0 oy
378 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (389 puan) tarafından
Bebegim makat geliş ve şuan karnım sertleşip duruyor buda canımı acitiyor canım yanıyor:((tarif edemiyecegim bir ağrı sezeryan için gün verdiler zaten midem bulanıyor kizlar;((ne yapayım simdi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
doktora gidin bence 
tarafından
bebek mi karnınız da sertleşiyor en son hareketini ne zman hissettiniz
(389 puan) tarafından
Şuan bile hareket ediyor canım çok aciyor
tarafından
doğuma hazırlıyor kendini sancının hiç gezmez 5 dk bir girerse hemen gşdin
(389 puan) tarafından
Tamam
(10,411 puan) tarafından
Makat geliş bebek bu hemen hastaneye gitmesi lazım arkadaşın
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Beline vuran bir ağrı mi . Eğer çok rahatsız ediyorsa git canım acile en azından Nst ye bağlarlar
(389 puan) tarafından
Yok yok bel.degil geçende böyle oldu gittim sancı çıktı ufak tefek bebek kendini çok topluyor sonra bırakıyor bu sefer karnım çok sertleşiyor midem bulaniyor
(916 puan) tarafından
Bence ihmal etmeyin hemen bir doktora gidin .
(389 puan) tarafından
Tamam kuzum
(916 puan) tarafından
Hakkinda hayırlisi olsun inşallah sağlıkla kucağına al bebisini.
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kasilmalarim baslamis doktora git canim
(389 puan) tarafından
Bu kasılma oluyor dimi böyle aniden içerde toplanıyor ve can acitiyor
(1,808 puan) tarafından
Evet canim kasılma ihmal etme hemen bi doktora git
0 oy
(774 puan) tarafından
Ne sıklıkla o sancı giriyor 5 dakika da bir giriyorsa sancı düzenli ve uzanınca falan geçmiyorsa bebek geliyor olabilir bence bi nst ye gir
(389 puan) tarafından
Düzenli aralıklarla geliyor midem çok bulanıyor ama bu doğum sancısımi bilemedim doğum sancısı daha kötü değil mi
(774 puan) tarafından
Valla sancım var dedim herkes dogurmak o kadar kolay değil dedi gittim doğum başlamış sancın aynı sıklıkla beline ve kasıklarına vuruyorsa geçmiyorsa başlamıştır git bi göster
(389 puan) tarafından
Tamam öyle yapicam
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Doktora görün canım gelmek üzeredir ama  ihmal etme nstye bağlarlar 
(389 puan) tarafından
Tamam kuzum
0 oy
tarafından
O sertleşme sancı belirtisi hemen git
(389 puan) tarafından
Tamam gideyim o zmn
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum sertleşen bebek değil rahmin. Yani kasılmaların var büyük ihtimalle. Süresine bi bak bakalım düzenli mi ? Düzeniyse hastaneye git mide bulantısı da doğum belirtisi çünkü 
(389 puan) tarafından
Bilmiyorum ilk gebeliğim yaa:( böyle nasıl desem hareket ediyor içerde canımı acita acıta hareket ediyor sonra aniden toplanıyor sonra ağrı oluyor midem bulaniyor
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Doğum belirtisi olabilir vrnim çocuklarımıda doğundan 1 gün önce sertleşiyodu. Srninki makat geliş miş sen hemen Dr a git istersen
(389 puan) tarafından
Tamam kuzum
(10,411 puan) tarafından
İhmal etme şiddetini artırmadan git çünkü sezeryan olacakmışsın bebek doğum kanalına girerse iç dikişlerin daha bi çok olur buda iyileşmeni geciktirir
Rabbim her daim yardımcın olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
0 oy
(556 puan) tarafından
Hemen doktora git
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kasılmalar oluyor eğer çok rahatsız ediciyse dr git uzan dinlen elinle karnını öv baktin halen devam ediyor direk hastaneye
0 oy
(392 puan) tarafından
Donuyor olabilir. Son gün bile dönen bebekler var.
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hastaneye git canım 
0 oy
(712 puan) tarafından
Aynı durumdayız kuzum ben 30+3 oldum dinlensem de geçmedi duşa felan girdim bi sakinledi ama gitmedim mide bulantısı bende de var eğer bugün de aynı şekilde olursa bende gidicem sen ne yaptın gittin mi hastahaneye
(389 puan) tarafından
Yok kuzum gitmedim soluma dönüp yattım çok şükür geçti ama insllh seninki zamanında gelir ya sen daha çok erkensin
(712 puan) tarafından
Oğlum 32 de doğdu ondan heran tetikteyim canm ya
0 oy
tarafından
Koş hastaneye hemen bacım makat gelişse hemen git hastaneye sonuçta normal doğum yapacak halin yok
0 oy
(471 puan) tarafından
canım mide bulantısı kusma dogum belirtisi . eğer 9 ay boyunca mide bulantısı cekmediysen bi doktora git derim
(389 puan) tarafından
Yok hiç bugüne kadar mide bulantısı yaşamadım çok şükür ama bugün kasilmayla beraber yaşadım sonra uzandım geçti çok şükür
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Ne yaptin merak etyim canim gittin mi hastaneye
tarafından
ne demek ikinizde iyi olun en önemlisi bu sanırım doğumunuz yavaş yavaş başlıyor
(1,073 puan) tarafından
Yinede ihmal etme canim
(389 puan) tarafından
Evet kizlar galiba artık yavaş yavaş el vermeye başladı sancılar ama annem gelsin öyle istiyorum çünkü kimsem yok annem 26martta yola cikicak 28de yatisim yapilicak galiba bu gidişle oğlum durmiycak gibi
(1,073 puan) tarafından
Hayırlisi olsun inş canim
tarafından
26 sına varmış daha  hiç belli olmuyor bebeklerin işi kısmette ne varsa artık sancın devam ederse doğum yakındır

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 324 göst.
10 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,338 göst.
0 oy
5 cevap 256 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 514 göst.

378,267 soru