0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar ben 3 bucuj senelik evlıyım.görümcem dogum yaptım ogluma.. Aksama gelip kocamı benim hakkımda olumsuz seyler soyleyip ustume saldı. 

Bu olaya 1 sene oluyor kırklı iken kocam benle konusmadı bana hıx yardım etmedi  çocugun yuuzne bakmadı ben onlara ilgi gostermemısm VS demiş.. 

Bende kocamla arayı yaptım ama görümce ye meaefa koydum. Aramıoz o da beni korona var dıw gııdip gelmiyoruzda.. 

Ben haksız mıyım. Annem ve kocam cok uzattın diolar. Ama bu durumu bıldıgumı bile görümce ye soylemedık ona kımse bir sey demedi. Ben mesafe koydum.. İstemiyorum abi benim ilk cocugunda anı dogum olmus sezertan degil. Niye bana bu kotülğgğ yapıon.. Uzatmamalıymısm.. Sizce de oyle mı. Kocanız için bu kadar alttan almaya gerek var mı.. Ben mı haksızım.. Her sey de bne haksız im. 

13 Cevaplar

+1 oy
(725 puan) tarafından
Benim evimin huzurunu bozan insanla ne konuşucam uzak dursun gerekmedikçe konuşmazdım mesafemi koyardım ben de 
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bende mesafemi koyardim valla esim cok istiyosa konusurum ama mesafelu soguk 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Okumakta o kadar zorlandım ki canım 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Hem görümceme hem eşime mesafemi koyardım, görümcenden daha suçlu biri varsa eşindir oda. 
0 oy
(707 puan) tarafından
Mesafeni korumaya devam et lohusa halinle ortalık karıştırmaya ne gerek varmış ki bir merbabayı hak etmiyor böylesi 
0 oy
(782 puan) tarafından
Haklısın canim , bazen kendi ruh halimiz ve psikolojimizin sağlıklı kalmasi icin bazi insanlara mesafe koymak şart bunu yaptiysan devam et , merhaba merbaha bye bye bu kadar fazlasi zarar bazi insanda
0 oy
tarafından
Gelsin bi ozur dilesin ozman affederim de sende... 
0 oy
(410 puan) tarafından
Valla boyle eslere kiziyorum.. kendi akli fikri yok mu sonucta esisin senin hareketlerini davranislarini bilir birinin dediyle yapilcak isler degil  gorumceyle degil eslede mesafe koy ne demek yeni bebegin olmus senle konusmamak birak ne hali varsa gorsun arani duzeltsen bile yarin baska bsey cikarirlar senin sorunu direk esinle cozmen lazim
0 oy
tarafından
Günahına girmek istemem ama doğum yapan kadının kocasıyla arasına fitne sokan kadın gene yapar gene yapar beklerim yani 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Konuş ama mesefa koruyarak huxurun kaçmasın
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Haksız değilsin ama yanlış yaptığın bir şey var bunları yapması için kocanı salana tepki gösteriyorsun da asıl başrol olan kocanla neden birliktesin! Demek ki affettin. Yapanı affettiysen yaptıranı da affetmen gerekir. Suçları ortak ve büyük kısmı eşinde çünkü 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Valla küsüm demem çaktırmam ama hep bi bahane ile mesafemi bozmaz konuşmazdım. Evine gitmem gerekiyosa çocuğumla ilgilenir çok muhattap olmazdım konuşursa konuşurdum veya davet etmezdim. Eşimle evliyim diye kimseyi çekmek zorunda değilim bi tarafları kalkıyor sonra böyle eşe şikayet etme lüksü buluyorlar 
0 oy
tarafından
Kadın kadını anlamamış görümcen haksız canım doğurmuşum evime gelmişim kime ne hizmet edeyim diye mi düşünücem tövbe estağfurullah ya

Mesafeli bir şekilde konuş huzurun kaçmasın daha fazla 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Knt (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...