaka sade iç
(42 puan) tarafından
Sade içiyorum canım teşekkür ederim
(1,635 puan) tarafından
Bişey değil canım
0 oy
tarafından
Gazlı oluyo hemde cook oglmun gazı 7 aya kadar surdu.ama ırı yapılı oluyolar içindekı mınerallerden dolayı bı kac kısıde daha gözlemledm  bn 2 tane ıcerdm bı artısıda bulantıya iyi gelıyo
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Evet canım sağlıklı ben de sadesini limonla tuketiyorum 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bnde sürekli içiyordum canım ama benim kuz yine de gazlı bebek oldu 3 ay boyunca gazı oldu 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Onu hiç duymamıştım ama sana faydası var bende günde 2 kez falan iciyordum 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben günde bı tane hep ictim oğlum hiç gazlı bı bebek değildi doktorum çok önermişti bebeğin kemik gelişimi için kendimdede fazda gördüm bacak krampları hic olmadı ilk gebeligimde cok olmustu
0 oy
tarafından
çok iyi diyorlar ben sevemedim 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Gelişimi için evet çok faydali mimeralli su bende hamileyken çok içtim her gün içtim ama bebegöm gazlı oldu çok doğru değil öyle birşey ne alaka 
0 oy
tarafından

Ben direk magnezyum içiyordum daha dune kadar :D

Gazlı olursa bebem alınırım bak :P

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Maden suyu kramlara iyi geliyor bide mide eksimesine ama gaz ve kemiklere geliyor mu bilemedim
0 oy
tarafından
Nen de iciyordum ama şundan dolayı kramp oluyirdu çok bana o mineral eksikliginden oluyor. Maden suyuda mineralli. Gazi bilmem ama varfir elbette bebefe faydasi. 
0 oy
(392 puan) tarafından
Hergun iç. Hem sana faydalı hem bebeğe kilo aldırıyor. Gaz olayı saçma ne alakası var ki
(42 puan) tarafından
Başka siteden öyle duydum canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 49 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
5 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❣Minibalım❣ (2,028 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...